6:5
    Lukáš HRUBÝ
    (Kašpar)

Z.F.K. AQM Petrovice - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 6:5p
branky: 36. Dominik Chvastek, 41. Dominik Chvastek, 51. Lukáš Hrubý, 55. Tomáš Daniš, 60. Marcel Jakubec, 61. Lukáš Hrubý - 17. Filip Chmelíček, 20. Filip Chmelíček, 49. Vojtěch Plaček, 57. Jan Kerzel, 59. Filip Kříž; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Martin Janík 23 - Martin Frühbauer 20; po třetinách: 0:2, 1:0, 4:3, 1:0
65:00 Komentář trenéra hostů Ondřeje Neumana: 'Dnes jsme tu ukázali v první třetině potenciál týmu, ve druhé nedostatek odvahy a ve třetí kus vůle a bojovnosti. Tu šaškárnu, která rozhoduje o extra bodu jsme prohráli na zkušenost - soupeř je na ní odborník, my jsme jí doteď naštěstí nehráli. Nejdelší vájezd roku za 1 bod je každopádně málo - odjíždíme zklamaní.'
65:00 Komentář trenéra domácích Martina Vlčka (2/2): Hektický konec zápasu, kdy oba celky šly pro vítězství muselo rozhodnout až prodloužení. Tři body by nám velmi pomohly, lae dopustili jsme se mnoha chyb, proto musíme být rádi i za dva.
65:00 Komentář trenéra domácích Martina Vlčka (1/2): Prvních osum minut jsme soupeře nepustili do hry, poté jsme přestali úplně hrát, v této fázi zápasu nás podržel brankář Janík. Ve druhé třetině se hrá lvyrovnaný florbal se šancemi na obou stranách. Ve třetí části, kdy jsme byli v největším tlaku a bylo jen otázkou času, kdy skórujeme jsme udělali zbytenčou chybu, inkasovali a Start byl najednou na koni.
65:00 Počet střel na branku v prodloužení: Petrovice 1, Start 0.
60:25 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 6:5
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #2 Lukáš Hrubý, asistoval #71 Petr Kašpar (6:5)
60:00 Počet střel na branku ve třetí třetině: Petrovice 7, Start 6.
59:58 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 5:5
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #12 Marcel Jakubec, asistoval #71 Petr Kašpar (5:5)
59:58 Kašpar vystřelil od poloviny do tyčky, míček vyletěl k Jakubcovi, který zavěsil pod břevno doslova na poslední chvíli.
59:30 Už už se domácí radovali, ale balonek zalehl Frühbauer.
58:30 Domácí v 6.
58:03 Zachycená přihrávka a pak rychlý protiútok, který na několikáty pokus znamenal překonání Janíka.
58:01 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 4:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #35 Filip Kříž, asistoval #37 Filip Chmelíček (4:5)
56:41 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 4:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #72 Jan Kerzel, asistoval #9 Tomáš Boubelík (4:4)
56:41 A opět máme srovnáno.
54:53 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 4:3
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #88 Tomáš Daniš, asistoval #12 Marcel Jakubec (4:3)
54:53 Jakubcovi se podařilo vybruslit z těžké situace na polovině až před Frühbauera a vyražená střela pak skončila u Daniše, který ze vzduchu zakončil už za jeho záda.
53:40 Pokud něco Petrovice umí, tak je to vyrábění naprosto zbytečných chyb před vlastní brankou, naštěstí z toho hosté nic nevytěžili.
50:12 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 3:3
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #2 Lukáš Hrubý, asistoval #87 Petr Skácel (3:3)
50:12 Konečně se prosazuje dnešní střelecký smolař Lukáš Hrubý, který si svou střelu mířící do prosotru mezi tyčky doslova šetřil celý zápas.
48:38 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 2:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #6 Vojtěch Plaček, asistoval #24 David Jirásek (2:3)
48:38 Z ničeho nic se hosté dostávají do vedení.
47:09 Daniš předvedl skvělý blok.
46:42 Zbořil trefuje břevno.
46:15 Frühbauer si připisuje další a další zákroky.
43:00 Domácí se do toho ve třetí třetině opravdu opřeli.
42:00 Janík skvělým zákrokem vyrazil střelu Volfa.
