• 35 34:21
    7:3
    Simona DOUBRAVOVÁ

FBC Přerov - FbC Asper Šumperk 7:3
branky: 8. Lucie Ryšánková, 11. Eliška Gaďourková, 11. Gabriela Vaculová, 19. Lucie Ryšánková, 24. Gabriela Vaculová, 28. Lucie Ryšánková, 30. Kateřina Galnorová - 15. Karolína Krobotová, 33. Klára Horčičková, 35. Simona Doubravová; rozhodčí: Ondřej Gabzdyl - Jakub Palowski; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Tereza Eva Šehičová ? - Dominika Vašíčková ?; po třetinách: 3:0, 2:1, 2:2
36:00 Ukončení 3. části
35:35 Pan trenér se zlobí ,,Tam, tam běž' křičí.
34:21 GÓL FbC Asper Šumperk! 7:3
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #17 Simona Doubravová, asistoval #37 Zuzana Hlavinková (7:3)
34:21 Krásná střela, ale k tyči. A máme tady další rozehrávku, která bohužel nekončí gólem.
34:07 Vejdy, dělám, že něco dělám...
33:55 Pěknej headshot
32:29 GÓL FbC Asper Šumperk! 7:2
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #91 Klára Horčičková z trestného střílení (7:2)
31:57 Čaaaas, řve tribuna
31:47 Recept na gól, Přerov by nám mohl povídat.
30:26 Vyloučen hráč #19 Michaela Kachlíková družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
29:20 TYČKA, řve jedna z hraček Přerova.
29:15 GÓL FBC Přerov! 7:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #87 Kateřina Galnorová, asistoval #25 Alexandra Duvačová (7:1)
29:10 Krásna střela Galnarové přímo pod ručku.
28:25 Přerov hraje ve veliké přesile. Tlačí na Šumperk
27:48 GÓL FBC Přerov! 6:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #15 Lucie Ryšánková, asistoval #16 Tereza Čevelová (6:1)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:36 GÓL FBC Přerov! 5:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #8 Gabriela Vaculová bez asistence (5:1)
18:37 GÓL FBC Přerov! 4:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #15 Lucie Ryšánková, asistoval #8 Gabriela Vaculová (4:1)
17:22 Vyloučen hráč #87 Kateřina Galnorová družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
14:11 GÓL FbC Asper Šumperk! 3:1
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #33 Karolína Krobotová, asistoval #37 Zuzana Hlavinková (3:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:32 GÓL FBC Přerov! 3:0
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #8 Gabriela Vaculová bez asistence (3:0)
10:19 GÓL FBC Přerov! 2:0
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #44 Eliška Gaďourková, asistoval #19 Michaela Kachlíková (2:0)
07:16 GÓL FBC Přerov! 1:0
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #15 Lucie Ryšánková, asistoval #19 Michaela Kachlíková (1:0)