• 60 59:54
    5
    Petr ŘEZÁČ

Florbal Ústí - TJ Slovan Havířov 9:6
branky: 11. Jakub Koník, 12. Jonáš Janata, 28. Vít Pavelka, 29. Vladimír Štorek, 37. Jakub Krupica, 42. Jakub Kolstrunk, 47. Jakub Kolstrunk, 55. David Stummer, 59. Václav Vavruška - 9. Michal Kozelský, 18. Kamil Soják, 19. Kamil Soják, 51. Vojtěch Vavrečka, 53. Filip Hromádka, 56. Marek Vylegala; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 2:2 + Petr Řezáč (SLH) TT + (SLH) 5; využití: 1:0; diváků: 163; zásahy brankářů: Marek Netopilík 7 - Martin Zapletálek 18; po třetinách: 2:3, 3:0, 4:3
60:00 Komentář trenéra domácích Marka Vojty: Jsme vděčni, že jsme dnešní zápas zvládli za tři body v naší náročnější situaci. Fanoušci mohli vidět několik pěkných akcí a rovněž v určitých pasážích zbytečné dostihy, které dostaly soupeře do hry. Děkuji soupeři za utkání, fanouškům za podporu a všem přejeme, ať mají stvátky podle představ.
60:00 Komentář trénera hosti Václava Komačky: Dnes som mal po dlhej ceste rešpekt hlavne z prvej tretiny a tu sme paradoxne zvládli najlepšie. V druhej časti hry bolí domáci kvalitnejší a tam sa zápas zlomil. V poslednej tretine sme sa snažili bojovať, za čo chlapcom ďakujem, bohužial dnes to bolo málo. Prajem pekné Vianoce.
60:00 Střely ve třetí třetině: Florbal Ústí - 10, TJ Slovan Havířov - 5
59:54 Vyloučen hráč #91 Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 5 minuty za hrubost
59:54 Vyloučen hráč #91 Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov do konce utkání - technický trest
58:18 GÓL Florbal Ústí! 9:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #10 Václav Vavruška bez asistence (9:6)
57:42 Hromádka střelou do obličeje ukončil působení Kuhnela v dnešním zápase
57:04 Timeout TJ Slovan Havířov
56:33 Vyloučen hráč #14 Pavel Vítek družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
55:38 GÓL TJ Slovan Havířov! 8:6
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #10 Marek Vylegala, asistoval #96 Michal Prorok (8:6)
55:12 Vavruška vybojoval volný úder
54:35 GÓL Florbal Ústí! 8:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #13 David Stummer, asistoval #24 Vladimír Štorek (8:5)
54:35 Stummer si upravoval mířidla tak dlouho, že na následnou střelu nemohl Zapletálek zareagovat
54:00 Štorek střílí nad
52:50 GÓL TJ Slovan Havířov! 7:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #13 Filip Hromádka, asistoval #8 Daniel Tichý (7:5)
52:50 Vyloučen hráč #96 Michal Prorok družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:30 Zapletálek dobře vychytal Vavrušku
50:33 Pěknou kombinaci předvedli i hosté a snižují dosavadní náskok domácích
50:25 GÓL TJ Slovan Havířov! 7:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #7 Vojtěch Vavrečka, asistoval #77 Michal Kozelský (7:4)
49:27 Stummer trefuje tyč
47:30 Netopilík zachránil stoprocentní gólovou šanci
46:34 GÓL Florbal Ústí! 7:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #8 Jakub Kolstrunk, asistoval #33 Vít Pavelka (7:3)
46:34 Rychlý protiútok zakončil Kolstrunk, střela končí v síti.
45:51 Netopilík chytil střelu Chládka helmou
44:06 Kolstrunk pokoupal všechny hráče, ale šanci nakonec nevyužil
42:50 Ústecký čtverec blokuje všechny střely a Krupica dokonce vyváží balonek.
41:50 Vyloučen hráč #8 Jakub Kolstrunk družstva Florbal Ústí na 2 minuty za vysoká florbalka
41:30 GÓL Florbal Ústí! 6:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #8 Jakub Kolstrunk, asistoval #27 Dan Semerád (6:3)
40:35 Rychlé přečíslení z domácí strany zakončil Semerád, trefil pouze brankáře do pupku.
