• 60 59:09
    10:9
    (Louvar)

FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno 10:9
branky: 18. Michal Chudina, 23. Miroslav Šnajdr, 24. Michal Chudina, 24. Jan Zavadil, 36. Michal Strachota, 37. Michal Klápa, 39. Jiří Mutínský, 42. Miroslav Šnajdr, 47. Michal Strachota, 59. Michal Klápa - 14. Miroslav Mayer, 15. Dušan Přívara, 20. Tomáš Nushart, 28. Jakub Pecha, 40. Dušan Přívara, 41. Jakub Pecha, 48. Matyáš Kalina, 53. David Sachr, 60. Tomáš Nushart; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 4:2; využití: 2:3; diváků: 215; zásahy brankářů: Daniel Váradi 31 - Max Andreas Minev 32; po třetinách: 1:3, 6:2, 3:4
60:01 Komentář kapitána hostí Antonína Pertlíka: Děkujeme soupeři za dobrý zápas. Bohužel jsme ztratili dobře rozehraný zápas převážně špatnou hrou ve druhé třetině.
60:01 Komentář trenéra domácích Petra Pánka: Po hrůzostrašné orvní třetině pomohla důrazná promluva v šatně. Od druhé třetiny jsme byli výrazně lepší a jen díky individuálním chybám a oslabením jsme dovolili hrát soupeři o výsledek až do konce utkání. Děkuji soupeři za zápas a Hlavně skvělým divákům za podporu
59:09 GÓL Kanonýři Kladno! 10:9
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #44 Tomáš Nushart, asistoval #85 Jan Louvar (10:9)
58:52 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 10:8
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #78 Michal Strachota (10:8)
58:06 Vyloučen hráč #91 Miloš Tyl družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování florbalky
52:13 GÓL Kanonýři Kladno! 9:8
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #67 David Sachr, asistoval #44 Tomáš Nushart (9:8)
51:56 Kalina nad
51:13 Vyloučen hráč #23 Jan Zavadil družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
50:10 Rychlá kombinace Nicklase se Šnajdrem gólem neskončila
48:44 Výbiorný Váradiho zákrok
47:54 Kladno ukazuje proč má nejlepší přesilovky a bleskově opět snižuje
47:53 GÓL Kanonýři Kladno! 9:7
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #12 Matyáš Kalina, asistoval #33 Jakub Černý (9:7)
47:49 Vyloučen hráč #70 Matěj Svatek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
47:40 Zavadil trefuje tyč
46:17 Strachota teď neskutečně, kdy z kroku trefuje šibenici
46:16 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 9:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #44 Michal Klápa (9:6)
45:17 Vyloučen hráč #86 Jakub Pecha družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:00 Hosté už posílají do hry své dvě nejsilnější formace
42:40 Klápa netrefil ze svojí oblíbené pozice branku
41:27 Šnajdr je dnes při chuti, když se zmocnil odraženého míčku a tvrdou střelou se nemýlil
41:26 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 8:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #61 Miroslav Šnajdr, asistoval #87 Ondřej Vavro (8:6)
40:48 Jaroš těsně mimo
40:20 Domácí zaspali a Kladno se rychlou kombinací na jeden dotek dostává na dostřel
40:19 GÓL Kanonýři Kladno! 7:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #86 Jakub Pecha, asistoval #91 Miloš Tyl (7:6)
39:59 Střely na branku: 15-7
39:11 GÓL Kanonýři Kladno! 7:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Dušan Přívara bez asistence (7:5)
38:45 Mutínský vyjel z rohu a nádhernou ranou z úhlu trefuje přesně
38:44 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #9 Jiří Mutínský, asistoval #78 Michal Strachota (7:4)
37:15 Dnešnímu utkání sleduje 215 diváků
36:30 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:4
35:01 Krásné pojď sem kam jdeš v podání Strachoty, který svou zasekávačkou vyřadil Kalinu ze hry a iopět vrací domácím vedení
35:00 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota bez asistence (5:4)
33:20 Šnajdr se dostal samostatného úniku ale neproměnil
32:10 Domácí hrají v plném počtu
30:10 Strachota vypálil po odpískání a čeká ho dvouminutový trest, ani jemu ani kapitánovi Šnajdrovi se to sice nelíbí, verdikt rozhodčích je však jasný
30:09 Vyloučen hráč #78 Michal Strachota družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nesportovní chování
29:54 Tyl vysoko nad
29:12 Závar před domácí brankou, ze kterého vznikla menší strkanice, tresty však padaat nebudou
28:00 Šnajdr se snažil dorážet neúspěšně
27:37 GÓL Kanonýři Kladno! 4:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #86 Jakub Pecha, asistoval #13 Miroslav Mayer (4:4)
27:18 Vyloučen hráč #10 Daniel Nicklas družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání
26:10 Domácí vstoupili do třetiny aktivně a v každém střídání hrozí
25:03 Jaroš zkoušel Mineva přelobovat, ten to však přečetl a nepřipustil změnu stavu
23:36 To byl fofr, tři rychlé branky a domácí jsou na koni
23:35 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #23 Jan Zavadil, asistoval #61 Miroslav Šnajdr (4:3)
23:19 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #96 Michal Chudina, asistoval #41 Jaroslav Jaroš (3:3)
22:05 Zavadil z rohu našel před brankou Šnajdra a ten tvrdou ranou nedal Minevovi šanci
22:04 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #61 Miroslav Šnajdr, asistoval #23 Jan Zavadil (2:3)
17:04 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #96 Michal Chudina, asistoval #12 Petr Stejskal (1:2)
14:38 Domácím se nepovedla rozehrávka a míček se dostal k Přívarovi a ten zvyšuje na 2:0
14:37 GÓL Kanonýři Kladno! 0:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Dušan Přívara, asistoval #85 Jan Louvar (0:2)
13:28 Mayer z bezprostřední blízkostí otevírá skóre
13:27 GÓL Kanonýři Kladno! 0:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Miroslav Mayer, asistoval #19 Ondřej Riebauer (0:1)
00:01 Úvodní buly vyhrávají hosté
00:00 Vítáme vás u utkání 20.kola 1.ligy mužů mezi domácími Karlovými Vary a hosty z Kladna, vzhledem k postavení obou celků je to zápas o šest bodů takže se pohodlně usaďte za chvíli začínáme