5:8
    Michal SLÁDEK
    (Svačinka)

1. MVIL Ostrava WOOW - TJ Slovan Havířov 5:8
branky: 30. Václav Jurdzin, 42. Daniel Cabiš, 54. Jakub Smrčka, 59. Daniel Cabiš, 60. Michal Sládek - 16. Michal Kozelský, 20. Jiří Kroček, 40. Michal Prorok, 43. Šimon Kuczera, 44. Vojtěch Vavrečka, 48. Matěj Erbs, 53. Matěj Erbs, 57. Šimon Kuczera; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 23 - Martin Zapletálek 17; po třetinách: 0:2, 1:1, 4:5
60:00 Komentář domácích(Tomáš Svačinka): Dnešní zápas rozhodla produktivita soupeře a na druhé straně naše neschopnost střelit gól. Musím sportovně uznat, že soupeř měl větší hlad po bodech a to rozhodlo. Gratuluji soupeři ke třem bodům a děkuji rozhodčím a divákům za zápas.
60:00 Komentář hostů(Václav Komačka): Dnes veľmi doležité 3 body, ktoré sme doslova vydreli. V útoku dnes ležalo ešte viac gólov, na druhú stranu aj súper pár šanci zahodil. Ďakujem súperovi za fajn zápas a chlapcom za výkon.
60:00 Počet střel celkem: MVIL: 22, Slovan: 31.
60:00 Počet střel ve třetí třetině: MVIL: 7, Slovan: 11.
59:19 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 5:8
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #56 Michal Sládek, asistoval #70 Lukáš Svačinka (5:8)
59:19 Sládek všem utekl a ještě to více upravil.
58:55 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 4:8
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #9 Daniel Cabiš, asistoval #70 Lukáš Svačinka (4:8)
58:55 Cabiš kosmeticky upravuje střelou nad nohou.
58:48 Trochu to tady jiskří, ale asi je už po zápase.
58:04 Vyloučen hráč #17 Jiří Gregor družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost
56:42 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:8
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #14 Šimon Kuczera bez asistence (3:8)
56:23 Timeout 1. MVIL Ostrava WOOW
54:54 Zapletálek vytáhnul proti Trulíkovi pěkný zákrok nohou.
54:16 Řezáč se projel po celém hřišti, přece nebude dělat křoví.
53:37 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 3:7
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #5 Jakub Smrčka, asistoval #70 Lukáš Svačinka (3:7)
53:37 Smrčka všechny zmátl. Projel středem, nabral rychlost a střelou nad nohou překvapil Zapletálka.
52:21 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:7
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #87 Matěj Erbs bez asistence (2:7)
52:21 Smeták zapnul turbo a utekl všem obráncům a ještě položil Kořínka. Kloubok dolů.
50:57 Kuczera utekl domácí obraně, střela se svezla a skončila mimo tři tyče.
50:43 Chybí tomu poslední díl skládačky, aby z toho byl gól.
49:36 MVIL další přesilovka, bude znovu gól.
49:16 Vyloučen hráč #25 Vojtěch Vavrečka družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
48:33 Nahorů dolů, Kuczera vyhodil nazdař bůh na Smetáka a málem z toho byl další gól.
48:13 Standartka před velkým brankovištěm, Trulík trefil zeď.
47:56 Mrózek dorážel ze vzduchu, ale netrefil ideálně.
47:00 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:6
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #87 Matěj Erbs bez asistence (2:6)
47:00 Smeták se obtočil v brankovišti a sám nevěří tomu, že to je gól.
46:36 Špaček nějak tušil, že Smrčku nedoběhně, tak si pomohnnul loktem.
45:14 Kroček se natahoval jak dlouhý tak široký, ale přihrávka od Hromádky byly extrémně prudká.
43:55 Smeták vyjel z rohu před branku., Kořínek jistý.
43:11 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #25 Vojtěch Vavrečka, asistoval #4 Dominik Špaček (2:5)
43:11 Vavrečka na středu sám zvyšuje náskok. Teploměr.
42:48 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #14 Šimon Kuczera, asistoval #13 Filip Hromádka (2:4)
42:48 Hromádkova střela šla sice mimo, ale Kuczera dobře ztečoval na brankovišti a míček skončil pod Kořínkem.
41:03 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 2:3
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #9 Daniel Cabiš, asistoval #12 Filip Machálek (2:3)
41:03 Cabiš ukázal zkušenosti, střelil do Blahuta a je to jenom o gól.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým domácích.
40:00 Počet střel v druhé třetině: MVIL: 8, Slovan: 9.
