7:5
    Daniel NICKLAS
    (Běloch)

Florbal Chomutov - FB Hurrican Karlovy Vary 7:5
branky: 11. Jiří Šafařovský, 20. Ondřej Kopp, 35. Jakub Štěrba, 51. Daniel Fokt, 51. Jiří Šafařovský, 53. Tomáš Novotný, 54. Daniel Fokt - 8. Michal Klápa, 14. Jan Zavadil, 37. Jaromír Lisa, 44. Jan Zavadil, 57. Daniel Nicklas; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 205; zásahy brankářů: Milan Stránský 33 - Václav Zavadil 22; po třetinách: 2:2, 1:1, 4:2
59:59 Dnešní zápas rozhodly dvě věci, obrovské nasazení na hraně Chomutova po celý zápas a čtyři minuty ve třetí třetině. Musíme se poučit z chyb a jedeme dál. Gratuluji soupeři k výhře a získání gólmna Stránského.
59:59 Komentář trenéra domácích Petra Lince: Skvělý play off zápas, kterému nechybělo vůbec nic. Těší nás tři body, které nás zase o trochu více přiblížili k našemu předsezónnímu cíli. Děkujeme všem zúčastněným za zápas.
59:59 Poměr střel ve třetí třetině byl 13:14.
59:53 Dvakrát skvělý Stránský.
59:04 Stránský skvěle pozičně.
58:35 A Melíšek znova kličkuje, zastaven jen za cenu faulu.
58:06 Dva bloky domácích po sobě.
57:54 Melíšek prokličkoval celé hřiště, sice za vlastní branku, ale za současného stavu sklidil potlesk.
56:30 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #11 Jan Běloch (7:5)
56:30 Stejná akce, stejné obsazení a tentokrát gól.
55:50 Hosté si vypracovali slušnou pozici, ale míjí.
54:56 Hosté hrají bez brankáře.
54:33 Šarša odkopává z velkého bankoviště a rozpuští skrumáž před vlastní brankou.
53:58 Stránský nadvakrát zachraňuje natažen skoro až do skladu v rohu haly.
53:38 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
53:38 GÓL Florbal Chomutov! 7:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #6 Daniel Fokt, asistoval #13 Tomáš Novotný (7:4)
53:38 Novotný je gentleman a skvělé asistence se dnes večer oplácejí.
52:39 GÓL Florbal Chomutov! 6:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #6 Daniel Fokt (6:4)
52:39 V dnešním zápase je úlevou, když má kombinace navrch. Fokt našel Novotného na středu mezi všemi hráči soupeře.
52:03 Hostující blok poslední záchrany po domácí kombinaci.
50:25 GÓL Florbal Chomutov! 5:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #18 Jiří Šafařovský, asistoval #40 Tadeáš Melíšek (5:4)
50:25 A teď domácí předvedli i důraz. Tenhle gól by tam snad dotlačili i zubama.
50:19 GÓL Florbal Chomutov! 4:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #6 Daniel Fokt, asistoval #84 Ondřej Šarša (4:4)
50:19 A domácí předvedli i důraz. Míček by tam snad dotlačili i zubama...
50:19 Teď chvilku ze zápasu nebolely oči. krásná kombinace domácích!
49:55 Dvě nebezpečné střely domácích za sebou. Obě chtěly zvednout.
49:06 Stránský vyráží nebezečnou střelu.
45:09 Domácí nejprve na poslední chvíli zastavili brejk, poté přišla série střel hostujícího týmu.
43:57 Stránský reflexivně proti nebezpečné střele.
43:20 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #23 Jan Zavadil, asistoval #70 Matěj Svatek (3:4)
43:20 Průnik podél mantinelu a pěkná střela přes těswnou obranu.
41:11 Stránský vyráží ukrytou střelu po skrumáži.
39:59 Poměr střel ve druhé třetině byl 6:9.
36:27 Vyloučen hráč #13 Tomáš Novotný družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování
36:27 Vyloučen hráč #28 Ondřej Vašíček družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nesportovní chování
36:09 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #22 Jaromír Lisa, asistoval #70 Matěj Svatek (3:3)
36:09 Lisa měl chvilku času na střelu, ta skvěle zapadla nad rameno.
34:06 GÓL Florbal Chomutov! 3:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #19 Jakub Štěrba, asistoval #13 Tomáš Novotný (3:2)
34:06 Hned první náznak dotažené kombinace v třetině přináší vedení.
32:03 Tak zatím žádná změna, souboje na sílu, ale bohužel i přihrávky a střelba.
30:53 Utkání se trošku zvrhlo do série osobních soubojů na hraně. Je to teď velmi urputné.
28:40 Melíšek vytlačený z úhlu trefuje v těžké pozici tyč poloprázdné branky.
23:11 Vyloučen hráč #6 Daniel Fokt družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
23:11 Z hluchého začátku třetiny vybočil až Fokt.
19:59 Poměr střel v první třetině byl 9:16.
19:16 GÓL Florbal Chomutov! 2:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #44 Ondřej Kopp, asistoval #88 Jiří Giptner (2:2)
19:16 Kopp využil hezké přihrávky na střed.
18:20 Hosté přestřelují v brejku tří na dva.
17:03 Stibor míjí horní roh branky při výpadu v oslabení.
15:33 Vyloučen hráč #7 Ondřej Bejček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
14:58 Rychlý brejk domácích končí nepřesnou střelou.
13:08 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #23 Jan Zavadil, asistoval #88 Václav Zavadil (1:2)
13:08 Domácí promáchli míček na půlce, Zavadil ho pak jen zasunul pod lehajícího brankáře.
12:40 Stránský reflexivně likviduje táhlou střelu z dálky.
10:31 GÓL Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #18 Jiří Šafařovský bez asistence (1:1)
10:31 Předchozí závar hosté vyřešili vyhozením míčku přes mantinel, ten se jim z rozehry vrátil přímo do branky.
10:30 Tutovka domácích, míček proskotačil malým brankovištěm.
07:05 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #78 Michal Strachota (0:1)
07:05 Rychlá souhra hostí jim přináší vedení.
06:54 Pohotový zákrok hostujícího brankáře proti střele Novotného.
05:12 Hosté zachytili přihrávku na plně volného soupeře.
03:31 Kvůli technickým problémům dnes nebude fungovat videopřenos.
03:14 První střelu utkání si připisuje Giptner.