• 58 57:25
    10:4
    (Pražák)

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Florbal Primátor Náchod 10:4
branky: 5. Michal Pražák, 7. Petr Pražák, 13. Tomáš Volf, 15. Filip Chmelíček, 17. Petr Pražák, 19. Tomáš Boubelík, 38. Maxim Volek, 54. Filip Řehulka, 55. Vojtěch Plaček, 58. Filip Chmelíček - 22. Petr Černý, 37. Petr Černý, 50. Tomáš Kopecký, 54. Jan Světlík; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 2:4; využití: 4:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Ondřej Lupoměch 16 - Vlastimil Skalický 17, Brandon Bulis 1; po třetinách: 6:0, 1:2, 3:2
60:00 Střely 3. třetina: Start 10, Náchod 13
60:00 Komentář vedoucího domácích Václava Bučka: Dobrý vstup do utkání s vydařenými přesilovkami. Škoda, že se nám nepodařilo udržet dobrý herní projev i v druhé třetině, kdy jsme zbytečně polevili a soupeře dostali do hry. Díky hráčům, divákům a soupeři za utkání a Béčku přeji vítězství.
60:00 Komentář treneéra hostů: Zápas rozhodli individuální chyby na naší straně, pokud chceme pomýšlet na body v dalších zápasech. Díky soupeři za lekci. Hodně štěstí do další sezony.
57:25 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 10:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #37 Filip Chmelíček, asistoval #32 Petr Pražák (10:4)
56:52 Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod neproměnil #17 Jiří Vlček.
56:52 Vlček zkoušel vymíchat Frühbauera, který šel do branky pouze na trestné střílení, ale nepovedlo se mu to
54:11 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 9:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #6 Vojtěch Plaček bez asistence (9:4)
54:11 Střídání brankáře. Nový brankář #74 Brandon Bulis družstva Florbal Primátor Náchod
54:11 Dvě rychlé branky z protiútoků, nejdříve Řehulka procedil přes Skalické a pak Vojta Plaček
53:54 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 8:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #92 Filip Řehulka bez asistence (8:4)
53:18 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #90 Jan Světlík, asistoval #27 Tomáš Kopecký (7:4)
53:16 Kováčik dlouhý pas nevyužil
51:34 Chmelíček svou pumelící trefuje ruce SKalického
50:00 V přesilovce je Náchod poměrně nebezpečný, v první šanci zblokoval střelu do prázdné Schuller a v dalších šancích drží Lupoměch
49:15 Vyloučen hráč #16 Jan Svoboda družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za držení
49:00 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #27 Tomáš Kopecký, asistoval #90 Jan Světlík (7:3)
47:42 Sklenář zkouší bekhend, ale i Skalický je v pozoru
46:46 Po špatné rozehrávce domácích v protiútoku Světlík, Lupoměch je pozorný a vyráží míček mimo nebezpečí
45:22 Čížek se dostal do kleští Svobody a Pražák a byl odměněn volným úderem pro svůj tým
42:35 Čížek trochu přibrousil v souboji Svobodu, ten s grácií ustál
41:41 Kosař v souboji u mantinelu, fauloval tak trochu sám sebe a končí u nohou fotografky
40:30 Svoboda v nezaviněném střetu, oba 'postižení' to vzali s úsměvem, i když Svoboda si lehce zranil kotník
40:00 Střely 2. třetina: Start - 7, Náchod - 5
38:57 Chmelíček zkoušel dorazit balonek který tancoval v malém brankovišti, Skalický má však rychlejší ruce a míček schovává ve svém náručí
37:00 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 7:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #17 Maxim Volek, asistoval #72 Jan Kerzel (7:2)
37:00 Další přesilová hra a další branka, nyní je střelcem Max Volek a nahrávka patří Janu Kerzelovi
36:19 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #31 Petr Černý, asistoval #37 Václav Grulich (6:2)
36:19 Rychlé otočení kolem branky a Černý snižuje
35:21 Vyloučen hráč #23 Jan Savický družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování
35:21 Přesilovka Náchoda je ukončena, Savického nesportovní chováním, po jednou odpískaném faulu na půlce hřiště
