3:13
    Adam ŽEŽULA
    (Švára)

Florbal Chomutov - SPORT CLUB Klatovy 3:13
branky: 5. Adam Martin, 12. Matěj Martinovský, 14. Adam Gondek - 10. Patrik Hrubý, 14. Jaroslav Jiřík, 22. Patrik Hrubý, 24. Jaroslav Jiřík, 24. Patrik Hrubý, 27. Jaroslav Jiřík, 32. Jan Holý, 35. Jan Holý, 35. Patrik Hrubý, 36. Václav Liška, 39. Jan Holý, 42. Pavel Vítovec, 43. Adam Žežula; rozhodčí: Pavel Váňa - Jaroslav Tichý; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Jakub Gaier 10 - Michal Schődlbauer 11; po třetinách: 3:2, 0:4, 0:7
45:00 Komentář trenéra Klatov 2.část: Playoff nemáme ve svých rukách, ale i tak chci klukům za nováčkovskou sezonu poděkovat, stejně jako kolegovi Jirkovi Kloudovi, sekretáři a jedné z duší klubu a celému městu Klatovy. V neposlední řadě i rodičům všech hráčů!Co jsme?Tým! :)
45:00 Střely na bránu: 14:23
45:00 Komentář trenéra Klatov 1.část: První třetinu vyrovnaní utkání, pak jsme z individuálního výkonu přešli na týmový a hele,najednou to šlo. 11 golů v řadě bez a dvě třetiny bez obdrženého golu se cenní, škoda, že jsme takhle nehráli první zápas.
45:00 Komentář chomutovského trenéra:
42:53 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 3:13
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #94 Adam Žežula, asistoval #9 Šimon Švára (3:13)
41:11 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 3:12
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #21 Pavel Vítovec, asistoval #3 Jaroslav Jiřík (3:12)
38:10 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 3:11
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #10 Jan Holý, asistoval #44 Matyáš Moller (3:11)
36:24 Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil #42 Matyáš Rauscher.
35:49 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 3:10
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #17 Václav Liška, asistoval #10 Jan Holý (3:10)
34:54 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 3:9
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #21 Pavel Vítovec (3:9)
34:18 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 3:8
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #10 Jan Holý, asistoval #18 Michal Schődlbauer (3:8)
31:00 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 3:7
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #10 Jan Holý, asistoval #17 Václav Liška (3:7)
28:48 Vyloučen hráč #4 Ondřej Vršata družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání
26:06 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 3:6
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #3 Jaroslav Jiřík, asistoval #21 Pavel Vítovec (3:6)
23:34 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 3:5
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #3 Jaroslav Jiřík (3:5)
23:09 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 3:4
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #3 Jaroslav Jiřík, asistoval #91 Patrik Hrubý (3:4)
21:54 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 3:3
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #17 Václav Liška (3:3)
19:45 Vyloučen hráč #42 Matyáš Rauscher družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za vysoká florbalka
13:53 GÓL Florbal Chomutov! 3:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #77 Adam Gondek, asistoval #20 Tomáš Hennrich (3:2)
13:31 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 2:2
13:22 Vyloučen hráč #17 Václav Liška družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání
11:35 GÓL Florbal Chomutov! 2:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #99 Matěj Martinovský, asistoval #2 Adriana Hýsková (2:1)
10:20 Trestné střílení družstva SPORT CLUB Klatovy neproměnil #91 Patrik Hrubý.
09:20 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 1:1
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #10 Jan Holý (1:1)
05:52 Vyloučen hráč #51 Adam Martin družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
04:50 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #45 Jiří Vorlíček (1:0)