4:6
    Jan KRÁLÍK
    ()

Florbal Ústí - FBC Štíři Č. Budějovice 4:6
branky: 2. Jonáš Janata, 9. Radek Kužel, 15. Dan Semerád, 60. Radim Kühnel - 13. David Štěpka, 34. Radek Hanák, 38. David Štěpka, 42. Jan Králík, 45. Jan Procházka, 60. Jan Králík; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 137; zásahy brankářů: Karel Čáp 12 - Radek Kulhan 18; po třetinách: 3:1, 0:2, 1:3
60:00 Vyjádření trenéra domácích p. Marka Vojty: Nasazení, bojovnost a chuť vytvářet výhodné herní situace. To je základ bez kterého nemůžeme myslet na úspěch. Tento předpoklad nám dnes po 15. minutě chyběl, naopak soupeř nám v něm může být vzorem. Děkuji soupeři za utkání
60:00 Vyjádření trenéra týmu hostí p. Lukáše Malého: Od zhruba 25. minuty jsme byli lepším týmem, si myslim. Pak se nám podařilo proměnit nějaké šance a v závěru jsme přečkali powerplay soupeře, dvou výher za sezonu nad Ústím si velice vážíme.
60:00 Střely ve třetí třetině: Ústí - 6, Budějovice - 4
59:33 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #6 Jan Králík bez asistence (4:6)
59:01 GÓL Florbal Ústí! 4:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #97 Radim Kühnel bez asistence (4:5)
59:00 Probíhá poslední minuta základní hrací doby
58:31 Radost zaměnil smutek, po neuznaném golu domácích, musíme podotknout, že správně neuznaném.
46:30 Už to vypadalo, že Kolstrunk zavěsí z výběhu. Střela mu sjela
45:42 Vyloučen hráč #75 Tomáš Brožek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:41 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #98 Jan Procházka, asistoval #38 Michal Matějček (3:5)
44:10 Ústí momentálně tlačí hostující tým
42:20 Kulhan dobře vychytal Štorka, který měl před sebou neskutečně moc volného místa
41:57 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #46 David Chvosta (3:4)
41:20 Oba týmy nastoupili do poslední třetiny ve velkém nasazení, pouze jeden gol může rozhodnout
40:00 Střely v druhé třetině Ústí - 6, Budějovice - 6
39:11 Semerádovi střela sjela
37:50 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #66 David Štěpka, asistoval #98 Jan Procházka (3:3)
37:20 Čdovu střelu chytá Kulhan do jedné ruky
35:26 Dva navrátilci do sestavy, Sattler a Kužel, si v posledním střídání vytvořili několik šancí
34:34 Ústečtí hráči ztratili 'drive' z počátku utkání
33:02 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #68 Radek Hanák, asistoval #7 Michael Kudláček (3:2)
33:02 Hosté se na dlouho usadili v pásmu domácích, což vyústilo v druhou jejich branku
31:29 Vidíme příliš mnoho nepřesností
28:55 Sattler uklidňuje hru po ztrátě Janaty
27:44 Utkání se momentálně oproti začátku odehrává v pomalejším tempo
25:57 Úteckým se přsilovka příliš nevydařila
24:08 Vyloučen hráč #6 Jan Králík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
23:43 Uvidíme první přesilovou hru, zatím Ústí v šesti
23:20 Standartní situaci z dobré pozice Ústí nevyužilo
21:12 Horákovu střelu srazil Pavelka mimo
20:14 Hned ze začátku se dostal Kolstrunk do úniku 1 na 1, situaci ale nedopadla podle jeho představ
20:00 Střely v první třetině Ústí - 10, Budějovice - 7
19:14 Backhandový pokus Janaty končí těsně nad
17:51 Čuda se prokličkoval za branku, a vyslal dobrou přihrávku, tím to asi končí
17:11 Staněk trefil poze prvního blokujícího hráče
16:16 Horák promarnil dobrou příležitost
14:39 Sattler se provinil došvihem, balonek tudíž připadá hostům
14:22 GÓL Florbal Ústí! 3:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Dan Semerád bez asistence (3:1)
14:21 Semerád nahrával před branku a jeho nahrávku si srazil bránící hráč
12:48 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #66 David Štěpka, asistoval #38 Michal Matějček (2:1)
12:20 Tempo se trochu uklidnilo, to se ale mění po brance hostů
10:21 Procházka prošel celé hřiště, přes Čápa ale neprošel
09:39 Vlček sekl do Kulhana, rozehra pro hosty
08:24 GÓL Florbal Ústí! 2:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #4 Radek Kužel, asistoval #97 Radim Kühnel (2:0)
08:01 Pavel 'květák' Vítek nabídl balonek Poloprutskému, ten těsně míjí branku
06:50 Čáp v problemech, míček ale končí za brankou. Poté jsme byli svšdky přečílení na každé straně, ani jedno ale neskončilo brankou
05:50 Chvostovi míček z backhandu ujel
04:18 Malý prověřil Čápa, ten uspěšný
03:51 Chvosta si dobře pokryl balonek a uklidnil situaci
03:09 Staněk trefuje Horáka
02:41 Střela Kuhnela končí na botě hostujícího obránce
01:38 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #6 Jonáš Janata, asistoval #71 Štěpán Čuda (1:0)
01:20 Čáp v situaci 1 na 1 úspěšnější než jeho sok Hanák
00:01 Kuhnel vyhrál úvodní buly a po technické pauze kvuli časomíře nám utkání začína.