3:4
    Michal FILA
    (Fila)

FBK Panthers Baník Ratíškovice - Patriots Brno 3:4
branky: 12. David Uhlík, 30. Lukáš Křižka, 30. Viktor Příkaský - 8. Jakub Hrubý, 9. Michal Fila, 15. Jonáš Lekeš, 45. Michal Fila; rozhodčí: Daniel Bartošek - Michal Bartošek; vyloučení: 4:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jakub Grufík ? - Vojtěch Ott ?; po třetinách: 1:3, 2:0, 0:1
44:47 GÓL Patriots Brno! 3:4
Branku družstva Patriots Brno vstřelil #94 Michal Fila, asistoval #88 Radim Fila (3:4)
43:42 Timeout FBK Panthers Baník Ratíškovice
40:13 Timeout Patriots Brno
40:13 Vyloučen hráč #9 Jaroslav Zlámal družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice na 2 minuty za sekání
29:29 GÓL FBK Panthers Baník Ratíškovice! 3:3
Branku družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice vstřelil #18 Viktor Příkaský, asistoval #22 David Uhlík (3:3)
29:11 GÓL FBK Panthers Baník Ratíškovice! 2:3
Branku družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice vstřelil #7 Lukáš Křižka, asistoval #22 David Uhlík (2:3)
27:25 Vyloučen hráč #4 David Titz družstva Patriots Brno na 2 minuty za nesportovní chování
22:26 Vyloučen hráč #61 Zdeněk Zemský družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice na 2 minuty za sekání
19:23 Hráč s číslem 13 z Patriotů utrpěl zranění kolene, snad bude v pořádku a dohraje zápas...
18:55 Vyloučen hráč #22 David Uhlík družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:15 Titz teď netrefil nabídku do prázdné branky.
14:49 GÓL Patriots Brno! 1:3
Vlastní branku družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice vstřelil #5 Jonáš Lekeš (1:3)
13:30 Ratíškovice vstali z 'mrtvých' a celkem soupeři zatápí.
11:30 Tak break jim vyšel.
11:20 GÓL FBK Panthers Baník Ratíškovice! 1:2
Branku družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice vstřelil #22 David Uhlík, asistoval #19 David Příkaský (1:2)
11:00 Ratíškovice si moc neví rady, ale nějaké breaky tam jsou.
09:10 Tak úspěšně...
08:54 GÓL Patriots Brno! 0:2
08:31 Patrioti se snaží využít přesilovku, zatím neúspěšně.
08:04 Vyloučen hráč #28 Tomáš Opluštil družstva FBK Panthers Baník Ratíškovice na 2 minuty za vysoká florbalka
07:31 GÓL Patriots Brno! 0:1
Branku družstva Patriots Brno vstřelil #33 Jakub Hrubý, asistoval #7 Michal Kučera (0:1)
03:45 Golman Patriotů vychytal tutovku Ratíškovic. Hra má poklidné tempo. Počáteční nadšení vyprchalo.
02:50 Hráč s číslem 94, Fila M., běžel z úhlu sám na branku a minul, tutovka.
02:00 Patrioti kombinují na půlce, ale nenachází cestu směrem k soupeřově brance.
00:10 Utkání právě začalo. Oba týmy jsou nahecované a chtějí vyhrát, zápas má od začátku slušné tempo.