10:9
    Petr HORÁK
    (Chvastek)

Z.F.K. AQM Petrovice - BLACK ANGELS 10:9p
branky: 4. Adam Zbořil, 13. Adam Zbořil, 24. Dominik Chvastek, 35. Petr Horák, 40. Adam Zbořil, 47. Petr Horák, 51. Lukáš Hrubý, 57. Jan Daubner, 57. Dominik Chvastek, 61. Petr Horák - 1. Jan Kopecký, 16. Daniel Ludvík, 24. Jakub Renčín, 27. Ondřej Vaculík, 37. Jaroslav Král, 39. Jaroslav Král, 43. Dan Moravec, 45. Adam Bouček, 50. Daniel Ludvík; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:5; využití: 2:2; diváků: 58; zásahy brankářů: Martin Janík 25 - Daniel Körber 25; po třetinách: 2:2, 3:4, 4:3, 1:0
65:00 Komentář trenéra domácích Petra Skácela: Po delší době dneska odmakaný zápas. Samozřejmě se objevily proti velmi dobře hrajícímu týmu hluchá místa, která soupeř jednoduše potrestal. V závěru jsme při korigujících brankách měli i trošku štěstíčka. Děkujeme soupeři za utkání.
65:00 Komentář trenéra hostů Petra Pajera: tragédie! V tomhle zápase jsme se posunuli o tři roky zpátky. Strašný! Po tom, co jsme ustáli neuvěřitelné množství vlstních školáckých chyb a i tak jsme 10 minut před koncem vedli o tři góly, přišel neuvěřitelný skrat, který jen korunoval náše celozápasové 'soustředění'. Soupeř dnes zaslouženě vyhrál a po naší předvedené hře jsme spíš bod získali, než dva ztratili..!
65:00 Počet střel na branku v prodloužení: Petrovice 2, Black Angels 0.
60:45 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 10:9
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #18 Dominik Chvastek (10:9)
60:38 Standardka domácích z rohu hostů.
60:14 Kašpar trefuje tyč.
60:00 Počet střel na branku ve třetí třetině: Petrovice 18, Black Angesl 8.
59:59 V poslední vteřině v šanci Horák, Kröber chytá.
59:50 na míčku domácí
59:40 20 s do konce.
59:14 Hromada předběhl Ivana a zabránil mu tak v smaostaném úniku.
58:51 Standardak hostů v rohu domácích.
57:55 Zbořilovo nahození se pokoušel nadzvednou DAniš, ale ryclheji míček chytil Kröber.
56:30 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 9:9
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #18 Dominik Chvastek, asistoval #71 Petr Kašpar (9:9)
56:30 A je srovnáno a drama pokračuje.
56:08 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 8:9
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #3 Jan Daubner, asistoval #87 Petr Skácel (8:9)
56:08 Dramatizace utkání, na rozdíl jediného gólu snižuje Daubner po podařené rozehrávce standardky.
55:44 Na míčku jsou v poslendích minutách častěji domácí, kteří zase naopak musí trocu riskovat.
55:20 Hosté se snaží už nic neponechat náhodě a vyvarovat se chyb.
53:43 Hosté jsou v plném počtu.
53:14 Hosté rozehrávají z rohu a drží míček
52:30 Domácí se snaží zatím drží polovinu a stříli, ale úspěch zatím nepřišel.
51:43 Vyloučen hráč #48 Andrej Svatoš družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání
51:43 Tak ještě jedna přesilovka pro domácí po špatném střídání.
50:51 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 7:9
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #2 Lukáš Hrubý, asistoval #10 Adam Zbořil (7:9)
50:51 Tak nakonec se přece jen povedlo a domácí nsižují.
50:30 Hned dvakrát to během půl minuty porkazuje Hněvkovský jehož střelecké pokusy musel Janík likvidovat.
49:52 Vyloučen hráč #87 Dan Moravec družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
49:52 Tak ještě jedna přesilovka pro domácí, ne že by to jako klasicky byla moc výhoda...
49:34 Přetlačovanou na buly s Hrubým zakončil Moravec pádem na zem.
49:33 GÓL BLACK ANGELS! 6:9
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #26 Daniel Ludvík, asistoval #7 Matěj Boček (6:9)
49:33 Hosté jdou do vedené o tři branky, Ludvík nikým nehlídán našel místo mezi přesunujícím se Janíkem a tyčkou.
48:05 Daubner pormáchl na polovině, hosté šli ve dvou, ale neproměnili.
46:02 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 6:8
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #87 Petr Skácel (6:8)
46:02 Skácel vyslal Horáka vysokou přihrávku do úniku a ten backhendovou střelou zavěsil pod břevno.
44:56 GÓL BLACK ANGELS! 5:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Adam Bouček, asistoval #8 Jaroslav Král (5:8)
43:33 Jakubec velmi pěkně od poloviny, ale na konci putování jeho střeli se do cesty postavil Kröber.
42:11 GÓL BLACK ANGELS! 5:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #87 Dan Moravec, asistoval #55 Jakub Hromada (5:7)
42:11 Moravec osamocen na středu dostal od mantinelu přihrávku od Hromady a mířil přesně do růžku Janíkovy branky.
40:00 Poslední hektické vteřiny druhé třetiny byly zkaončeny gólem domácích v přesilovce prodloužené předčasným vběhnutím Straky na hrací plochu, když se hra zastavila po vyletění míčku mimo plochu.
40:00 Počet střel na branku ve druhé třetině: Petrovice 11, Black Angels 15.
