2

3

5.

Bulldogs Brno - FBC 4CLEAN Česká Lípa 7:8pn
branky: 2. Tomáš Kadavý, 5. Martin Grlický, 11. Adam Konečný, 16. Petr Šomodi, 27. Antti Jaakkonen, 51. Antti Jaakkonen, 55. Ondřej Lorenc - 21. Dominik Jansa, 25. Radek Krajcigr, 35. Radek Krajcigr, 40. Štěpán Slaný, 41. Daniel Kněžour, 44. Radek Krajcigr, 57. Daniel Kněžour, N Štěpán Slaný; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; diváků: 263; zásahy brankářů: Kryštof Bartek 24 - Ivan Ponomarev 14; po třetinách: 4:0, 1:4, 2:3, 0:0
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa hráč #50 Štěpán Slaný a vstřelil rozhodující gól (7:8).
5 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #12 Martin Grlický , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa hráč #4 Milan Tichý a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #6 Lukáš Mráz a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa hráč #50 Štěpán Slaný , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa hráč #77 Radek Krajcigr , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #25 Petr Koláčný , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Vyjádření trenéra domácích Davida Kyzlinka: První třetinu jsme hráli dle našeho plánu. Ve druhé třetině jsme hráli velmi nedisciplinovaně a Lípě s epodařilo dostat na dostřel. Třetí třetina byla honba o to kdo vyhraje. -nakonec rozhodlo až štěestí v nájezdech. Děkuji hráčům, že se dokázali vrátit do utkání.
65:00 Vyjádření trenéra hostů Lenky Bartošové: První třetina noční můra, kterou doufám, že už nikdy takhle nezopakujeme. Poněvadž jsme to naštěstí svojí aktivní hrou otočili a vezeme si domu neskutečně důležité dva body a ještě k tomu děkujeme Bohemce, že porazila Vinohrady.
65:00 Počet střel v prodloužení - Bulldogs Brno: 0, FBC 4CLEAN Česká Lípa: 2.
64:26 První pokus o střelu Bartek vyráží. I další střela od Tichého končí vyražena před brankou.
64:02 Hosté začínají po poradě bez gólmana.
64:00 Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
63:27 Lorencova střela letí nad branku hostujícího gólmana.
62:52 Buldoci párkrát vystřelili, žádná ohrožující střela to však nebyla.
61:57 Timeout Bulldogs Brno
61:57 Vyloučen hráč #77 Radek Krajcigr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
61:57 Hraje se čtyři na tři, Ponomarev je zpět v bráně.
60:47 Tichý na míčku, hosté jsou rozestavěni a budou zkoušet své štěstí.
60:22 Hosté hrají bez brankáře.
60:01 Buly v prodloužení směřuje na hokejku hostů.
60:00 Počet střel ve třetí třetině - Bulldogs Brno: 8, FBC 4CLEAN Česká Lípa: 9.
58:33 Míček přeskakuje hokejky hráčů, chvílí se zdrí u hostů, pak zase u domácích.
56:46 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 7:7
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #54 Daniel Kněžour, asistoval #88 Jaromír Ekl (7:7)
56:46 Ekl vybojoval míček v rohu a přihrává osamocenému Kněžourovi, který zakončuje.
55:35 Hosté se hemží před buldockým brankářem a snaží se o střelu z jakéhokoliv úhlu. Hlavně aby skončila v síti Barteka.
54:10 GÓL Bulldogs Brno! 7:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #9 Ondřej Lorenc, asistoval #25 Petr Koláčný (7:6)
54:10 Gólově se prosazuje Ondřej Lorenc, který po Koláčného svižné přihrávce zakončuje do pravého rohu Ponomarevovy branky.
54:03 Hra se přiostřuje.
52:14 Vojtíšek měl dobré postavení, jeho střela však byla protihráčem přizvednuta a prolétává tak nad sítí hostujícího gólmana.
50:52 Hosté krouží před Bartekem, který se nestíhá otáček v brankovišti, aby vykryl případné střely.
50:03 GÓL Bulldogs Brno! 6:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #93 Antti Jaakkonen, asistoval #14 Jan Vojtíšek (6:6)
50:03 Vojtíšek našel Jaakonnena, který čekal vedle brány. Po zpracování si najel před bránu a úspěšně zakončil.
49:51 Střela buldoků končí vedle brány.
48:43 Fajt svádí boj o míček s hostujícím protihráčem v levém mantinelu.
45:20 Slaný drží míček a rozhlíží se komu přihrát.
43:25 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 5:6
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #55 Jakub Jirsa (5:6)
43:25 Jirsova přihrávka nachází Krajcigra, který se nejrychleji zorientoval a posílá míček do Bartekovy sítě.
42:54 Kadlec s Krajnarem před domácím gólmanem.
42:22 Grlický na míčku, Buldoci zaujímají rozestavení před Ponomarevem.
41:46 Přesilovka zatím Buldokům moc nevychází, hosté jim odvezli míček k jejich gólmanovi.
40:38 Vyloučen hráč #4 Milan Tichý družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
40:38 Buldoci si zahrají první přesilovku a mají tak větší šanci dostat se do vedení.
40:10 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 5:5
40:10 Hosté rychle vstupují do zápasu a po Eklově přihrávce Kněžour střílí do odkryté branky.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny získávají domácí.
