7:6
    Jan HRANICKÝ
    (Robenek)

1. MVIL Ostrava WOOW - Z.F.K. AQM Petrovice 7:6p
branky: 10. Michal Sládek, 11. Jan Lacina, 17. Ondřej Chovanec, 22. Petr Trulík, 55. Daniel Kotzur, 60. Petr Trulík, 62. Jan Hranický - 4. Jan Daubner, 13. Tomáš Daniš, 23. Adam Zbořil, 25. Lukáš Hrubý, 43. Radim Ivan, 54. Petr Kašpar; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 156; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 25 - Martin Janík 14; po třetinách: 3:2, 1:2, 2:2, 1:0
61:14 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 7:6
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #31 Jan Hranický, asistoval #7 Jakub Robenek (7:6)
61:13 Hranický střelou do vinklu rozhoduje zápas. Dík a čau.
60:40 Kašpar mohl trefit prázdnou branku, ale mimo.
60:03 Kašpar vyhrál buly, vystřelil, netrefil branku, MVIL v 4 hráčích.
60:01 Úvodní buly prodloužení vyhrál tým hostů.
60:00 Komentář trenéra domácích(Tomáš Svačinka): Do stavu 4:2 jsme měli zápas pod kontrolou, potom jsme nepochopitelně přestali hrát, i zásluhou toho, že soupeř nás začal hodně dohrávat a my jsme se z toho “podělali”. Ve třetí třetině za stavu 4:6 jsem si myslel, že si soupeř zápas pohlídá, ale my jsme do toho vložili srdíčko a zápas otočili ve svůj prospěch. Děkuji klukům za nasazení v posledních minutách, rozhodčím a divákům.
60:00 Komentář trenéra hostů(Martin Vlček): Dneska to byl spíše boj než florbal. Myslím si, že jsme byli mírně lepším týmem, bohužel se psychika některých našich hráčů udělala své a místo toho,abychom si výsledek pohlídali, jsme se z toho klasicky podělali. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00 Počet střel v prodloužení Domácí: 1, Hosté: 0.
60:00 Počet střel v 3. třetině: Domácí: 5, Hosté: 7.
59:41 Tak První republiku asi nestihneme.
59:16 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 6:6
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #28 Petr Trulík bez asistence (6:6)
59:16 Tak přece. Trulík vyrovnává z podobné situace jako před chvíli.
58:37 Trulíkovi chyběly milimetry.
58:09 Timeout 1. MVIL Ostrava WOOW
58:09 Domácí v 6-ti. Akorát nám tam chybí Kotzur, škoda.
57:41 Ve vzduchu byl cítit fatálek od Smrčky. Míček nakonec mají Petrovice, ale fatálek z toho nebyl.
56:25 Proč? Irenko, já se ptám proč?! Teda trenér Petrovic se ptá proč. Proč to teda Čížek udělal.
56:00 4 minutky do konce. Bude obrat?
54:06 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 5:6
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #11 Daniel Kotzur bez asistence (5:6)
54:06 Kotzur si povodil celou obranu i gólmana i všechny pořadatele a dává gól.
53:38 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 4:6
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #71 Petr Kašpar, asistoval #18 Dominik Chvastek (4:6)
53:38 Tak Kašpar to zalepil a trefuje vykýř.
52:52 Teď jsme se přesvědčili, že ve Zlíně se to hraje hodně od podlahy a kombinuje se to se šermem. Němeček je toho zdárným úkazem.
51:58 Jakubec zapnul turbo a vytočil se na mantinelu a trefil tyčku.
49:22 Kašparovi to moc nelepí. Už v třetí situaci mu utekl balónek.
48:25 Dnešní mop-manager je pořád v akci.
47:28 Smrčka nebezpečně protáhnul Janíka.
45:19 Dabuner, který vizáží připomína Radju Nainggolan, si teď pomohl fotbalově jako jeho belgický dvojník a pěkným nártem odkopl míček z nebezpečné situace.
44:52 Chovanec dostal sebevědomí a málem dal druhý gól.
44:07 Sládek i přes atak Friedla se dostal ke střele. Střela už ale nebyl tak dobrá a skončila na tribuně.
42:57 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 4:5
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #90 Radim Ivan, asistoval #71 Petr Kašpar (4:5)
42:57 Kašpar vybídl Ivana, který střelou nad Kořínkem vrací náskok Petrovicím.
42:34 Hrubý další tyčka.
41:10 MVIL se nikam nežene.
40:29 To je Kotzur, jak ho známe. Hlava dole. Střela vedle.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým domácích.
39:15 Svačinka už druhý výjezd. A podruhé ohrozil branku.
38:19 Klasické x-ko. Hranický ale netrefil míček.
37:51 Hrubý našel Kašpar. Kašpar pak horko těžko střílel a trefil jenom boční síťku.
37:20 Kotzur pěkně podrazil Ivana.
36:15 Trulík si házel míček do vzduchu. Ale Daubner mu zabránil ve střelení gólu.
35:00 Dlouhý nakopávaný na Hranického. Ztratil hůl a nemohl vystřelit.
34:19 Lacina motal, motal, až se zamotal.
33:49 V pěti už to tolik MVILu nejde a spíše ztrácí jednoduché balónky.
32:50 MVIL zahrál suprové oslabení.
