• 60 59:57
    9:8
    (Šarša)

Florbal Chomutov - Kanonýři Kladno 9:8
branky: 16. Tadeáš Melíšek, 27. Jiří Giptner, 29. Daniel Jäschke, 32. Tadeáš Melíšek, 46. Tomáš Novotný, 48. Jakub Štěrba, 52. Erich Kellermann, 59. Ondřej Bejček, 60. Tomáš Novotný - 15. Miroslav Mayer, 21. Jakub Pecha, 25. Ondřej Riebauer, 30. Vojtěch Teslík, 32. Matěj Stůj, 36. Matyáš Kalina, 50. Miloš Tyl, 50. Miroslav Mayer; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 209; zásahy brankářů: Milan Stránský 25 - Max Andreas Minev 23; po třetinách: 1:1, 3:5, 5:2
59:59 Hostující trenér neposkytl komentář.
59:59 Komentář trenéra domácích Martina Bociana: Vybojované vítězství, hodně na morál. Několikrát jsme dotahovali dvoubrankový náskok soupeře a konečně jsme jednou dobře zahráli závěr třetiny, díky čemuž máme tři body. Díky soupeři za utkání a skvělým divákům za podporu.
59:59 Střely na bránu po třetí části: Chomutov 11, Kladno 11.
59:57 GÓL Florbal Chomutov! 9:8
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #84 Ondřej Šarša (9:8)
58:37 GÓL Florbal Chomutov! 8:8
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #7 Ondřej Bejček, asistoval #13 Tomáš Novotný (8:8)
58:37 Bejček trefuje pravou spojnici a míček se odráží do brány.
57:49 Stránský vyráží míček rukou.
57:38 Kladno blokuje střelu po standardní situaci.
57:06 Chomutov ubránil protiútok soupeře a bere si míček.
56:17 Minev zalehl míček.
54:23 Chomutov tlačí soupeře před jejich bránou, gól však spadnout nechce.
53:18 Hra začíná být více agresivní.
52:19 Kladno trefuje obránce a ztrácí míček.
51:59 Timeout Kanonýři Kladno
51:59 GÓL Florbal Chomutov! 7:8
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #10 Erich Kellermann, asistoval #86 Ondřej Halej (7:8)
51:59 Kellermann doráží odražený míček od brankáře do prázdné brány.
51:36 Chomutov hraje na útočné půlce.
49:41 Kladnu se vyrovnaný stav nelíbil a získal zpět hned dvoubodový náskok.
49:40 GÓL Kanonýři Kladno! 6:8
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Miroslav Mayer, asistoval #85 Jan Louvar (6:8)
49:07 GÓL Kanonýři Kladno! 6:7
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #91 Miloš Tyl, asistoval #19 Ondřej Riebauer (6:7)
48:42 Timeout Florbal Chomutov
47:58 Diváci skandují 'Vyrovnat!' a Štěrba je dobře slyší.
47:57 GÓL Florbal Chomutov! 6:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #19 Jakub Štěrba, asistoval #84 Ondřej Šarša (6:6)
47:30 Chomutov trefuje břevno.
46:50 Kladno se netrefilo do míčku a propásli šanci navýšit skóre.
45:00 GÓL Florbal Chomutov! 5:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #91 Vojtěch Semerád (5:6)
45:00 Novotný střílí nekrytý z basketbalové trojky.
44:05 Kladno v rohu soupeře vybojovalo míček.
42:30 Zvoní se na tyč Kladna.
41:10 Jäschke o píď míjí bránu.
40:36 Kladno trefuje masku gólmana.
39:59 Střely na branku: Chomutov 9, Kladno 11.
39:48 Chomutov bojuje jako zběsilý ve snaze snížit stav utkání.
39:13 Riebauer míjí bránu v rychlém protiútoku.
36:50 Max Minev vylákal střelce na pravou stranu a následně zablokoval střelu svým tělem.