39:53 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #96 Michal Prorok, asistoval #17 Jiří Gregor (1:3)
39:53 Prorok s Gregorem 2 na 0, gól v oslabení.
39:10 Vyloučen hráč #14 Šimon Kuczera družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost
38:17 No look pass od Kuczery na Vavrečku, ale míček orazítkoval tribunu.
37:40 Řezáč je pověstný svou tvrdou střelou, ale teď poslal takového jarního motýla.
37:20 Tesárek se složil jak domeček z karet.
36:02 Tak to tam aspoň jednou hoďte tomu Matějovi.
35:47 Další tyčka, tentokrát Kuczera.
35:12 První pětka Slovanu zamkla domácí před brankou, ale bloky byly na místě.
34:23 Prorok dostal nabito od Řezáče, ale Kořínek vytáhnul eso ze svých zákroků.
33:59 Třetí lajna domácích teď dělala krušné chvilky Slovanu.
33:22 Řezáč orazítkoval tyčku.
32:15 Hra teď nahoru dolů, Sládek to končí střelou, která těsně proletěla kolem pravé tyčky.
31:03 Filda Slovák nahazoval zpoza branky na přední tyčku, klasiká souhra se mnou, ale před brankou jsem nebyl, ale nějaká střídavka z FBC, jinak by to byl gól.
30:27 Smrčkova střela teď málem zabila fotografa.
29:47 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 1:2
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #27 Václav Jurdzin, asistoval #92 Michal Dombrovský (1:2)
29:47 Jurdzin dorazil Dombrovského střelu.
28:00 Svačinka si udělal ofenzivní výlet. Skončil v rohu hřiště.
27:00 Hra se trochu zrychlila, ale exponenciálně vzrostl počet chyb.
25:34 Filda Slovák mířil na přední tyčku, Zapletálek zákrok.
25:28 Kozelský sám na Kořínka, klička nevyšla.
24:13 Gregor dobrým presinkem vyhnal Dombrovsého, Kořínek naštětsí dával pozor.
23:59 V zápasu se ukazují Cabiš s Dombrovským.
23:22 Klimek se prokličkoval ke střele, ale sekyrka zastavila útok.
22:45 Slovan takový klidnější, lehčí na nohách.
20:42 Smeták dávál přihrávku na střed, Krořek minul, přihrávka doklouzala k Kuczerovi, Kořínek první zákrok v druhé třetině.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny tým hostů.
20:00 Počet střel v první třetině: MVIL: 7, Slovan: 11.
19:30 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #22 Jiří Kroček, asistoval #14 Šimon Kuczera (0:2)
19:30 Kuczera prokázal genialitu a přihrál volnému Kročkovi, který dává druhý gól.
18:00 Slovan teď hraje takový nepříjemný presink, domácí se nemůžou dostat za půlku.
17:11 Smeták udělal svůj klasický výjezd od mantinelu, ale střela se vešla jenom za mantinel.
15:58 Smrčka vyjel do dvou hráčů, ztratil a Gregor nabil volnému Kozelskému.
15:51 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #17 Jiří Gregor (0:1)
15:14 To není normální, Lacina to měl přehrát na druhou stranu.
14:16 Filda Slovák znovu aktivní, tentorkát backhandem jenom do Zapletálka.
13:54 Velké boje v rohu hřiště o míček.
12:21 Nedáš, nedáš.
12:04 Kroček trefuje tyčku!
11:26 Vylegala vystřelil hodně vysoko nad.
10:34 Trulík dostal nabito, ale netrefil branku.
09:39 Kuczera se Smetákem vymysleli další standartku, ale první jmenovaný netrefil vůbec míček.
08:49 Další akce od Slovanu, ale Kořínek nemá problém to chytat.
08:12 Pro všechny fanoušky MVILu dnes pracuje na časomíře, bývalá brankářská dvojka Jorgos Jatagandzidis.
07:28 Sládek se pěkně vytočil na střed, ale střela nebyla moc razantní.
05:41 Prorok si dělal prostor, ale domácí obrana sevřela.
04:04 Slovan měl už dvě střely kolem branky Kořínka.
02:52 Kuczera střílel vysoko nad, Smeták se zlobí, že nedostal přihrávku do prázdné branky.
02:36 Filda Slovák teď vypíchl míček Řezáčovi a málem jsme viděli první gól zápasu.
02:06 Zatím vyčkávaná z obou stran.
01:11 Slovan měl standartku na polovině MVILu, ale skončili zpátky na svojí půlce.
00:34 MVIL držel hosty na jejich polovině, Slovan teď na balónku.
00:01 Úvodní buly dnešního utkání tým domácích.