32:22 Petrovice moc netrénovaly přesku. MVIL pořád drží míček.
31:20 To bylo něco. MVIL celou dobu držel míček. Míša Sládek pak dokonce i vystřelil. Ale Janík drží.
30:36 Vyloučen hráč #12 Tomáš Trojan družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za sekání
30:36 První přeska v utkání.
29:47 Křivu si pamatují rychlejšího. Nejlepší hráč minulého měsíce pak jednoduše přišel o balón.
28:25 Hrubý už podruhé vyjel od mantinelu, znovu vystřelil, tentokrát zachránil MVIL od gólu Danek Kotzur.
27:00 Čekal jsem, že Daubner seštrouje v rohu hřiště Lacinu. Najednou ale Lacina vyjel s míčkem, kdo by to byl tušil.
26:25 Trulík střílel od mantinelu, Janík vyrazil, ale nevěděl moc. Míček mají hosté.
25:37 A nechce se zahanbit ani první lajna ZFkáčka. Chvastek to měl těžké, proto trefil jenom zadní mantinel.
24:40 Smrčka chtěl střílet, ale trefil jenom bloky.
24:16 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 4:4
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #2 Lukáš Hrubý, asistoval #12 Marcel Jakubec (4:4)
24:16 Hrubý prokázal zkušenosti a odražený míček trefil v brankovišti do sítě.
23:28 Lajna kolem Petra Skácela teď malem uvařila další gól.
23:04 Zbořil hladový po gólech a zase mířil na přední tyčku.
22:18 Petrovice ožily a je to hukot.
22:03 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 4:3
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #10 Adam Zbořil, asistoval #3 Jan Daubner (4:3)
22:03 A pavouk je mrtvý, nechutý vykýř na přední tyčku od Zbořila.
21:29 Lacina při chuti, ale asi blbě zachnul vrtuli na čepeli a letělo moc vedle.
21:10 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 4:2
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #28 Petr Trulík, asistoval #9 Jan Němeček (4:2)
21:10 Trulík sice zadupal standartku, ale pak to hrozně vyvěšil.
21:00 Hrubý se obtočil kolem Kotzura trefil boční síťku.
20:10 Rychlý výjezd a Kořínek má další zákrok.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým domácích.
20:00 Počet střel v 2. třetině: Domácí: 8, Hosté: 15.
20:00 Počet střel v 1. třetině: Domácí: 7 Hosté: 9.
19:02 Hrubý už byl před Němečkem, ale je tady nějaký zakletý mantinel, u kterého se pořád padá.
17:45 Daniš je takový Jarda Kužel Petrovic. Talent má, ale stačilo to jen na 1. ligu. Znovu v akci, tentokrát stáli při MVILu všichni svatí.
16:58 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 3:2
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #6 Ondřej Chovanec, asistoval #75 Jan Lacina (3:2)
16:58 Lacina předběhnul Jakubce, dal Chovancovi a Chovanec nad nahou dává gól.
16:17 Trojan se dostal na útočnou polovinu a dokonce vystřelil a Janík vyrazil helmou.
15:48 Svačinkovka dělovka do tyčky.
14:13 Ivan nabral rychlost, ale Hranický mu vzal balónek. Vše řeší Jakubec.
13:14 Skácel chtěl jít na rozehrávku, ale jde jednička na hřiště. Ze standartky trefil Hrubý tyčku.
12:36 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 2:2
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #88 Tomáš Daniš, asistoval #87 Petr Skácel (2:2)
12:36 Klasická akce mezi Skácelem a Danišem a je vyrovnáno.
11:27 Od Sládka to bylo pomalější a obrana Petrovic vystihla jeho pokus o přihrávku.
10:57 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 2:1
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #75 Jan Lacina, asistoval #6 Ondřej Chovanec (2:1)
10:57 Lacina vyjel od mantinelu a Janík dostal teploměr.
10:28 Kubíček dotírial na Petra Skácela, ale legenda místního FBC se o balónek nenechala obrat.
09:43 Jurdzin se ze standartky dostal ke střele, Janík dobrý přesun.
09:03 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 1:1
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #16 Michal Sládek bez asistence (1:1)
09:03 Superligový Sládek ve formě. Dorážkou nám dorovnává stav.
08:28 Kotzur byl pomalější než Janík a seknul nebohého brankáře Petrovic do ruky. Střídačka ZFKáčka se hodně zlobí.
07:53 Další akce Petrovic, tentorkát to nebylo tak žhavé.
06:42 Křiva běžel sám na Kořínka, ale blafáček do backhandu mu nevyšel.
05:20 Hranický potrénoval střelu z voleje, ale ani tentokrát z toho nebyl gól.
05:00 Jakubec se dostal ke střele, ale Kořínek jistý.
03:53 MVIL na rozehrávce, Madecký taví, běhá tam a zpátky. Ke střele se dostal Němeček, ale vedle.
03:22 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 0:1
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #3 Jan Daubner, asistoval #88 Tomáš Daniš (0:1)
03:22 Daubner se nejlépe zorientoval na brankovišti a otevírá dnešní účet.
01:23 Minutka odehrána a Zbořil má možná po zápase. Neviděli jsme, mimo dosah kamer.
00:45 První střídání za náma. Bez akce.
00:01 Úvodní buly dnešního utkání vyhrál tým domácích