• 60 59:24
    2
    Jan KAPUCIÁN

FBC Liberec - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:5
branky: 21. Petr Salát, 30. Petr Kološ, 34. Patrik Rozkovec, 43. Petr Salát, 50. Radek Valeš, 58. Jakub Kopecký - 12. Lukáš Gregor, 13. Marian Jelínek, 19. Zbyněk Stuchlík, 32. Ondřej Stuchlík, 55. Lukáš Gregor; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 362; zásahy brankářů: Vít Vaníček 10 - Petr Weissgärber 22; po třetinách: 0:3, 3:1, 3:1
60:00 Komentář trenéra domácích(Filip Hanžl): Tvrdá práce na tréninkách se konečně projevila bodově. Soupeře jsme pustili v první třetině do zápasu a 40 minut jsme museli již poněkolikáté v sezoně otáčet. Nasazení ve druhé třetině bylo za mne osobně hodno play off. Hráčům velké díky, ale musíme pracovat tvrdě dál. Příští týden jedeme daleko a rozhodně tam nejedeme na výlet. Soupeři díky.
60:00 Komentář trenéra hostů(Michal Pazdera):'Po poměrně slušné první třetině přišel útlum. Nedokázali jsme se přizpůsobit tempu soupeře, který logicky tempo zvýšil. Chyběl nám pohyb a ochota dělat pohyb navíc, a to ze strany hráčů, kteří neměli míček v držení či dosahu. Také jsme se dnes poměrně trápili v zakončení. Děkujeme rozhodčím a soupeři za zápas. Bylo příjemné zahrát si v této hale.'
60:00 Střely celkem: Liberec: 28 , Vinohrady: 15.
60:00 Střely po třetí třetině: Liberec: 11 , Vinohrady: 7.
60:00 Nejlepší hráči utkání: Liberec: Patrik Rozkovec , Vinohrady: Lukáš Gregor.
59:24 Vyloučen hráč #60 Jan Kapucián družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:12 Hráči Vinohrad hrají bez brankaře.
57:55 Liberec jde opět do vedení, když se prosadil po dorážce Kopecký.
57:54 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
57:54 GÓL FBC Liberec! 6:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Jakub Kopecký, asistoval #10 Petr Salát (6:5)
55:50 Tentokrát pálil domácí Lhota, ale jeho střela letěla těsně mimo.
54:48 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Lukáš Gregor, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (5:5)
54:05 Domácí Rozkovec mohl přidat další branku, když jí měl před sebou odkrytou, ale branku minul.
52:33 Rychlý brejk Liberce, domácí Salát se snažil o hattrick, ale jeho střela šla nad branku.
51:48 Protentokrát to byl Baudisch, který vystřelil na Vinohradskou branku, ale jeho střela šla nad branku.
50:00 Liberec se poprvé v zápase ujímá vedení, střelcem vedoucí branky se stal Radek Valeš.
49:58 GÓL FBC Liberec! 5:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #89 Daniel Kroupa (5:4)
48:38 Z otočky skvěle vypálil domácí Kroupa, ale brankář t Weissgärber byl na svém místě.
47:28 Opět skvělý zákrok domácího Vaníčka, který se neskutečně přesunul a skvěle zasáhl.
46:04 Dnešní zápas sleduje 362 diváků.
45:10 Do rychlého protiútoku se hnal hostující Jelínek, ale jeho střela šla mimo branku.
43:40 Vidíme tyčku Vinohradských, když měl jeden z hostujících hráčů před sebou prázdnou branku, ale trefil jen tyč.
42:48 Po špatném vstupu do zápasu, Liberec vyrovnává! O to se postaral svojí druhou brankou v utkání Petr Salát.
42:47 GÓL FBC Liberec! 4:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #10 Petr Salát, asistoval #6 Matěj Klucho (4:4)
41:17 Tentokrát se na druhé straně vyznamenal Liberecký Vaníček, když rukou vyrazil ostrou střelu.
40:55 Z otočky střílel domácí Lhota, ale jeho střelu zablokoval početný blok hostů.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým hostů.
40:00 Střely po druhé třetině: Liberec: 12 , Vinohrady: 2.
38:49 Po rychlém přesunu měl míček na holi domácí Salát a z jeho hokejky vyletěl projektil, který zasáhl jen boční brankovou konstrukci.
