(Havelka)
  • 58 57:28
    MVIL

FBC Štíři Č. Budějovice - 1. MVIL Ostrava WOOW 8:4
branky: 17. Lukáš Froněk, 23. Jan Staněk, 33. Marek Slepička, 35. Radek Hanák, 46. Michal Matějček, 49. Jan Králík, 58. Lukáš Malý, 58. Lukáš Froněk - 15. Ondřej Chovanec, 25. Jan Lacina, 38. Jan Hranický, 47. Daniel Kotzur; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 185; zásahy brankářů: Josef Macek 19 - Vojtěch Kořínek 22; po třetinách: 1:1, 3:2, 4:1
60:00 Komentář trenéra domácích Luáše Malého: Dneska jsme se dost natrápili, jsme rádi za 3 body. Soupeř na to, že přijel v malém počtu, předvedl dobrý výkon. Přes Vánoce potrénujeme a budeme ještě lepší.
60:00 Komentář trenéra hostů Tomáše Svačinky: I když jsme přijeli v omezeném počtu hráčů, tak jsme byli domácím vyrovnaným soupeřem. Dnešní zápas rozhodly dvě věci, přesilové hry a naše nemohoucnost vstřelit gol, o hloupých individuálních chybách jeden na jednoho se ani nebudu vyjadřovat. Přeji všem klidné a hezké svátky a mnoho sil do dalšího roku. Děkuji soupeři a divákům.
60:00 Střely 3. třetiny: domácí- 10, hosté- 8
59:59 Štíři dostali krásný dárek k Vánocům a to dnešní výhru.
57:45 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 8:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #15 Lukáš Froněk, asistoval #24 Ondřej Havelka (8:4)
57:30 Staněk si dneska pod stromeček odnesl zlomenou hokejku z bule.
57:28 Timeout 1. MVIL Ostrava WOOW
57:28 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Lukáš Malý, asistoval #12 Václav Hejplík (7:4)
57:28 Malý si vzal míček sám na sebe a vstřelil tam gol.
53:30 Hanák se dostal sám ke střelbě, ale zazvonila jen tyčka.
52:06 Štíři se snaží udržet na půlce hostů, ale Ostrava nevypadá nervozně a vyhledává chyby, aby se dostala na míček.
50:30 Brožkova střela našla jenom golmana.
48:14 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #6 Jan Králík bez asistence (6:4)
48:14 Králík ukázal svůj rychlý únik a v oslabení dal gol.
47:44 Vyloučen hráč #79 Lukáš Malý družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za držení
46:36 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 5:4
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #11 Daniel Kotzur z trestného střílení (5:4)
46:36 Kotzur poslal rychlostí přihrávky do pravého rohu dolní části branky střelu a nájezd byl proměněn.
45:14 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #38 Michal Matějček, asistoval #79 Lukáš Malý (5:3)
45:14 Pár rychlých přihrávek a padl další gol.
43:40 Ostravě se podařilo ubránit standartku.
41:38 Ostravě se nepodařilo proměnit přesilovku.
40:01 Úvodní bule 3. třetiny pro Ostravu.
40:00 Střely 2. třetiny: domácí- 9, hosté- 8.
39:37 Vyloučen hráč #27 Josef Čížek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání
38:59 Macek si připsal pěkný zákrok, jimž vychytal střelu od osamoceného hráče Ostravy.
37:29 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 4:3
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #31 Jan Hranický bez asistence (4:3)
37:29 Ostravě se povedlo snížit. Macek nechytil střelu pod ruku.
34:23 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #68 Radek Hanák, asistoval #24 Ondřej Havelka (4:2)
34:23 Kořinek nevychytal střelu pod ruku od Hanáka a znovu se vlní síťka.
32:57 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #81 Marek Slepička, asistoval #6 Jan Králík (3:2)
32:57 Štíři zmátli Kořínka přihrávkou před brankou a padl gol.
31:48 V oslabení jsou Štíři vice na míčku než Ostrava.
29:59 Vyloučen hráč #24 Ondřej Havelka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost
29:59 Ostrava jako první dneska vyzkouší přesilovou hru.
28:49 Ostrava se díky dobrému protiútoku dostala na polovinu domácích a vypadá to, že se tam asi ještě chvíli zdrží.
26:39 Štířům vychází jejich přechody do útoku, ale střely už moc ne.
25:24 Dneska to vypadá na hodně vyrovnané utkání.
24:19 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 2:2
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #75 Jan Lacina, asistoval #11 Daniel Kotzur (2:2)
23:58 Staněk se znovu pokusil o střelu z půlky, ale letící míček zablokovala obrana.
22:13 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #14 Jan Staněk, asistoval #6 Jan Králík (2:1)
22:13 Staňkova střela z půlky se dostala do branky.
20:01 Úvodní bule 2. třetiny pro Ostravu.
20:00 Střely 1. třetiny: domácí- 10, dosté-7.
19:50 Malému nevyšla jeho střela a šla pouze do golmana.
18:49 Už nám málem zacinkal další gol od Štírů, Kořínek na poslední chvilinku vytáhl míček z branky.
16:39 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #15 Lukáš Froněk, asistoval #68 Radek Hanák (1:1)
16:39 A je vyrovnáno!!!! Štírům vyšla akce Froněk-Hanák.
14:20 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 0:1
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #9 Ondřej Chovanec, asistoval #11 Daniel Kotzur (0:1)
14:20 A jako první dneska skoruje Ostrava, po přihrávce před brankou se nestihl Macek přemístit a hosté trefili odkrytou branku.
12:52 Ostravě se nepodařilo proměnit šanci v podobě rozehrávky u branky Štírů.
11:14 Staněk svým tělem zabránil možnému golu.
08:11 Štírům se podařilo zabránit Ostravě přechodu do útoku a tak ani nemohla vystřelit.
06:48 I když jsou Štíři více času na míčku než Ostrava, tak je Ostrava nenechává hrat.
05:27 Strouhalovu střelu z půlky vychytal Kořínek.
04:05 Štírům nevyšel přechod do útoku, tak jak by si ho asi představovali.
01:06 Oba týmy jdou do hry z plných sil a chtějí si urvat body pod stromeček.
00:01 Úvodní bule 1. třetiny pro Štítry.
00:00 Omlouváme se divákům za nefunkční TVcom.