• 60 59:49
    6:8
    (Krbec)

SK BIVOJ LITVÍNOV - Florbal Ústí 6:8
branky: 18. Ondřej Tichý, 33. Tomáš Skalitz, 39. Ondřej Tichý, 45. Lukáš Pudil, 49. Michal Skuhrovec, 58. Michael Pitek - 2. Jakub Kolstrunk, 9. Viktor Kopecký, 20. Jakub Koník, 31. Mikuláš Krbec, 34. Viktor Kopecký, 44. Viktor Kopecký, 59. Vít Pavelka, 60. Viktor Kopecký; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 5:1; využití: 1:1; diváků: 106; zásahy brankářů: Lukáš Chyna 29 - Karel Čáp 23; po třetinách: 1:3, 2:2, 3:3
59:59 Střely ve 3.třetině Litvínov 8 - Ústí 12
59:59 Komentář trenéra hostí Marka Vojty: Ceníme si výhry proti nepříjemnému soupeři, který ve třetí třetině a v úvodu utkání měl vetší tlak do zakončení a tím se dostal do hry. Naopak my jsme v této dovednosti polevili. Rozhodující branka padla díky našemu pohybu a ochotě dělat rozdílové situace. Děkuji fanouškům za podporu.
59:59 Komentář trenéra domácích Daniela Huliče: Od druhé třetiny jsme vyrovnali tempo hry a ve třetí dokázali vyrovnat. Škoda individuální chyby v závěru. Děkujeme fanouškům za podporu a soupeři za napínavé utkání až do konce.
59:49 GÓL Florbal Ústí! 6:8
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Viktor Kopecký, asistoval #89 Mikuláš Krbec (6:8)
58:49 Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
58:49 GÓL Florbal Ústí! 6:7
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Vít Pavelka, asistoval #17 Viktor Kopecký (6:7)
57:35 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 6:6
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #69 Michael Pitek z trestného střílení (6:6)
57:30 Na hřišti se opět jiskří.
56:53 Tichý těsně minul branku.
55:10 Domácí se stále snaží střelit šestou branku, ale zatím marně.
51:40 Ústí nestíhá reagovat na pohyb domácího celku.
51:09 Trestné střílení družstva SK BIVOJ LITVÍNOV neproměnil #29 Daniel Hulič.
50:42 Střela Vlasty Valtera mířila vysoko nad.
48:52 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:6
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #93 Michal Skuhrovec bez asistence (5:6)
48:52 Michal Skuhrovec dopravil míček do branky až napodruhé.
47:40 Rychlá rozehrávka Ústí, Chyna podržel.
47:05 Fanoušci Litvínova stále nepřestávají fandit .
44:03 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:6
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #42 Lukáš Pudil, asistoval #79 Tomáš Skalitz (4:6)
43:58 GÓL Florbal Ústí! 3:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Viktor Kopecký, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (3:6)
43:43 Jaroslav Rybka vystřelil od půlky, ale brankař hostích byl připraven.
42:55 Kopecký minul branku.
42:31 Tichý pustil střelu od půlky, ale branku nedal.
40:15 Hulič našel krásnou nahrávkou Cvekla, ale Cvekl branku nedal.
40:00 Střely na branku po 2.třetině Litvínov 13, Ústí 11.
38:56 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:5
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #71 Ondřej Tichý, asistoval #29 Daniel Hulič (3:5)
38:56 Tichý zadovkou Čápovi mezi nohy.
38:00 Cvekl, Tichý pěkná akce, ale bohužel tichý na míček nedosáhl.
35:09 Vyloučen hráč #88 Vlastimil Valter družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře
35:09 Další ze zbytečných faulů domácích.
34:30 Brankař domácích zaznamenal zákrok.
33:40 Nové mantinely Rosco supra rinks stále nedrží pohromadě.
33:03 GÓL Florbal Ústí! 2:5
32:31 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:4
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #79 Tomáš Skalitz bez asistence (2:4)
32:21 Vyloučen hráč #77 David Procházka družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:54 GÓL Florbal Ústí! 1:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #97 Radim Kühnel (1:4)
30:52 Pitek vyskočil mimo hřiště.
26:25 Tichý vyhrál souboj u mantinelu.
24:00 Zdravotník opět v pohotovosti.
22:35 Na hřišti se jiskří.
21:44 Michal Skuhrovec vystřelil na branku.
20:00 Střely po první třetině Ústí 13, Litvínov 8.
19:34 GÓL Florbal Ústí! 1:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #69 Jakub Koník, asistoval #6 Jonáš Janata (1:3)
19:00 Skuhrovec, Tichý, Cvekl zle zatápí Ústecké obraně.
17:47 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #71 Ondřej Tichý, asistoval #46 Ondřej Krejčí (1:2)
16:22 Vyloučen hráč #25 Filip Vybíral družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání
15:05 Vyloučen hráč #46 Ondřej Krejčí družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za vražení zády
13:30 Domácí čelí velkému nátlaku v útočném pásmu hostích.
12:29 Vyloučen hráč #22 Jaroslav Rybka družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře
11:20 Několikátá nahrávka, která se domácím nepovedla.
08:56 GÓL Florbal Ústí! 0:2
06:15 Vyloučen hráč #80 Oldřich Jireček družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře
06:10 Pitek vystřelil, ale brankař hostích střelu vykryl.
04:49 Brankař domácích zaznamenal skvělý zákrok.
03:45 Daniel Hulič vymyslel skvělou nahrávku, ale Michal Skuhrovec míček zpracovat nedokázal.
02:42 Tichý operoval za brankou sopueře, finální nahrávku nevymyslel.
01:32 GÓL Florbal Ústí! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #8 Jakub Kolstrunk, asistoval #89 Mikuláš Krbec (0:1)