58
  • 58 57:19
    Pardubice

Sokol Pardubice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 2:3
branky: 1. Václav Oubrecht, 19. Lukáš Prix - 21. Pavel Jurčík, 28. Petr Kittel, 51. Pavel Jurčík; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 282; zásahy brankářů: Jakub Levínský 12 - Radovan Michajlovič 19; po třetinách: 2:0, 0:2, 0:1
60:00 Komentář trenéra domácích Ladislava Štancla: Dnes jsme neodehráli špatný zápas. Body nás stál herní výpadek, ve druhé třetině. Dnešní zápas pro nás byl dobrou prověrkou před play-down. Panterům gratuluji a přeji hodně zdaru v play-off.
60:00 Komentář trenéra hostů Michala Kvapila #2: Postup do play-off pro nás znamená další přípravu a pro naše fanoušky je to odměna. Děkujeme, že přijeli v takovém množství i sem. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář trenéra hostů Michala Kvapila #1: Dnešní utkání nás určitě prověřilo v tom, jestli si play-off zasloužíme nebo ne. Ze začátku jsme byli nekoncentrovaní a nechali se unést emocemi. Zlepšenou hrou v 2. třetině jsme se vrátili hlavou do utkání a proměnili jsme nabídnuté šance a srovnali utkání. Ve třetím dějství už rozhodla trpělivost a věřili jsme v to, že zápas dokážeme zvládnout.
60:00 Nejlepší hráči utkání: 26 Daniel Škeřík, 21 Pavel Jurčík
60:00 Střely ve 3. třetině - 8:6
59:23 Otrokovice na rozehrávce
57:19 Timeout Sokol Pardubice
57:19 Po time-outu začínají Pardubice rozerhávkou v rohu za brankou hostů a jsou v šesti bez gólmana.
57:07 Necelé tři minuty do konce. Oubrecht právě zblokoval Kostkovu dělovku.
52:33 Dnešnímu utkání přihlíží 282 diváků.
51:32 Krigovský a spol. to pálí do Michajloviče, ten se ale nedává.
51:08 Michajlovič pěkným výskokem vyráží Zozulákovu střelu.
50:03 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 2:3
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #21 Pavel Jurčík, asistoval #33 Ladislav Gál (2:3)
49:45 Levínský teď předvedl skvělý zákrok, při kterém míček poskakoval jak horká brambora.
48:14 Šmíd svou střelou trefil Szwedu a pak míček skončil za mantinely.
44:17 Kourek se pokoušel všemi možnými způsoby doklepnout míček za Michajlovičova záda, ale nezadařilo se.
42:32 Formánek zkusil střelu z půlky, ta ale letěla mimo.
40:01 Úvodní buly 3. třetiny nevyhrál tým žádný. Na půlce rozehrávka pro Otrokovice po seknutí do florbalky.
40:00 Střely ve 2. třetině - 4:6
39:59 V poslední minutě si už nic nestane a tak končíme druhou třetinu s vyrovnaným skóre.
36:13 Zozulák střílí vysoko nad.
34:25 Hosté v plném počtu.
34:23 Šmíd podražen v rohu, Pardubice mají rozehrávku.
33:00 Michajlovič vyráží střelu Zozuláka.
32:25 Vyloučen hráč #20 Martin Rožnovják družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za držení
31:39 Hra nabrala konečně rychlejšího tempo a momentálně Otrokovice obdařili několika střelami gólmana domácích.
27:21 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 2:2
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #69 Petr Kittel, asistoval #50 Lukáš Pešat (2:2)
26:15 Levínský perfektně zastavil osamoceného Kvapila, který potom, co gólman domácích chytil míček z jeho florbalky vsedě mezi nohy, nestihl vůbec zakončit.
23:47 Šmíd zkouší střílet, jen o kousek to nevychází,
20:19 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 2:1
20:19 Otrokovice zahajují 2. třetinu podobně bleskovým gólem, jako Pardubice v třetině 1.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhrál tým hostů.
20:00 Střely v 1. třetině - 9:3
19:27 V poslední minutě 1. třetiny Dlesk střílí, Michajlovič vyráží.
18:35 Kvapilovu střelu zblokoval Škeřík.
18:26 GÓL Sokol Pardubice! 2:0
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #48 Lukáš Prix, asistoval #10 Patrik Petr (2:0)
17:20 Žáček zlomil bůh ví kolikátou florbalku za tuto sezónu. Gratulujeme.
16:47 Z drobných faulů se staly fauly větší a zápas začíná nabírat nebezpečný spád. Vcelku brzy. Hra je nadále puštěná...
15:21 Standartka Pardubic po sejmutí Šmída kapitánem týmu Otrokovic byla sehrána skoro dobře. Míček těsně minul branku.
14:02 Hra je provázena drobnými fauly a hráči více máchají rukama než hrají florbalkama.
10:18 Oba týmy jsou zatím opatrný a s rozmyslem si přihrávají. Moc střel zatím k vidění nebylo...
06:11 Zozulák vymýšlel výhodnou brankovou situaci, ovšem při běhu nechal míček za sebou.
03:30 Bílého nahrávka skvěle přistála Šmídovi na florbalce. Z výhodné pozice před brankou hostů, ale branku nevstřelil.
02:10 Rychlý útok Otrokovic zastavil Levínský, který vyrazil střelu Gála a míček skončil mimo hřiště.
00:21 GÓL Sokol Pardubice! 1:0
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #4 Václav Oubrecht, asistoval #24 Tomáš Dlesk (1:0)
00:21 Vypadalo to jako nevinné nahrávky, ale pro překvapení všech Oubrechtovo zakončení otevírá skóre dnešního utkání již ve 21. vteřině.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích.