• 35 34:44
    1:15
    ()

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. - TJ Slovan Havířov 1:15
branky: 27. Jonáš Jančálek - 1. Matěj Kravčík, 2. David Třetina, 3. Filip Kočí, 6. Ondřej Kravčík, 10. Jakub Kania, 12. František Kyc, 16. Matěj Kravčík, 16. Filip Kočí, 22. František Kyc, 24. Matěj Kravčík, 25. František Kyc, 31. František Kyc, 32. Václav Kyc, 34. Kryštof Fusek, 35. František Kyc; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Mikuláš Kalina ?, Adam Závodný ? - Lukáš Vernarský ?; po třetinách: 0:6, 0:4, 1:5
36:00 Ukončení 3. části
34:44 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:15
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #13 František Kyc bez asistence (1:15)
33:53 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:14
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #64 Kryštof Fusek, asistoval #69 Filip Kočí (1:14)
31:00 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:13
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #67 Václav Kyc, asistoval #54 Matěj Kravčík (1:13)
30:29 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:12
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #13 František Kyc, asistoval #69 Filip Kočí (1:12)
26:38 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 1:11
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #27 Jonáš Jančálek, asistoval #84 Matěj Genzer (1:11)
26:38 Neuvěřitelné se stalo skutečností. Hráč s číslem 27 odpovídá po dvou třetinách a snižuje na 1:11. Zápas to bude ještě vyrovnaný.
24:46 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:11
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #13 František Kyc, asistoval #64 Kryštof Fusek (0:11)
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #91 Adam Závodný družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:28 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:10
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #54 Matěj Kravčík, asistoval #56 Patrik Charvát (0:10)
21:37 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:9
17:30 Nemám sílu na zápis.
15:57 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:8
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #69 Filip Kočí, asistoval #64 Kryštof Fusek (0:8)
15:17 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:7
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #54 Matěj Kravčík, asistoval #13 František Kyc (0:7)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:59 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:6
09:19 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #20 Jakub Kania, asistoval #54 Matěj Kravčík (0:5)
05:25 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #65 Ondřej Kravčík, asistoval #13 František Kyc (0:4)
02:57 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:3
01:31 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #23 David Třetina, asistoval #13 František Kyc (0:2)
00:49 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #54 Matěj Kravčík bez asistence (0:1)