45
  • 45 44:02
    Židenice

K1 Florbal Židenice - Aligators Orel Šlapanice U21 C 2:4
branky: 6. Ondřej Vývoda, 25. Ondřej Vývoda - 4. Pavel Soldán, 10. Dominik Král, 38. Zdeněk Severa, 43. Pavel Soldán; rozhodčí: Matěj Otáhal - Martin Pivoda; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Martin Kolínský ? - David Bajer ?; po třetinách: 1:2, 1:0, 0:2
44:02 Timeout K1 Florbal Židenice
42:38 GÓL Aligators Orel Šlapanice U21 C! 2:4
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil #11 Pavel Soldán bez asistence (2:4)
39:56 Hladovec nekompromisně brání Gumu, na svém místě nezůstal protihráč ani branka
37:43 GÓL Aligators Orel Šlapanice U21 C! 2:3
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil #15 Zdeněk Severa, asistoval #6 Dominik Král (2:3)
37:10 Vyloučen hráč #4 Matěj Pittermann družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hrubost
24:11 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #23 Ondřej Vývoda, asistoval #71 Denis Matoušek (2:2)
24:11 Navrátivší se hvězda z farmy na Kypru vsítila svůj druhý gól! #zlataklec
21:20 Ondris po zranění kolene v náručí své úžasné ošetřovatelky.
19:33 Vyloučen hráč #12 Patrik Procházka družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C na 2 minuty za bránění ve hře
15:10 Vyloučen hráč #15 Zdeněk Severa družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C na 2 minuty za sekání
15:10 Jarní výprodeje v Mountfieldu pokračují akcí na sekací techniku!
14:03 Pitris asi hledá nové angažmá na střídačce soupeře
12:25 Pitris trefuje tyč
10:43 Matoušek sabotuje svoji střelu a rovnou odevzdává míček gólmanovi
09:26 GÓL Aligators Orel Šlapanice U21 C! 1:2
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil #6 Dominik Král, asistoval #14 Václav Sedláček (1:2)
08:00 Aligátorům se líbí místo po našem boku. Další, co si chtěl za námi sednout.
06:58 v Dresu Židenic na hřiště zamířil důchodce!!
06:35 Vyloučen hráč #22 Tomáš Kalus družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C na 2 minuty za sekání
05:05 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:1
05:05 Tohle byla minimálně výhra v Jackpotu dle euforie Matouška, přitom k takové radosti stačí že Vývoda proměňuje svou šanci
03:56 GÓL Aligators Orel Šlapanice U21 C! 0:1
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil #11 Pavel Soldán, asistoval #22 Tomáš Kalus (0:1)
02:18 Help me, help me! Ratíškovice sestřeleny střelou Malíka.
02:16 Pruch se kácí k zemi v brankovišti Aligátorů