2:11
    Dušan PŘÍVARA
    (Sachr)

TJ Slovan Havířov - Kanonýři Kladno 3:11
branky: 4. Michal Kozelský, 27. Matěj Erbs, 60. Vojtěch Vavrečka - 7. Matyáš Kalina, 8. Jakub Černý, 20. Tomáš Richtr, 23. Ondřej Riebauer, 25. Jakub Černý, 33. Ondřej Riebauer, 44. Jakub Pecha, 45. Miroslav Mayer, 47. Miloš Tyl, 50. Vojtěch Teslík, 60. Dušan Přívara; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 13 - Oskar Blaha 16, Milan Horáček 2; po třetinách: 1:3, 1:3, 1:5
60:00 Komentář trenéra domácích Václav Komačka: Děkujeme soupeři za zápas, dnes byl lepším týmem. Děkujeme divákům, zítra máme co napravovat...
60:00 Střely na branku po 2. třetině. Slovan - Kladno. 5:11
60:00 Komentář kapitána hostů Pertlíka Antonína: Týmovým a soustředěným výkonem jsme si dokráčeli pro zasloužené 3 body. Děkujeme soupeři za korektní utkání.
59:55 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:11
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #7 Vojtěch Vavrečka, asistoval #77 Michal Kozelský (3:11)
59:33 GÓL Kanonýři Kladno! 2:11
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Dušan Přívara, asistoval #67 David Sachr (2:11)
58:00 Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny.
57:40 Slovan se pokouší střílet z každé pozice.
55:20 Za domácí tým se na hřišti objevuje také Jakub Mrózek.
54:00 Zapletálek neskutečně vykryl střelu Pechy.
53:20 Pfaur trefuje tyč.
52:35 Na domácích hráčích jde vidět únava.
52:00 Kladno opět dosahuje svého jména.
51:25 Řezáč faulován za vlastní brankou.
49:36 GÓL Kanonýři Kladno! 2:10
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #77 Vojtěch Teslík, asistoval #91 Miloš Tyl (2:10)
49:36 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Milan Horáček družstva Kanonýři Kladno
48:30 Kladno v plném počtu.
46:58 Slovan zbytečně hrál bez brankáře. Jak se Zapletálek vracel do branky, tak ho Tyl snadno překonal.
46:57 GÓL Kanonýři Kladno! 2:9
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #91 Miloš Tyl, asistoval #74 Oskar Blaha (2:9)
46:31 Slovan dostal šanci v přesilové hře.
46:30 Vyloučen hráč #86 Jakub Pecha družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
46:05 Kladno většinu času na míčku.
44:07 Dva rychlé góly do Zapletálkovy branky.
44:06 GÓL Kanonýři Kladno! 2:8
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Miroslav Mayer, asistoval #91 Miloš Tyl (2:8)
43:37 GÓL Kanonýři Kladno! 2:7
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #86 Jakub Pecha, asistoval #93 Matěj Stůj (2:7)
40:01 Buly vyhrálo Kladno.
40:00 Střely na branku po 2. třetině. Slovan - Kladno. 8:7
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:20 Pecha trefil pouze bok branky.
32:52 Riebauer fauloval Hromádku, ale pokračoval dále v útoku. Zapletálek nedosáhl na střelu.
32:51 GÓL Kanonýři Kladno! 2:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #19 Ondřej Riebauer, asistoval #91 Miloš Tyl (2:6)
32:35 Vavrečka na nabíhajícího Kozelského, ten bohužel nedokázal procpat míček pod Blahu.
30:56 Kroček faulován za brankou soupeře.
29:32 Domácí tým v plném počtu.
28:51 Kozelský ze vzduchu odpálil míček za polovinu, tím získal čas na vystřídání.
27:33 První přesilová hra tohoto utkání.
27:32 Vyloučen hráč #96 Michal Prorok družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
26:24 Kroček se pokusil vystřelit, ale jeho střela sjela. Naštěstí přesně na hokejku Smetáka, který snižuje stav.
26:23 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #87 Matěj Erbs, asistoval #22 Jiří Kroček (2:5)
24:36 Slovan si po dvou rychlých gólech vyžádal oddechový čas. Trenér Václav Komačka snad domácímu týmu domluví.
24:35 Pecha crossem na Černého, který po zemi skóruje.
24:24 Timeout TJ Slovan Havířov
24:24 GÓL Kanonýři Kladno! 1:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #33 Jakub Černý, asistoval #86 Jakub Pecha (1:5)
23:40 Chládkovi se dnes moc nedaří.
22:47 GÓL Kanonýři Kladno! 1:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #19 Ondřej Riebauer, asistoval #13 Miroslav Mayer (1:4)
22:40 Zapletálek nohou vykryl Stůje, který byl sám před brankou.
21:57 Turoň se pokusil vypálit. Bohužel trefil pouze horní tyč.
21:15 Vavrečka zamezil střele Tyla.
20:01 Buly vyhrálo Kladno.
20:00 Střely na branku po 1. třetině. Slovan - Kladno. 8:6
19:14 Zapletálek vyrazil střelu Přívary, ale před brankou byl ještě připravený Richtr, který zvyšuje před koncem třetiny.
19:13 GÓL Kanonýři Kladno! 1:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #9 Dušan Přívara (1:3)
19:09 Další střela na branku, kdy Zapletálek nic neviděl.
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:10 Kladno dlouho drží míček na své polovině.
16:42 Prorok při výjezdu seknut. Slovan má dobrou možnost z rozehrávky.
14:15 Teslík opět sám před gólmanem. Tentokrát netrefil ani branku.
13:43 Pecha na volného Teslíka, který sám před brankou nepřekonal Zapletálka.
07:47 Černý si vyjel z rozehrávky. Trefil se přesně pod horní tyč. Zapletálek neměl šanci.
07:46 GÓL Kanonýři Kladno! 1:2
06:40 Kalina z poloviny hřiště vypálil na Zapletálka, který neviděl přes hráče před sebou.
06:39 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #12 Matyáš Kalina, asistoval #19 Ondřej Riebauer (1:1)
03:45 Jeden z hráčů Kladna zlomil za vlastní brankou hůl. Míček se náhodou dostal před branku Kladna, kde Kozelský otevřel stav.
03:43 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:0
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský bez asistence (1:0)
03:34 Vylegala nahodil na Proroka, který běžel sám na branku. Bohužel Blahu nepřekonal.
02:54 Hromádka crossem na Smetáka, který okamžitě vypálil. Blaha neskutečným přesunem střelu hatí.
01:20 Vavrečka na rozběhnutého Gregora, který bohužel nedokázal překonat Blahu.
00:40 Stůj se pokusil vystřelit. Jeho střela končí mimo branku.
00:01 Úvodní buly vyhrál Slovan.
00:00 Dobrý večer. Vítáme Vás u 18. kola 1. ligy mezi domácím TJ Slovan Havířovem a Hostujícím týmem Kanonýři Kladno.