• 60 59:38
    2
    Daniel HULIČ

SK BIVOJ LITVÍNOV - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 3:2
branky: 33. Tomáš Skalitz, 51. Viktor Hocelík, 58. Ondřej Tichý - 30. Filip Chmelíček, 46. Petr Pražák; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: David Stojka 30 - Ondřej Lupoměch 30; po třetinách: 0:0, 1:1, 2:1
60:00 střely ve třetí třetině Litvínov 12 Start 9
60:00 Michal Plaček - vedoucí mužstva Přestávku v průběhu MS jsme využili k odpočinku a veškeré dovednosti z předchozích zápasů jsme ztratili. Pak na nás hra soupeře stačila. Jednoznačně jsme si zápas prohráli sami. Snad se borci zamyslí a v dalším zápase se odrazíme od florbalového dna.
60:00 komentář vedoucího domácích (p. Jindřich Hejkal): Dneska poměrně přestřelka. Poprvé se nám letos překulilo štěstí ve vyrovnaném duelu. Přeji soupeři dobrou cestu, díky za utkání. Famfárové svátky všem hráčům, fanouškům, funkcionářům a marketérům přeji
59:38 Vyloučen hráč #29 Daniel Hulič družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování florbalky
59:18 Kerzelovu střelu Stojka vyráží
57:44 Timeout FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
57:07 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #71 Ondřej Tichý, asistoval #29 Daniel Hulič (3:2)
56:40 Volf z otočky mimo
55:55 Jireček v brejku, našel Skuhrovce, ten dává tyč !
53:02 Pecháček netrefuje správný prostor
51:58 Valter po sprintu přes celé hřiště hledal Krejčího u opačné tyčky, Lupoměch přihrávku sebral
50:48 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #25 Viktor Hocelík, asistoval #29 Daniel Hulič (2:2)
50:02 Pecháček našel Hocelíka před brankou ten neproměnil a vzápětí z protiútoku Volek též neúspěšný
47:42 Krejčího střela moc vysoká
47:24 Valter těsně střílí vedle branky
46:49 další ostrá střela Hocelíka mimo
45:16 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 1:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #32 Petr Pražák, asistoval #6 Vojtěch Plaček (1:2)
45:16 Pražák si nejdříve položil Stojku na zem a poté pohodlně skóruje
45:09 Hocelík po brejku nedává
44:26 Pecháček střílenou přihrávkou na Huliče, ale střela zblokována obranou Startu
34:41 Start nesehrál přesilovku úplně špatně, nicméně gól nedali
32:35 Vyloučen hráč #25 Viktor Hocelík družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování florbalky
32:02 Skuhrovec vystřelil a Skalitz tečoval a začínáme odznova
32:01 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #79 Tomáš Skalitz, asistoval #93 Michal Skuhrovec (1:1)
30:48 ve velmi podobné situaci Petr Pražák, ale Stojka druhému gólu výborným zákrokem zabránil
29:16 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #37 Filip Chmelíček, asistoval #72 Jan Kerzel (0:1)
29:16 po rychlém protiútoku Kerzel přihrávkou našel Chmelíčka před brankou, ten sklepl míček za Stojkova záda
27:54 Hocelík reklamuje faul za 2 minuty, rozhodčí přisuzují jen rozehrávku
27:34 Hulič hledal přihrávkou Skalitze před brankou, obrana Startu pozorná
26:52 Start již dlouhou dobu okupuje území Bivoje a moc jim míček nenechává, ale zatím bez vyložené gólové šance
26:28 další rozehrávka v pásmu domácích
25:34 Pražák z levé strany trefuje masku Stojky
20:01 nevzpomínám si, kdy naposledy jsem viděl bezbrankovou třetinu (zda vůbec někdy), tak jsem zvědavý, kdy padne první
20:00 střely na branku v první třetině Ltvínov 11 Start 8
19:11 Hulič oběhl s míčkem branku hostí, ale střelou backhandem Lupoměcha nepřekvapil
17:57 Hocelík vyslal do brejku Strejčka, ten však Lupoměcha z blízka nepřehodil
17:36 Pražák zakopl o hůl Hocelíka
17:00 domácí ztratili míček při výjezdu z vlastního pásma, Kerzel zachycenou rozehrávku napálil z první, ale mimo
15:50 nevyužitá rozehrávka Startu blízko litvínovské branky
14:40 Po Valtrově špatné rozehrávce v šanci Start
13:46 Domácí Pecháček teď vyhodil míček z brankoviště, míček již byl za zády Stojky
13:11 Sattlerovu ostrou střelu zastavuje tělo obránce
11:40 Hulič z levého křídla nahrál na střed Krejčímu, ten však trefuje jen hruď Lupoměcha
11:00 Hra je zatím velmi vyrovnaná
08:16 Pěkná střela Jirečky, hostující golman vytěsňuje nad branku
04:15 zranění na straně Startu, vypadá to na kotník
01:17 První šance na holích hostí, Volek však neproměnil