40:00 Střely v druhé třetině: Florbal Ústí -11, TJ Slovan Havířov - 3
39:59 V posledních deseti sekundách zahrozili ještě oba celky, ani jeden však šanci neproměnil
38:54 Domácí řeší situace florbalově. Pěkné kombinace musí bavit každého diváka.
37:22 Situace 2 na nikoho neskončila nijak, protože hráči nezakončili a míček ztratili
36:06 GÓL Florbal Ústí! 5:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #28 Jakub Krupica, asistoval #24 Vladimír Štorek (5:3)
36:06 Neskutečně vyťukaný, na konci této skvělé akce stál Krupica, který se před prázdnou bránou nemýlil.
35:13 Vyloučen hráč #41 Tomáš Blahut družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za blokování florbalky
33:00 Stummer přízemním šourákem prověřil Zapletálka
32:19 Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil #33 Vít Pavelka.
31:30 Dobrý výhoz Zapletálka dostal hosty do dobré šance, střela šla ale mimo tři tyče.
30:10 Balonek kontrolují domácí
28:40 Dva slepené góly dostávají domácí do vedení
28:11 GÓL Florbal Ústí! 4:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #24 Vladimír Štorek, asistoval #97 Radim Kühnel (4:3)
27:53 GÓL Florbal Ústí! 3:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Vít Pavelka, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (3:3)
27:30 Malý velký muž, Vít Pavelka, se prosazuje po dobré přihrávce od Kolstrunka.
26:02 Vavruška opět promáchl balonek.
24:43 Vavruška a Krupica šli do přečíslení 2 na 1, Vavruška to vzal na sebe a netrefil branku.
22:48 Balonek proskákal pod Netopilíkem, naštěstí u něj byl první Semerád a vyvezl ho až na útočnou polovinu, kde míček ztratil.
21:20 Nabídka Kolstrunka na zadní tyč nenašla příjemce
20:01 Buly vyhrál tým domácích a hned se snaží založit útok
20:00 Střely v první třetině: Florbal Ústí - 5, TJ Slovan Havířov - 5
18:38 Parádičku předvedl Soják a dostává svůj tým do vedení
18:37 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #55 Kamil Soják z trestného střílení (2:3)
18:37 Stummer se provinil proti pravidlům, Havířov bude mít výhodu trestného střílení
18:19 Individualní akce Vavrušky skončila na stehně hostujícího brankáře
17:17 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #55 Kamil Soják, asistoval #90 Filip Turoň (2:2)
17:17 Soják prostřelil blok ústeckých hráčů
14:26 Ústí hraje dobře na balonku, Havířov hrozí z protiútoků.
13:01 Janata si pokryl balonek a uklidnil hru přihrávkou na Stummera.
12:34 Vavrečka těsně vedle tyče
11:27 GÓL Florbal Ústí! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #12 Jonáš Janata, asistoval #8 Jakub Kolstrunk (2:1)
10:56 GÓL Florbal Ústí! 1:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #69 Jakub Koník, asistoval #10 Václav Vavruška (1:1)
10:56 Vavruška nastřelil balonek a Koník doklepl do branky
10:11 Netopilík vychytal v situaci 1 na 1 Proroka
08:56 Odskok na středu a Havířov je ve vedení
08:55 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #19 Jiří Gregor (0:1)
08:30 Ani jeden z týmů se nedostal do vyloženě gólové situace
07:02 Sportovní odevzdání balonku, rozehr pro domácí
06:00 Semerád se snažil přihrát Kolstrunkovi, přihrávka přes nohy obránců neprošla
04:00 Zatím se hraje spíš vyčkávaná
02:41 Kolstrunk se snažil zaskočit hráče Havířova, když nahodil balonek zpoza branky. Pokus ale nijak neohrozil.
01:57 Dobrý zákrok Netopilíka proti střele na bližší tyč.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým hostů, momentálně už na balonku domácí.
00:00 Vítám všechny u obrazovek, dnes nás čeká utkání mezi domácím týmem Florbal Ústí, který se nachází na čtvrté pozici dosavadní tabulky a TJ Slovan Havířov, kteří okupují desátou příčku.