5:6
    Jakub GODLA
    (Ondra)

SK K2 Prostějov B - FBS Olomouc C 5:6
branky: 5. Jindřich Kratochvíl, 12. Marek Judas, 33. Jan Sedlář, 38. Jindřich Kratochvíl, 39. Jakub Godla - 7. Tomáš Pírek, 10. Tomáš Pírek, 12. Ondřej Borik, 32. Ondřej Borik, 36. Ladislav Plachý, 38. Ondřej Borik; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jan Weidinger ? - Jakub Kowolowski ?; po třetinách: 2:3, 0:0, 3:3
39:00 Ukončení 3. části
38:04 GÓL SK K2 Prostějov B! 5:6
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil #17 Jakub Godla, asistoval #61 Lukáš Ondra (5:6)
38:04 Godla dělovkou upravuje skóre na 5:6. Ještě to budou nervy.
37:55 GÓL FBS Olomouc C! 4:6
Branku družstva FBS Olomouc C vstřelil #20 Ondřej Borik, asistoval #9 Martin Pudil (4:6)
37:27 Timeout SK K2 Prostějov B
37:27 GÓL SK K2 Prostějov B! 4:5
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil #9 Jindřich Kratochvíl, asistoval #10 Robert Machač (4:5)
35:33 GÓL FBS Olomouc C! 3:5
Branku družstva FBS Olomouc C vstřelil #18 Ladislav Plachý, asistoval #25 Tomáš Doubek (3:5)
33:00 Kratochvíl ve velké šanci minul.
32:34 GÓL SK K2 Prostějov B! 3:4
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil #42 Jan Sedlář, asistoval #9 Jindřich Kratochvíl (3:4)
32:34 Sedlář zasunul na teploměr a nedal gólmanovi hostů šanci. Odměnou je mu bouřlivý potlesk publika.
31:54 Korčák je v dnešním zápase trošku ztracen. Příští turnaj by odehrál raději na Palacké.
31:14 GÓL FBS Olomouc C! 2:4
Branku družstva FBS Olomouc C vstřelil #20 Ondřej Borik, asistoval #47 Vladimír Žížlavský (2:4)
30:07 Navzdory tomu, že Godla dojel rovnou z Varny, poradil si v situaci 1 na 2 více než dobře.
28:08 Čejka vymotal obranu hostů a v koncovce ho zradila až branková konstrukce.
26:58 Jedovatá střela Judase ohrozila roh hřiště. Kratochvíl:'Co to je za blbost?'
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:39 Kapitán Ondra na zemi. Krev nikde.
25:21 Spektakulární zákrok Weidingera!
24:10 Čejka zkouší cha-chu jako vždy. Bohužel neúspěšně.
20:21 Vyloučen hráč #48 Tomáš Veselý družstva SK K2 Prostějov B na 2 minuty za hrubost
20:21 Tomáši, Tomáši...
20:06 Vůbec nic se neděje.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:16 GÓL FBS Olomouc C! 2:3
11:16 Nedáš, dostaneš! Bukovan minul míček, když mohl dávat do prázdné. Na druhé straně Borik zkušeně vymetl.
11:01 GÓL SK K2 Prostějov B! 2:2
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil #86 Marek Judas, asistoval #9 Jindřich Kratochvíl (2:2)
11:01 Kratochvíl nejprve vyhrál 1 na 1 a poté naservíroval míček JUdasovi, který se nemýlil.
09:34 Zkušený Kratochvíl upozornil Veselého, který dnes zažívá premiéru v mužích: 'Tome, podívej se! Je to hovadina!'
09:02 GÓL FBS Olomouc C! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc C vstřelil #14 Tomáš Pírek, asistoval #18 Ladislav Plachý (1:2)
09:02 Můžeme se jen ptát proč domácí hrají oslabení v pressu, ale gól už to nevrátí.
07:54 Vyloučen hráč #8 Tomáš Bárta družstva SK K2 Prostějov B na 2 minuty za špatné střídání
06:58 GÓL FBS Olomouc C! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc C vstřelil #14 Tomáš Pírek, asistoval #40 Michal Hanusek (1:1)
04:36 GÓL SK K2 Prostějov B! 1:0
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil #9 Jindřich Kratochvíl, asistoval #61 Lukáš Ondra (1:0)
04:36 Nekompromisní střela Kratochvíla znamená využitou přesilovou hru.
04:05 Vyloučen hráč #25 Tomáš Doubek družstva FBS Olomouc C na 2 minuty za bránění ve hře
00:00 Dobrý den vážení diváci! Zdravíme všechny na tribuně a také sledující našich onlajnů. Za malou chvíli se nám tu utká rezerva domácího Prostějova s rezervou rezervy Olomouce. Zkrátka a dobře půjde o prestižní zápas.