37:42 Vyloučen hráč #29 Martin Skřivánek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:44 Tvrdou ránu vyslal Liberecký Lukáš Lhota, ale opět brankář Vinohradů podržel svůj tým.
34:30 Domácí Kološ chtěl vyslat přihrávku, ale obrana to tečovala na brankaře Vinohradů, ale ten jistě zasáhl.
33:40 GÓL FBC Liberec! 3:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #22 Patrik Rozkovec, asistoval #29 Lukáš Lhota (3:4)
31:45 Po rychlém protiútoku Vinohradů, opět hosté odskakují na rozdíl dvou branek.
31:44 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #65 Ondřej Stuchlík, asistoval #27 Lukáš Gregor (2:4)
29:55 Na konci početní výhody Liberce se z dálky napřáhl domácí Kološ a prostřelil vše co mu stálo v cestě.
29:54 GÓL FBC Liberec! 2:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #11 Petr Kološ, asistoval #21 Tomáš Marek (2:3)
27:59 Vyloučen hráč #2 Marian Jelínek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování florbalky
27:47 Vyloučen hráč #9 Radek Valeš družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
27:47 Vyloučen hráč #27 Lukáš Gregor družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost
27:44 Liberec po rychlém protiútoku, když přihrával Ferdan Valešovi,branku nedal, ale vznikla potyčka a dva hráči byli vyloučeni a oba týmy hrají ve čtyřech.
26:34 Z otočky pálil hostující kapitán Stuchlík, ale jeho ostrá střela šla mimo branku.
25:20 Po několika vyměněných přihrávkách se dostal ke střele domácí Valeš, ale jeho střela skončila na brankáři t Weissgärberovi.
21:49 Velká šance hostů, když před brankou stál hráč Vinohradů, ale obrana Liberce střelu dokázala zablokovat.
20:33 Hned v úvodu utkání vidíme snížení domácích na 1:3, prosadil se domácí Petr Salát.
20:32 GÓL FBC Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #10 Petr Salát, asistoval #5 Jakub Kopecký (1:3)
20:16 Hned v úvodu vidíme pěknou kombinaci Liberce, ke střele se dostal Ferdan, ale branku minul.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým hostí.
20:00 Střely po první třetině: Liberec: 5 , Vinohrady: 6.
19:29 Před brankou byl domácí Salát úplně sám, ale trefil jediného blokujícího obránce.
18:41 I když se Liberečtí snaží snížit a tlačili Vinohrady, tak opět hosté z rychlého brejku zvýšili své vedení.
18:40 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #64 Zbyněk Stuchlík, asistoval #10 Jan Linhart (0:3)
17:37 Pěkná kombinace domácích, kterou zakončoval Marek, ale brankář hostí se skvěle vyznamenal.
15:43 Další šance na druhé straně, po rychlé přihrávce měl před sebou odkrytou prázdnou branku Lehký, ale míček nezasáhl.
14:29 Po přihrávce domácího Kološe se ke střele do polo odkryté branky dostal Lhota, ale branku netrefil.
12:57 Z otočky z menší vzdálenosti pálil domácí Kroupa, ale jeho střela šla nad branku soupeře.
12:33 Po rychlém brejku jdou Vinohrady do dvoubrankového vedení.
12:32 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #2 Marian Jelínek, asistoval #9 Peter Kachnič (0:2)
11:15 Po efektivní střele z větší dálky, která byla skvěle skrytá se Vinohrady ujímají vedení.
11:14 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Lukáš Gregor, asistoval #2 Marian Jelínek (0:1)
09:41 Přes hřiště proběhl domácí Salát, ale jeho střelu zlikvidoval brankář hostů.
08:50 Oba týmy hrají opatrně a dost zajištěně z obrany.
06:09 Velká šance Vinohradů, ale brankář Vaníček nemusel zasahovat, jelikož hráč co stál skoro před odkrytou brankou netrefil míček.
03:22 Po standartní rozehrávce vystřelil domácí Valeš, ale jeho střela byla zablokována a šla mimo hřiště.
01:43 A vidíme střelu i na druhé straně, z ostrého úhlu zkoušel vystřelit Linhart, ale střela šla do boční síťky.
01:14 Vidíme první střelu utkání, ke které se dostal domácí Kopecký, ale branku minul.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrává tým Liberce.