40:37 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 2:2
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #18 Dominik Chvastek, asistoval #88 Tomáš Daniš (2:2)
40:37 Jakubec od poloviny posunul na zabíhajácího Chvastka, který zkušeně zkaončil backhendem pod břevno.
40:00 Počet střel na branku ve druhé třetině: Petrovice - 9, Start - 10.
39:54 Plaček opět neúspěšný proti Janíkovi.
37:03 Daubnerovi střely od poloviny jdou a tentokrát mu ji nezblokoval spoluhráč, naopak Horák zkoušel dorážet, ale neúspěšně.
35:48 Konečně se prosazují i domácí. Po faulu Práška rozehrávali od své branky a rychlou akcí se dostal míček ke Chvastkovi a ten prostřelil Frühbauera.
35:43 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 1:2
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #18 Dominik Chvastek, asistoval #71 Petr Kašpar (1:2)
34:11 Domácí jsou v plném počtu.
33:13 Minuta za námi. U míčku jsou v poslední půlminutě domácí.
32:11 Vyloučen hráč #3 Jan Daubner družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání
32:11 Opět přesilovka pro hosty.
30:00 Plaček před chvílí minul z dorážky prázdnou bránu.
28:58 Hraje se nahoru dolů, hodně střel končí zblokovaných.
24:21 Hrubý trochu zapomněl, že je poslední a šel do risku, míček zísakl Fryš, ale v smaostatném úniku Janíka nepřekonal - ten jeho střelu vyrazil
22:41 Když netrefujete zařízení, tak holt ten gól vyloženě dát nemůžete. O tom se přesvědčil v rychlém sledu Hrubý i Ivan.
21:13 Před chvilkou povedenou střelu Skácela ke smůle domácích Frühbauer zneškodnil, z protiútoku pak nebyli úspěšní ani hosté.
20:00 Počet střel na branku v první třetině: Petrovice - 9, Start - 12.
19:52 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 0:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #37 Filip Chmelíček, asistoval #35 Filip Kříž (0:2)
19:52 Křížovu střelu, i když překvapivou Janík vyrazil, ale na dorážku Chmelíčka už byl krátký.
17:49 Jakubec střílel přes čtvery nohy a pět holí, ale i tak Frühbauer na míček viděl.
16:28 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #37 Filip Chmelíček, asistoval #87 Jakub Sklenář (0:1)
16:28 Na druhý pokus už byl Chmelíček úspěšný a dostává hosty do vedení.
16:19 Nyní proti Chemílčkovi vyráží maskou.
15:44 Janík podržel domácí.
14:44 Vyloučen hráč #88 Tomáš Daniš družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání
14:44 Trend přísnějších vyloučení se drží i na druhé straně a tak mají přesilovku nyní i hosté.
13:56 Volf osamocen na středu naštěstí pro domácí trefil blokujícího domácího obránce.
13:07 Jakubec v podobné situaci ani netrefil branku.
11:50 Kopelec z individuálního výletu od vlastní brnaky mířil jen přímo do náruče Frühbauera.
10:56 Volf pěkně prohodil od poloviny na Boubelíka, ale ten již těsně před Janíkem nedokázal dobře zkaončit a Janíka nepřekonal.
10:00 Na druhé straně hosté v první větší šanci, Janík ale nezklamal a chytá.
09:18 Ivan sice vytěžil z rychlé skácelovy rozehrávky standardky střelu, ale mířila mimo.
08:28 Zatím je dnešní zápas bez větších šancí.
08:00 Janík se musel poprvé trochu více otáčet.
05:03 Hosté jsou v plném počtu.
04:56 Jakubec měl před chvílí velmi nadějnou pozici, ale musel by trefit nahrávku od Skácela z první, aby vůbec mohl ohrozit Frühbauera.
04:07 Boubelík se dostal ke střele, ale branku neohrozil.
03:03 Vyloučen hráč #87 Jakub Sklenář družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání
03:03 Trochu přísnější vyloučení, každopádně přesilovka pro domácí.
02:07 Boubelík se dostal ke střele, ale branku neohrozil.
01:21 Po krátké epizodce s míčkem na holi hostů již opět na míčku domácí.
00:25 Daubner si nabíhal na stnadardku z rohu, ale přímo před nosem mu míček odpálil hostující obránce.
00:01 Úvodní buly pro domácí.