2:5
    Matěj HECL
    (Hecl)

FBC TIGERS PORUBA - FBC Ossiko Třinec 2:5
branky: 3. Jakub Fanfrla, 8. Ondřej Gruszka - 9. Pavel Lasota, 11. Martin Cemerek, 13. Matěj Hecl, 16. Martin Cemerek, 30. Matěj Hecl; rozhodčí: Šimon Jeřábek - Vojtěch Krhovják; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Vrba ? - Daniel Romanowski ?; po třetinách: 2:2, 0:2, 0:1
36:00 Ukončení 3. části
30:40 Hosté teď dostali příležitost samostatného úniku, ale domácí brankář chytá.
29:31 GÓL FBC Ossiko Třinec! 2:5
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #19 Matěj Hecl, asistoval #2 Vojtěch Hecl (2:5)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:40 Hosté z přečíslení 2 na 1 netrefili ani branku.
16:24 Vyloučen hráč #18 Vojtěch Žáček družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za sekání
15:55 GÓL FBC Ossiko Třinec! 2:4
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #99 Martin Cemerek, asistoval #11 Pavel Lasota (2:4)
15:16 Teď pro změnu trefují tyč domácí.
12:17 GÓL FBC Ossiko Třinec! 2:3
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:20 GÓL FBC Ossiko Třinec! 2:2
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #99 Martin Cemerek, asistoval #19 Matěj Hecl (2:2)
10:20 Po asi minutovém tlaku na hostující branku se domácím podařilo vyrovnat.
08:10 GÓL FBC Ossiko Třinec! 2:1
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #11 Pavel Lasota, asistoval #23 Dominik Stošek (2:1)
07:43 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 2:0
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #94 Ondřej Gruszka, asistoval #21 Michael Svojanovský (2:0)
07:17 Hosté opět trefují brankovou konstrukci.
06:15 Jakub Molin z otočky přestřeluje branku.
04:09 Domácí teď měli štěstí, hosté trefují 2x po sobě tyč.
02:24 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 1:0
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #24 Jakub Fanfrla bez asistence (1:0)
02:24 Hostující celek rychle postavil standartku a vystřelil a domácí nestihl zareagovat. Poruba se ujímá vedení.