14:11
    Vojtěch PFAUR
    (Nushart)

Kanonýři Kladno - FBC Štíři Č. Budějovice 14:11
branky: 1. Vojtěch Teslík, 7. Jakub Pecha, 10. Jakub Černý, 10. Tomáš Nushart, 13. Ondřej Riebauer, 15. Miloš Tyl, 17. Miloš Tyl, 19. Dušan Přívara, 43. Jan Louvar, 52. Matyáš Kalina, 56. Miloš Tyl, 57. Vojtěch Teslík, 59. Matěj Stůj, 60. Vojtěch Pfaur - 19. David Štěpka, 23. Jan Procházka, 24. Jan Procházka, 28. Jan Králík, 32. Lukáš Malý, 34. David Štěpka, 36. Jan Procházka, 39. Ondřej Havelka, 40. Lukáš Malý, 53. Jan Procházka, 58. Jan Procházka; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 86; zásahy brankářů: Max Andreas Minev 12, Oskar Blaha 11 - Radek Kulhan 8, Josef Macek 23; po třetinách: 8:1, 0:8, 6:2
59:59 Komentář hostujícího trenéra Lukáše malého: V první řadě děkuji hráčům za parádní obrat ve druhé třetině. nakonec zápas rozhodla si jedna chyba. Na některé situace ze kterých jsme inkasovali se budu muset podívat na videu než se k ním budu moci vyjádřit. Jsem rád, že jsme poprvé od 15.12 jsme měli možnost zahrát si přesilovku.
59:59 Komentář kapitána domácích Antonína Pertlíka: Na celém zápase bych vyzdvihl akorát dvě pozitivní věci a to je zisk tří bodů do tabulky a morálně zvládnutou třetí třetinu.
59:59 Ve třetí třetině dopadly střely v poměru 16:13.
59:17 GÓL Kanonýři Kladno! 14:11
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #46 Vojtěch Pfaur, asistoval #44 Tomáš Nushart (14:11)
58:44 GÓL Kanonýři Kladno! 13:11
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #93 Matěj Stůj, asistoval #91 Miloš Tyl (13:11)
58:34 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
57:24 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 12:11
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #98 Jan Procházka, asistoval #66 David Štěpka (12:11)
56:44 GÓL Kanonýři Kladno! 12:10
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #77 Vojtěch Teslík bez asistence (12:10)
56:44 Teslík ze středu hřiště vystřelil přesně po zemi k tyči a zvyšuje náskok Kladna.
56:30 Skvělý blok Sachra.
56:03 Nushart trefil skákající balónek těsně vedle hostující brány.
55:11 GÓL Kanonýři Kladno! 11:10
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #91 Miloš Tyl, asistoval #67 David Sachr (11:10)
54:53 Přívara prudkou střelou střílí těsně nad branku.
54:00 Kladno se osvobozuje útočným napadáním, protože jeden z hostujících hráčů fauloval.
52:08 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 10:10
52:08 Procházka opět přesný a střílí vyrovnávací branku.
51:40 GÓL Kanonýři Kladno! 10:9
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #12 Matyáš Kalina, asistoval #44 Tomáš Nushart (10:9)
51:40 Kalina skvělou přesnou střelou střílí branku.
50:38 Vyloučen hráč #14 Jan Staněk družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:08 Louvar dobrým napadáním získává míček. Gól ale nedává.
49:11 Černý špatně přihrál, a proto musel zasáhnout domácí brankář, který vynikajícím zákrokem vytahuje střelu.
47:12 Kladno zatím obstojně brání nátlak hostujících.
46:35 Vyloučen hráč #9 Dušan Přívara družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
45:37 Dušan Přivara společně s Blahou zlikvidoval nával a střelecké pokusy před Kladenskou bránou.
44:30 Kladno bude rozehrávat standartku v útočném rohu hřiště.
43:17 Staněk odchází otřesený po souboji s Přívarou.
42:01 GÓL Kanonýři Kladno! 9:9
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #85 Jan Louvar, asistoval #91 Miloš Tyl (9:9)
41:49 Sachrovu střelu z první likviduje blokující hráč.
41:36 Kladno aktivně napadá soupeře. zatím jim to přináší zisk.
40:58 Macek nadvakrát skvěle zasáhl.
39:59 V druhé třetině dopadly střely v poměru 11:11.
39:23 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 8:9
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Lukáš Malý, asistoval #38 Michal Matějček (8:9)
38:18 Střídání brankáře. Nový brankář #74 Oskar Blaha družstva Kanonýři Kladno
38:17 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 8:8
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #24 Ondřej Havelka, asistoval #68 Radek Hanák (8:8)
37:00 Nushart skvěle obešel dva hráče, ale Macek také skvěle zasáhl.
36:04 Chvosta se provinil útočným faulem.
35:13 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 8:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #98 Jan Procházka, asistoval #38 Michal Matějček (8:7)
35:13 Procházka opět přesnou střelou dává gól.
33:20 Teslík špatně přihrál, ale poté si vše odpracoval a zakládá protiútok.
33:08 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 8:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #66 David Štěpka, asistoval #98 Jan Procházka (8:6)
32:56 Kladnu se nedaří vstřelit další gól do hostující sítě.
31:49 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 8:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Lukáš Malý, asistoval #12 Václav Hejplík (8:5)
31:18 Budějovice už dostali Kladeňáky do útočného zámku.
30:36 Vyloučen hráč #19 Ondřej Riebauer družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
30:29 Králík přečetl Kladenskou rozehrávku.
29:53 Černý zklidňuje hru na své polovině.
28:24 Mayer se skvěle vyhnul dvou bránícím hráčům a nebezpečně vystřelil. Gól však nepadl.
27:37 Timeout Kanonýři Kladno
27:37 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 8:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #97 Vít Strouhal (8:4)
26:50 Přívara si dobře pokryl balónek a zkusil pozornost brankáře z úhlu. Hostující brankář byl však pozorný.
26:07 Skvělí obranný blok Louvara.
23:39 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 8:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #98 Jan Procházka, asistoval #79 Lukáš Malý (8:3)
23:39 Opět střílí gól Procházka a opět mu asistuje Malý. Tato dvojička si zatím v tomto zápase počíná velmi dobře.
23:22 Reibauer měl menší neschodnosti se Staňkem. Vše se obešlo bez většího konfliktu.
22:05 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 8:2
22:05 Procházka se nejrychleji zorientoval a vymotal se ze dvou Kladenských hráčů a střílí gól.
20:55 Macek vytěsnil maskou Tylovu střelu.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #74 Josef Macek družstva FBC Štíři Č. Budějovice
19:59 V první třetině dopadly střely v poměru 16:10 pro domácí celek.
19:26 Vynikající dva zákroky Mineva.
18:42 GÓL Kanonýři Kladno! 8:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Dušan Přívara, asistoval #85 Jan Louvar (8:1)
18:19 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:1
18:02 Staňkův střelecký pokus od půlky hřiště skončil těsně vedle Kladenské brány.
17:05 Kladnu se nedaří rozehrát přes Budějovický pres.
16:02 GÓL Kanonýři Kladno! 7:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #91 Miloš Tyl, asistoval #12 Matyáš Kalina (7:0)
15:43 Skákající balónek před kladenskou brankou končí v rohu hřiště.
14:13 GÓL Kanonýři Kladno! 6:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #91 Miloš Tyl, asistoval #44 Tomáš Nushart (6:0)
14:01 Jihočeši měli nebezpečnou standartní situaci, kterou ovšem nevyužili.
12:05 GÓL Kanonýři Kladno! 5:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #19 Ondřej Riebauer, asistoval #91 Miloš Tyl (5:0)
11:45 Teslík fotbalovou vložkou zpestřil své zpracování.
09:38 GÓL Kanonýři Kladno! 4:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #44 Tomáš Nushart, asistoval #91 Miloš Tyl (4:0)
09:38 Nádherná kombinace Kladna skončila v síti hostujících. Mayer na Tyla, Tyl na Nusharta a je z toho gól.
09:22 GÓL Kanonýři Kladno! 3:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #33 Jakub Černý, asistoval #86 Jakub Pecha (3:0)
09:00 Teslík se nedostal k očekávané střele přes dva hráče.
06:46 GÓL Kanonýři Kladno! 2:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #86 Jakub Pecha, asistoval #33 Jakub Černý (2:0)
06:46 Střelu Černého od půlky pohledně tečoval Pecha a je z toho nádherný gól.
06:09 Louvar beckhandovým pokusem málem překvapil brankáře hostujících.
04:48 Froněk střeleckým pokusem trefuje pouze blokujícího hráče.
03:31 Štěpka obral obranným zákrokem Pechu a zakládá protiútok.
02:14 Minev skvěle vytáhl střelu téměř do prázdné branky.
00:37 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #77 Vojtěch Teslík, asistoval #86 Jakub Pecha (1:0)
00:24 Pecha si poradil se skákajícím balónkem a odkopává pryč od Kladenské branky.