7:4
    Tomáš BROM
    ()

Florbal Exelsior Havířov - FBŠ Hummel Hattrick Brno 7:4
branky: 9. Adam Klimeš, 24. Marián Kloza, 28. Adam Feber, 33. Pavel Bezděčík, 33. Jakub Vilím, 60. Tomáš Brom, 60. Tomáš Brom - 19. Tomáš Brom, 23. Lukáš Jalový, 35. Lukáš Jalový, 59. David Coufal; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 156; zásahy brankářů: Vojtěch Stefan 20 - Filip Kejík 13; po třetinách: 1:1, 4:2, 2:1
60:00 Komentář trenéra hostí Fiala Marka: Soupeř dnes pečlivou obranou a potrestáním našich zaváhání získal rozhodující náskok, který jsme i přes zvýšené úsilí a přímočarost v poslední části zápasu nedokázali smazat. V první polovině byl náš výkon poměrně utahaný. Poučíme se a na další takový zápas budeme lépe připraveni. Soupeři díky za zápas.
60:00 Komentář vedoucího domácích Pavla Kotuly: Dneska o 1000% lepší výkon než včera. Musím pochválit hráče, že včerejší zápas hodili za hlavu a podali po celých 60 minut koncentrovaný výkon. Víme, že jsme doma silní, pokud budeme hrát takhle, můžeme porazit kohokoli. Děkuji soupeři za zápas a přeju štastnou cestu domů.
59:24 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 7:4
Vlastní branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Tomáš Brom (7:4)
59:24 Vyražený míček se stihl do brány Brna dokutálet dřív, než k němu stihl přistoupit brněnský hráč.
59:20 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 6:4
Vlastní branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Tomáš Brom (6:4)
58:28 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #13 David Coufal, asistoval #36 Luděk Ondráček (5:4)
58:12 Havířov se po dlouhém čekaní dočkal chyby ze strany Brna, která jim umožnila si šáhout na míček.
57:04 Brno začalo hrát power-play.
55:48 Brno ted mělo 3 šance, ale všechny jim Havířov dokázal odrazit.
55:24 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
54:27 Tychtl zaklek do střely od Kůry a získává míček.
53:23 Kraus se omylem zavěsil na Broma, kterého shazuje na zem a rozhodčí uděluje volný úder pro Brno.
51:40 Peřka je na středu obrán o míček a Brno zakládá rychlý protiútok.
49:36 Klimeš běží podél mantinelu a při natáhnutí střely mu míček odpálí Kůra a Havířov tak má rozehrávku z rohu soupeře.
48:24 Vyloučen hráč #91 Daniel Tychtl družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání
47:35 Hraje se nahoru a dolu ve velmi rychlém a agresivním tempu.
46:44 Stefan se dostává k letícímu míčku dřív než oba útočníci Brna.
44:54 Brno neproměnilo šanci, kdy běželi 3 na brakáře a proti nim byl pouze 1 obránce.
43:34 Kůra nemá komu nahrát a ztrácí míček u mantinelu.
42:22 Vilím s Kozlíkem zakombinovali před bránou hostů, ale zakončení skončilo za mantinely.
41:18 Brnu se podařilo zavřít Havířov na jejich polovině a už si přes minutu nahrávají okolo nich.
40:01 Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým FBŠ Hummel Hattrick Brno.
40:00 Střely v druhé třetině 7:9
39:59 Vyloučen hráč #25 Jakub Vilím družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání
39:59 Hráč Brna promáchl míček v šanci.
38:44 Vyloučen hráč #38 Jan Grábl družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
38:17 Stefan vychytal Jalového 1 na 1.
37:02 Brno se nebojí napadat klidně i ve 3 lidech.
34:20 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #8 Lukáš Jalový, asistoval #6 Tomáš Brom (5:3)
34:20 Duda zabránil crossu soupeře, ale míček se dokutálel k Jalovému, který dává gól.
32:37 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 5:2
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #20 Hynek Plášek (5:2)
32:37 Plášek dává dlouhý balón na Vilíma, který si obehrává obránce Brna a úspěšně vstřeluje gól.
32:03 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 4:2
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #12 Pavel Bezděčík, asistoval #19 Adam Klimeš (4:2)
31:34 Brno je čím dál víc agresivnější u mantinelů, tentokrát zfaulovali Vlacha, ale rozhodčí to zatím toleruje.
29:54 Feber je za bránou soupeře zdvojen a ztrácí míček.
27:29 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 3:2
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #19 Adam Klimeš (3:2)
27:29 Klimeš posílá přesný cross na Febera, který trefuje brankáře a míček se od něj odráží do brány.
26:21 Vyloučen hráč #65 Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře
26:13 Kůra dává cross přes 3 florbalky, ale jeho spoluhráči se nepodařilo míček trefit do prázdné brány.
24:51 Feber střílí z otočky, ale brankář hostů je v pozoru.
23:26 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 2:2
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #66 Marián Kloza, asistoval #25 Jakub Vilím (2:2)
23:26 Vilím nahrává Klozovi do běhu přes 2 hráče, který přesnou střelou trefuje zařízení.
22:29 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #8 Lukáš Jalový, asistoval #12 Marek Fuchs (1:2)
21:32 Brno napadá Havířov v rychlém tempu, což jim znepříjemňuje rozehrávku.
20:34 Havířov bere míček Brno a hned si připisuje střelu, bohužel mimo bránu.
20:01 Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým FBŠ Hummel Hattrick Brno.
20:00 Střely v první třetině:7:6
18:52 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Tomáš Brom, asistoval #36 Luděk Ondráček (1:1)
18:23 Vilím s Krausem získali nějaký čas pro svůj tým, ale na míčko je opět Brno.
17:55 Vyloučen hráč #19 Adam Klimeš družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za bránění ve hře
16:05 Brno neproměnilo volný úder z velkého brankoviště a Kozlík odpaluje míček pryč.
14:26 Tychtlovi chyběla rychlost k tomu, aby doběhl míček první a zakončil do prázdné brány.
12:16 Vilím se pokoušel nahrát cross na Krause, ale Blaha tomu zabránil.
11:02 Kraus fauluje Ondráčka při výjezdu oblouku, naštěstí z toho je proti Havířovu jen volný úder.
09:11 Vlach střílí příkepem kolem horního rohu brány ven z hřiště.
08:08 GÓL Florbal Exelsior Havířov! 1:0
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil #19 Adam Klimeš, asistoval #88 Adam Feber (1:0)
07:53 Havířov musí zažívat šok, při tomto dvonásobně rychlejším tempu oproti včerejšímu zápasu.
06:13 Kůra nahrává přesnou nahrávku přes 3 hokejky, ale jeho hráč nebyl schopen míček trefit do prázdné brány.
05:35 Klimeš měl šanci dorazit střelu Febera, ale ihned byl svalen na zem a k míčku se dostávají hosté.
04:03 Brno se přes postupné přestupky Havířova dostává k jejich bráně.
02:35 Hosté se pokoušejí uběhat domácí celek svými přihrávkami a vyčkávají na vhodou příležitost.
01:03 Klimeš se dostává do 1. šance, ale dravost obránců z Brna mu neposkytla možnost vystřelit.
00:36 Brno začalo hru rychlými nahrávkami a přesunem po celém hřišti.
00:01 Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým FBŠ Hummel Hattrick Brno.