35:00 GÓL Kanonýři Kladno! 4:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #12 Matyáš Kalina, asistoval #85 Jan Louvar (4:6)
34:40 Chomutov se přesilovky nebojí a zatlačuje soupeře do vlastního rohu.
34:09 Vyloučen hráč #91 Vojtěch Semerád družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
31:52 Chomutov si nenechal líbit obdržený gól při vlastní přesilovce a ihned po rozehrávce snižují stav utkání.
31:51 GÓL Florbal Chomutov! 4:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #40 Tadeáš Melíšek, asistoval #91 Vojtěch Semerád (4:5)
31:41 GÓL Kanonýři Kladno! 3:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #93 Matěj Stůj, asistoval #67 David Sachr (3:5)
31:23 Chomutov po stavu 5 na 3 neproměňuje a zbývá jim minuta přesilovky.
30:32 Vyloučen hráč #91 Miloš Tyl družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování
29:23 Vyloučen hráč #93 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování florbalky
29:14 GÓL Kanonýři Kladno! 3:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #77 Vojtěch Teslík, asistoval #33 Jakub Černý (3:4)
29:14 Teslík z úhlu od levé tyče trefuje víko.
28:34 GÓL Florbal Chomutov! 3:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #9 Daniel Jäschke, asistoval #44 Ondřej Kopp (3:3)
28:34 Jäschke nalezl místo u bližší tyčky.
28:07 Kladno blokuje střelu z půlky.
26:20 Černý střílí ze standardní situace prudce nad bránu.
26:02 GÓL Florbal Chomutov! 2:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #88 Jiří Giptner, asistoval #9 Daniel Jäschke (2:3)
26:00 Chomutov jde do protiútoku.
24:45 GÓL Kanonýři Kladno! 1:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #19 Ondřej Riebauer, asistoval #91 Miloš Tyl (1:3)
24:45 Tyl přehazuje nohu gólmana a Riebauer z voleje střílí do prázdné branky.
22:58 Chomutov má šanci dorovnat.
21:00 Kladno nyní diktuje tempo utkání po svém brzkém gólu.
20:39 GÓL Kanonýři Kladno! 1:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #86 Jakub Pecha, asistoval #77 Vojtěch Teslík (1:2)
20:02 Buly vyhrál Chomutov, ale hned ztrácí míček.
19:59 Střely na branku po první části: Chomutov 12, Kladno 11.
19:58 Poslední střela Chomutova před sirénou byla blokována.
18:51 Milan Stránský skočil na bok a rukou vyrazil míček. Opravdu nádherný zákrok.
18:50 Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno neproměnil #86 Jakub Pecha.
17:52 Milan Stránský maskou vyráží míček z jasně gólové šance.
15:49 Tadeáš Melíšek trefuje míček z voleje a vyrovnává stav utkání.
15:48 GÓL Florbal Chomutov! 1:1
14:56 GÓL Kanonýři Kladno! 0:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Miroslav Mayer, asistoval #10 Ondřej Richtr (0:1)
14:26 Max Minev skáče za bránu a bere míček soupeři.
13:38 Kapitán domácích míjí branku.
10:58 Chomutov vystřelil pětkrát v řadě na bránu. Golman si dobře hlídá prostor a nedovoluje jim zakončit.
09:55 Chomutov má problémy rozehrát míček a dostat se do útoku.
08:16 Kladno zatlačuje soupeře a pálí jednu střelu za druhou.
07:21 Kladno střílí nad bránu.
05:48 Milan Stránský nohou vyráží míček.
04:40 Chomutov naposledy pálí, když vyloučený hráč Kladna nastupuje zpět do hřiště. Tato přesilovka skončila nevyužita.
02:36 Vyloučen hráč #86 Jakub Pecha družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování
02:24 Florbal Chomutov hraje svojí první přesilovku brzo po začátku utkání.
01:30 Vážení diváci, hluboce se Vám omlouváme, z technických důvodů dnes nebude přímý přenos utkání. Děkujeme za pochopení.
00:51 Kanonýři Kladno pálí jako první.
00:01 První buly zápasu vyhrál Florbal Chomutov.