• 59 58:36
    8:6
    ()

Florbal Chomutov - Florbal Primátor Náchod 8:6
branky: 2. Jiří Šafařovský, 10. Adam Stibor, 10. Ondřej Halej, 17. Jiří Šafařovský, 22. Tadeáš Melíšek, 36. Jakub Štěrba, 40. Adam Stibor, 56. Tadeáš Melíšek - 10. Ondřej Macháček, 14. Jan Světlík, 35. Jan Světlík, 41. Jiří Vlček, 45. Tomáš Kopecký, 59. Ondřej Macháček; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 182; zásahy brankářů: Lukáš Palatínus 19 - Vlastimil Skalický 13, Brandon Bulis 14; po třetinách: 4:2, 3:1, 1:3
59:59 Hodnocení hostujícího trenéra Tomáše Třešňáka: Za dnešní výkon musím své hráče pochválit. Až do konce utkání jsme byli ve hře o body. Jsem moc rád, že se v zápasech projevuje práce v tréninku a věřím, že po novém roce budeme ještě lepší. Díky soupeři a pořadatelům za perfektní utkání. Příjemné prožití vánočních svátků všem.
59:59 Hodnocení vedoucího týmu Petra Lince: Utkání, které jsem měli dotáhnout do vítězného konce, se podařilo dotáhnout do vítězného konce. Přeji všem pohodové Vánoce a úspěšný vstup do Nového roku. Eddie, díky!
59:59 Poměr střel ve třetí třetině byl 15:10.
58:36 GÓL Florbal Primátor Náchod! 8:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček bez asistence (8:6)
58:07 Vyloučen hráč #84 Ondřej Šarša družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:37 Hostující gólman skvěle vyhodil, jeho osamocenému spoluhráči sjel míček v blafáku.
57:20 Vyloučen hráč #22 Marek Čížek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:18 GÓL Florbal Chomutov! 8:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #40 Tadeáš Melíšek, asistoval #77 Adam Stibor (8:5)
55:18 Hosté měli šanci, pak se věnovali dohadům o teč. Domácí toho využili k brejku
54:55 Stibor ve slušné pozici míjí.
54:28 Hostující brankář vyráží gólovou střelu osamoceného střelce.
54:09 Brejk hostí tří na dva končí blokem.
52:52 Brankář hostí skvěle zastavil nohou blafák.
49:32 Zatím dva skvělé bloky domácích.
48:55 Timeout Florbal Primátor Náchod
48:55 Vyloučen hráč #40 Tadeáš Melíšek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
47:08 Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil #18 Jiří Šafařovský.
47:08 Šafařovský se dlouhou kličkou dostal z úhlu a o zbytek prostoru ho dobře připravil brankář.
46:44 Vyloučen hráč #77 Adam Stibor družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:42 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #27 Tomáš Kopecký, asistoval #51 František Donaj (7:5)
44:42 Hosté hezky zakombinovali kolem branky a Kopecký našel místo ve shluku těl před sebou.
40:09 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #17 Jiří Vlček bez asistence (7:4)
40:09 Nahození od mantinelu a dvou metrů za půlkou si našlo cestu do domácí branky. Teč, chyba, ...
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #74 Brandon Bulis družstva Florbal Primátor Náchod
39:59 Poměr střel v druhé třetině byl 11:6.
39:48 GÓL Florbal Chomutov! 7:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #77 Adam Stibor, asistoval #40 Tadeáš Melíšek (7:3)
39:48 Melíšek se skvěle protáhl a pak měl buď obrovské štěstí nebo ho políbila genialita. Každopádně střelci stačil u prázdné branky jen nastavit čepel.
35:27 GÓL Florbal Chomutov! 6:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #19 Jakub Štěrba, asistoval #84 Ondřej Šarša (6:3)
35:27 Šarša potáhl na 'Rantanena' z vlastní půlky a daroval gól Kubovi Štěrbovi.
34:48 Další skvělá práce hostí před branou a teč těsně před brankářem.
34:39 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #90 Jan Světlík, asistoval #22 Marek Čížek (5:3)
33:32 Domácí překombinovali brejk.
32:37 Vyloučen hráč #19 Jakub Štěrba družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
31:05 Hosté šli tři na dva, přestřelili.
29:44 Domácí si v přesilovce vypracovali dvě šance, pokaždé skvěle zasáhl hostující brankář.
27:37 Vyloučen hráč #99 David Kocián družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře
26:18 Hezká kombinace domácích končí nepřesnou střelou Novotného.
25:56 Pozičně dobře vysunutý Ščurko.
25:04 Ščurko se roztáhl proti backendu z nebezpečné pozice.
21:32 GÓL Florbal Chomutov! 5:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #40 Tadeáš Melíšek, asistoval #18 Jiří Šafařovský (5:2)
21:32 Šafařovský skvěle přidržel nahrávku a oplatil Melíškovi jeho předchozí asistence před poloodkrytou branku.
19:59 Poměr střel v první třetině byl 9:9.
16:34 GÓL Florbal Chomutov! 4:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #18 Jiří Šafařovský, asistoval #40 Tadeáš Melíšek (4:2)
16:34 Dnes podruhé Melíšek-Šafařovský.
16:09 Hosté míjí sražený míček před odkrytou brankou.
15:40 Novotný těsně míjí od mantinelu.
13:06 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #90 Jan Světlík, asistoval #37 Václav Grulich (3:2)
13:06 Individuální průnik podél mantinelu a střela přesně za zadní tyč.
12:13 Blok hostí napravuje předchozí chybu na půlce.
09:34 GÓL Florbal Chomutov! 3:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #44 Ondřej Kopp (3:1)
09:34 Domácí využili rozhození hostů z předchozí situace.
09:20 GÓL Florbal Chomutov! 2:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #77 Adam Stibor z trestného střílení (2:1)
09:20 Stibor potrestal vysokou hůl, která odpálila míček směřující do branky.
09:15 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #15 Jiří Juhász (1:1)
09:15 Macháček si skvěle přikryl nahození před branku a vyrovnal.
08:10 Skvěle zasahuje hostující brankář, když šel na zem s přihrávkou brankovištěm a střelec to nad něj nezvedl.
07:18 Domácí šli tři na jednoho, ten nepustil finální nahrávku.
06:25 Blok Jaschkeho proti nebezpečné střele.
03:55 Šafařovský si našel odražený míček, postoupil do dobré pozice a pak přestřelil.
02:48 Hostující blok proti střele z nebezpečného prostoru.
01:22 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
01:22 Chyba hostí u půlky dala domácím šanci na hezkou kombinaci. Brankář míček jen srazil, ale prošel.