2:3
    Jan KOSTKA
    (Blažek)

S.K. P.E.M.A. OPAVA - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 2:3
branky: 5. David Kosmál, 35. Petr Pavelek - 9. Martin Klieščik, 10. Jakub Gistinger, 36. Jan Kostka; rozhodčí: Bedřich Kopka - Marek Warmuž; vyloučení: 0 + Petr Pavelek TT + 5:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: David Nevřela ? - Adam Strouhal ?; po třetinách: 1:2, 0:0, 1:1
36:00 Ukončení 3. části
35:49 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 2:3
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #22 Jan Kostka, asistoval #24 Tomáš Blažek (2:3)
34:29 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #16 Petr Pavelek, asistoval #23 Vladimír Fišara (2:2)
34:29 Vyloučen hráč #16 Petr Pavelek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 5 minuty za špatné vybavení
34:29 Vyloučen hráč #16 Petr Pavelek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA do konce utkání - technický trest
33:08 Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
33:03 Vyloučen hráč #8 Ondřej Karas družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za blokování florbalky
30:10 Vyloučen hráč #13 Filip Smiga družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
09:16 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 1:2
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #4 Jakub Gistinger, asistoval #8 Ondřej Karas (1:2)
08:03 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 1:1
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #17 Martin Klieščik bez asistence (1:1)
04:08 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #51 David Kosmál bez asistence (1:0)