39:59 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 5:6
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #10 Adam Zbořil, asistoval #88 Tomáš Daniš (5:6)
39:57 Vyloučen hráč #11 Tomáš Straka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za zdržování hry
39:40 Posledních 20 s z přesilovky a domácí si ji zrovna za rámeček nedají.
38:36 GÓL BLACK ANGELS! 4:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #8 Jaroslav Král, asistoval #89 Jan Hněvkovský (4:6)
38:36 Zmatek v domácích řadách, Hněvkovský držel míček v rohu, kde ho bránil Zbořil sám, pak se mu na pomoc vydali dva hráči a Král zůstal v luxusní pozici osamocen a Hněvkoskému se podařilo nahrát.
37:58 Vyloučen hráč #11 Tomáš Straka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
37:58 Dalši přesilovka pro domácí po sekání Straky v souboji s Chvastkem.
36:34 GÓL BLACK ANGELS! 4:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #8 Jaroslav Král, asistoval #46 Jan Bauman (4:5)
36:34 Vyrovaný stav nám dlouho nevydržel a hosté opět ve vedení.
35:55 Chvastek před cvhilkou skvěle vypích přihrávku hostů na polovině a vydal se na zteč, kterou přerušilo dle rozhodčího čisté odebrání míčku, ikdyž domácí s tímto názorem hlasitě nesouhlasili.
34:45 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 4:4
34:45 Standardka domácích se sice na první pohled nevyvíjela dobře, ale nakonec se dokázali porsadit po přihrávce Skácela na Horáka, který z úhlu přesně trefil odkrytou branku
33:33 Janík se skvěle poradil s nepříjemnou skákavou střleou od poloviny.
31:05 Kopeckého v úniku Janík vykryl.
29:49 Hosté hrají v plném počtu.
29:30 Skácelova střela z úhlu se zastavila na Körberovi.
28:00 Daniš mířil k tyčce, ale z vnější strany branky.
27:48 Vyloučen hráč #87 Dan Moravec družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:48 Přesilovka i pro domácí.
26:59 GÓL BLACK ANGELS! 3:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #5 Ondřej Vaculík bez asistence (3:4)
26:59 Na velkém brankovišti měli hosté standardku po malé domů k Janíkovi. Rovnou z rozehrávky se povedlo míček poslat do skulinky mezi hráči a gólmanem Vaculíkovi.
25:57 Vyloučen hráč #13 Vojtěch Mrkva družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za bránění ve hře
25:57 Další přesilovka pro hosty.
25:27 Dost práce měl Körber se zkrocením míčku po nahození Kašpara, které se pokoušel dorážet Chvastek.
23:07 GÓL BLACK ANGELS! 3:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #26 Daniel Ludvík (3:3)
23:07 Dva slepené góly. Nejdříve domácí - po rezehrávce, kterou napadl Hněvkovský Kašpar zkusil nahodit na Chvastka číhajícího před Körberem a ten situaci zvládl a proměnil. Hned po buly se prosadila osvědčená dvojice Renčín Ludvík a opět srovnala.
23:01 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 3:2
21:13 Ivan vybojoval míček z rozehrávky hostů a nabíhající Kopelec pak pěkně protáhl Körbera, leč gól nevstítil.
20:00 Počet střel na branku v první třetině: Petrovice 4, Black Angels 11.
19:41 Volný úder z hranice velkého brankoviště rpo hosty. Domácí střelu zblokovali.
19:41 Hněvkovský z otočky mimo.
16:10 Chvastek v nadějné situaci, ale místo střelby dovedl míček až k nohám Körbera, který mu ho vykopl.
15:33 GÓL BLACK ANGELS! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #26 Daniel Ludvík, asistoval #99 Jakub Renčín (2:2)
15:33 Těsně před koncem se přece jen prosazuje Ludvík.
15:18 Renčín z úhlu také neúspěšný.
14:40 Přesilovka v polovině.
14:20 Ludvík střílel těsně vedle.
13:40 Vyloučen hráč #12 Marcel Jakubec družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání
13:40 Hned po ztrátě míčku však unikajícího hráče hostů fauloval Jakubec a je tu přesilovka pro hosty.
13:26 Domácím se teď daří být na míčku.
12:22 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 2:1
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #10 Adam Zbořil, asistoval #3 Jan Daubner (2:1)
12:22 Daubner nahodil na polovinu na Zbořila, který krásně zpracoval v otočce míček a pak přes hostujícího hráče střelou k tyči překonal Körbera.
11:24 Ale ynní už opět hosté.
11:00 Domácí konečně na míčku.
10:50 Hosté stále nastěhovaní na polovině domácích.
10:30 Se střleou Renčína si Janík poradil.
09:58 Král byl v nadějné pozici naštěstí ho přerušil domácí bek.
09:30 Míček je v poslední minutě psíše na holích hostů, ale ke kloudné střele na Janíka se nedostali.
06:55 Standardku ze střední vzdálenosti hosté nevyužili.
06:00 'Životní' průnik Davida končí střleou vedle, škoda.
04:35 Madeckého střela z hranice velkého brankoviště zblokována.
03:15 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 1:1
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #10 Adam Zbořil, asistoval #90 Radim Ivan (1:1)
03:15 Domácí se po obdrženém gĺu chopili iniciativy a podařilo se jim srovnat.
03:00 Strakova nepříjemná střela na kterou Janík neviděl naštěstí končí na boku branky.
01:25 Zbořil s Horákem v úniku, ale nic nevymylseli.
00:42 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #22 Jan Kopecký, asistoval #87 Dan Moravec (0:1)
00:42 Hosté se od počátk uusadili na polovině domácích a prosazují se poprvé z hole Kopeckého.