34:52 Přesilovka pro hosty, zatím kombinují kolem bránící čtveřice
34:15 Vyloučen hráč #19 Matěj Štyler družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za nesportovní chování
33:57 Hosté po delší době na útočné polovině, ale v rohu se branky nedávájí
31:53 Mladý Kerzel ukázal něco ze svého umu, když ekvilibristicky překonal svého obránce a vytvořil nebezpečnou šanci pro Kulíka
30:59 Opět lajna Pražáků,nyní pouze nebezpečná střela, ale i ta se počítá
29:35 Starťáci se přizpůsobili hostujíc nehře a proto se na zápas nedá chvílemi moc koukat
27:56 Hostující Kováčik zkoušel střelu od mantinelu, Lupoměch s přehledem chytá hrudí
26:43 Domácí Kulík zkouší střelu přes obránce, ale trefuje pouze toho obránce
25:17 Hosté se po vstřelené brance opět stáhli do obranné ulity
22:52 Lehčí kontroverze, Řehulka vyskočil ze hříště a pak skočil hned zpět, rozhodčí vylučuje, ale po domluvě s kapitány a kologou je vyloučení správně neuděleno
21:03 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #31 Petr Černý, asistoval #23 Jan Savický (6:1)
21:03 Černý se vytočil od mantinelu a trefil přesně k zadní tyči
20:57 Svoboda strčil do protihřáče a ten padá, volné úder pro Náchod
20:24 Injury update: Kazda, nemá zlomené zápěstí, ale 'pouze' vykloubené rameno
20:00 Střely 1. třetina: Start 11, Náchod 2
18:40 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 6:0
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #9 Tomáš Boubelík, asistoval #32 Petr Pražák (6:0)
18:40 I třetí přesilová hra využita, nyní se prosadil Boubelík, asistence Petr Pražák
17:09 Vyloučen hráč #51 František Donaj družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování
16:43 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 5:0
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #32 Petr Pražák, asistoval #3 Michal Pražák (5:0)
16:43 Branka bratří Pražáků číslo dva, Michal zabojoval nad velkým brankovištěm posunul do strany na Petra a ten opět rozvlnil síťku
15:57 Vyloučen hráč #23 Jan Savický družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:32 Po střetu na půlce zůstává ležet náchodský Kazda, vypadá to na zlomené zápěstí
14:19 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 4:0
14:19 Chmelíček dostal v přesilové hře dobrou pobídku od Petra Pražáka a využívá přesilovou hru
12:59 Vyloučen hráč #23 Jan Savický družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
12:32 Savický neudržel nervy a dohrál Sklenáře u mantinelu a půjde si odpočinout
12:25 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 3:0
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #4 Tomáš Volf, asistoval #64 Otakar Prášek (3:0)
12:25 Volný úder rozehrál Prášek na T. Volfa a ten našel skulinu na bližší tyči hostující branky
11:34 Hosté opět na útočné půlce, ale zase jejich akce končí zblokovanou střelou
09:29 Hra je zatím taková dost zpomalená, pravděpodobně o vánocích byli nějaké řízky a cukroví
08:21 Svoboda je držen protihráčem a dost se mu to nelíbí, míček se však dostává k jeho spoluhráči a tak pokračujeme ve výhodě
06:22 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 2:0
06:22 Bratrská spolupráce Pražáků, končí brankou, mladší Petr umístil svou střelu do míst kam Skalický nemohl dosáhnout a navyšuje skóre
05:48 Řehulka měl dvě šance, ale bohužel ani jednu z nich nevyužil, na jeho obranu, musíme říct, že šanci byli poměrně složité na zakončení
04:12 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #3 Michal Pražák bez asistence (1:0)
04:12 Pražák plácl bekhendem do balonku na kraji brankoviště a ten končí až v síti
02:31 Hosté poprvé v útoku, jejich střela byla zblokována
00:16 První střela pro domácí, ale Skalický s ní neměl potíže
00:00 Dobrý večer z kunratické SH kostel, v hale je trochu zima, snad nás rozehřeje alespoň předvedená hra