40:00 Počet střel ve druhé třetině - Bulldogs Brno: 4, FBC 4CLEAN Česká Lípa: 14.
39:52 Posledních pár vteřin již nepřinese žádnou gólovou šanci ani na jedné straně a domácí tak půjdou do šaten s jedno gólovým náskokem.
39:41 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 5:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný, asistoval #66 Daniel Štěrba (5:4)
39:41 Slaného prudká střela prolétává vedle levého ramene Barteka a končí tak v jeho síti.
38:33 Hosté hrají již druho přesilovku v této třetině a budou se snažit navázat na úspěch té první. Bartek zatím střely odražuje.
37:57 Vyloučen hráč #55 Martin Fajt družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
35:28 Koláčný s Vojtíškem začínají útočnou akci na hostujícího brankáře.
34:10 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 5:3
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #50 Štěpán Slaný (5:3)
34:10 Hosté využívají svoj první přesilovku zápasu a po Vojtíškově vyloučení střílí třetí branku zápasu.
33:53 Vyloučen hráč #14 Jan Vojtíšek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
32:53 Hosté se dostai do gólové šance a domácí zachránil výtečný zákrok Barteka.
31:42 Hosté napadají Buldoky, dva vstřelené góly je nabudili a jsou dravější.
29:23 Buldoci přešli do rychlého protiútoku, střela na Ponomareva končí nad jeho brankou.
28:17 Hra se přelévá na obě strany.
26:15 GÓL Bulldogs Brno! 5:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #93 Antti Jaakkonen, asistoval #25 Petr Koláčný (5:2)
26:15 Po Koláčného příhrávce Jaakkonen zakončuje do Ponomarevovy branky.
25:11 Domácí po delší době prověřují Ponomarevovu pozornost, ten si vše hlídá.
24:45 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr z trestného střílení (4:2)
24:23 Rozehrávka od levého mantinelu, míček ve vlastnictví hostů.
20:24 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #37 Dominik Jansa, asistoval #50 Štěpán Slaný (4:1)
20:24 Jansa se dostal ke skákavému míčku a první pokus jen promáchl, ale druhým pokusem pomocí vzdálenější tyčky dostal míček do brány domácích.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny získávají hosté.
20:00 Počet střel v první třetině - Bulldogs Brno: 9; FBC 4CLEAN Česká Lípa: 6.
19:56 V poslední minutě první třetiny se buldoci dostali do dvou gólových šancí, ani jednu však nedokázali využít.
19:10 Do poslední minuty nastupují hosté na míčku a budou se snažit snížit náskok domácích.
17:46 Surkošův pokus o překvapení hostujícího brankáře od poloviny hřiště končí neúspěchem vedle branky.
17:09 Hosté připraveni na míčku, Kadlecova střela končí mimo bránu.
15:50 GÓL Bulldogs Brno! 4:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #71 Petr Šomodi, asistoval #41 Jakub Marek (4:0)
15:50 Marek zkusil střelou z půlky překvapit gólmana hostů, který nestihl jeho střelu chytit do ruk a toto zaváhání využil Šomodi, který míček dorazil do brány.
14:31 Bartek po několika střelách hostů měl plné ruce práce. Svojí obratností v bráně zabránil gólu.
13:25 Domácím zatím vychází první třetina lépe, vytvářejí si zajímavé šance a dostávají se často k úplnému zakončení.
12:27 Mlejnek na míčku a zakládá útok na domácíco brankáře, který však nemá dlouhého trvání. Buldoci se zmocňují míčku.
11:44 Konečný začíná rozehrávku od Barterkovy branky.
11:04 Jaakkonenova dobrá a rychlá střela míjí levou tyčku Ponomarevovy branky.
10:04 GÓL Bulldogs Brno! 3:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #66 Adam Konečný, asistoval #12 Martin Grlický (3:0)
10:04 Po rozehrávce z rohu našel Grlický Konečného, který si nabíhal do volného prostoru před bránou.
09:27 Jirsova střela letí vedle Bartekovy brány.
07:20 Kadavý lehce prochází až před hostujícího brankáře, jeho nahrávka spoluhráči sklouzává z hole a Ponomarev tak zůstává neohrožen.
06:48 Spilkova střela na Barteka zblokována protihráči.
06:03 Hosté se zatím moc k míčku nedostávají.
04:54 GÓL Bulldogs Brno! 2:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #12 Martin Grlický, asistoval #55 Martin Fajt (2:0)
04:54 Brno využilo dlouhého odloženého vyloučení a po střele Fajta se před bránou nejlépe zorientoval Grlický a zasunul míček za brankouvou čáru.
04:25 Fajt na míčku.
03:22 Grlického samostatný útěk je zastaven až vyražením míčku od Ponomareva.
01:44 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #19 Tomáš Kadavý, asistoval #93 Antti Jaakkonen (1:0)
01:44 Erasmácká posila Antti Jaakkonen nahrává osamocenému Kadavému, který zakončuje do pravého růžku Ponomarevovy branky.
00:36 Grlického průnik k Ponomarevovi zastaven.
00:02 Úvodní buly zápasu ve prospěch domácích.
00:00 Vážení sledující, vítejte u 26. kola Tipsport Superligy mezi domácími Bulldogs Brno a FBC 4CLEAN Česká Lípa.