3:5
    Dušan IKER
    (Brož)

FBC Bestie Česká Lípa C - TJ Turnov B 3:5
branky: 14. Zbyněk Hásek, 23. Zbyněk Hásek, 34. Aleš Rydlo - 27. Dušan Iker, 31. Petr Brož, 34. Marek Pala, 40. Radim Kolomazník, 42. Dušan Iker; rozhodčí: Jan Ponděliček - Jitka Píšová; vyloučení: 5 + Ondřej Veber + 5:3; využití: 0:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Martin Salavec 16 - Lukáš Rudolf 18; po třetinách: 1:0, 1:1, 1:4
41:50 GÓL TJ Turnov B! 3:5
Branku družstva TJ Turnov B vstřelil #16 Dušan Iker, asistoval #11 Petr Brož (3:5)
40:17 Vyloučen hráč #14 Lukáš Penz družstva FBC Bestie Česká Lípa C na 2 minuty za nesportovní chování
39:03 GÓL TJ Turnov B! 3:4
Branku družstva TJ Turnov B vstřelil #30 Radim Kolomazník, asistoval #6 David Pospíšil (3:4)
38:14 Vyloučen hráč #20 Ondřej Veber družstva FBC Bestie Česká Lípa C na 5 minuty za hrubost
36:14 Vyloučen hráč #7 Jaroslav Kobrle družstva TJ Turnov B na 2 minuty za nesportovní chování
36:14 Vyloučen hráč #20 Ondřej Veber družstva FBC Bestie Česká Lípa C do konce utkání
36:14 Vyloučen hráč #20 Ondřej Veber družstva FBC Bestie Česká Lípa C na 2 minuty za sekání
33:36 GÓL FBC Bestie Česká Lípa C! 3:3
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil #2 Aleš Rydlo, asistoval #20 Ondřej Veber (3:3)
33:31 GÓL TJ Turnov B! 2:3
Branku družstva TJ Turnov B vstřelil #19 Marek Pala, asistoval #6 David Pospíšil (2:3)
33:18 Vyloučen hráč #40 Martin Salavec družstva FBC Bestie Česká Lípa C na 2 minuty za nesportovní chování
33:18 Vyloučen hráč #10 Karel Fiala družstva TJ Turnov B na 2 minuty za nesportovní chování
30:34 GÓL TJ Turnov B! 2:2
Branku družstva TJ Turnov B vstřelil #11 Petr Brož, asistoval #6 David Pospíšil (2:2)
26:49 GÓL TJ Turnov B! 2:1
26:11 Vyloučen hráč #87 Marek Šebera družstva FBC Bestie Česká Lípa C na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:00 Vyloučen hráč #6 David Pospíšil družstva TJ Turnov B na 2 minuty za hrubost
23:01 Vyloučen hráč #20 Ondřej Veber družstva FBC Bestie Česká Lípa C na 2 minuty za špatné střídání
22:15 GÓL FBC Bestie Česká Lípa C! 2:0
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil #12 Zbyněk Hásek, asistoval #22 Jan Vaněk (2:0)
13:36 GÓL FBC Bestie Česká Lípa C! 1:0
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil #12 Zbyněk Hásek, asistoval #87 Marek Šebera (1:0)