59
  • 59 58:36
    Pardubice

FBC 4CLEAN Česká Lípa - Sokol Pardubice 4:3
branky: 3. Jaromír Ekl, 26. Daniel Štěrba, 33. Radek Krajcigr, 48. Jaromír Ekl - 3. Michal Janeček, 18. Filip Krigovský, 35. Jan Kourek; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 3 + Radek Krajcigr (CLP) OS:3; využití: 0:0; diváků: 221; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 21 - Martin Haleš 24; po třetinách: 1:2, 2:1, 1:0
60:00 Vyjádření trenéra hostí:V utkání bylo vidět o co jde. Myslím si, že jsme podali dobrý výkon, ale bohužel byli domácí šťastnější. Budeme bojovat dál.
60:00 Vyjádření trenérky domácího týmu paní Lenky Bartošové: Neskutečně těžký zápas, který jsme vyhráli svou bojovností a díky tomu, že jsme dali o jeden gól víc.Soupeři přejeme šťastnou cestu.
60:00 Střely po 3. třetině 9 - 6.
59:00 Časomíra odpočítává poslední minutu 3. třetiny.
58:36 Timeout Sokol Pardubice
57:18 Pardubice se ze všech sil snaží zápas vyrovnat, Ponomarev však vychytává všechny střely.
56:36 Vyloučen hráč #77 Radek Krajcigr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa - osobní trest
56:36 Vyloučen hráč #77 Radek Krajcigr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování
56:03 Lípa stupňuje nátlak na tým hostí, Pardubice se však nevzdávají a agresivní hrou se snaží dorovnat skóre zápasu.
54:23 Štěrba se pokusil vsítit gól, Haleš však byl na svém místě.
54:15 Oba dva týmy hrají v plném počtu.
52:42 Vyloučen hráč #89 Jan Bílý družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost
52:42 Vyloučen hráč #77 Radek Krajcigr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
51:48 Štěrba vynesl míček až k soupeřově brance, Bříška však neproměnil.
51:33 Pardubice nechali balónek České Lípě po buly u branky domácích.
49:27 Oba dva týmy hrají v plném počtu.
48:37 Slaný se snaží vyvinout nátlak na Pardubickou branku ale Pardubice se drží a úspěšně blokují všechny střely.
47:50 V oslabení Lípa drží balonek na své obranné polovině.
47:26 Vyloučen hráč #10 Patrik Petr družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za držení
47:26 Vyloučen hráč #4 Milan Tichý družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za držení
47:14 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:3
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #88 Jaromír Ekl, asistoval #37 Dominik Jansa (4:3)
46:36 Po střele Pardubic gólman domácích střelu chytá.
45:50 Lípa se snaží dostat míček do branky za každou cenu ale Haleš úspěšně brání Pardubickou branku.
45:31 Před brankou domácích vznikla strkanice o míček.
44:03 Tichý zákeřnou střelou prověřil Halešovy schopnosti.
43:43 Po srážce Kněžoura s Žáčkem se zvedá ze země.
42:03 Po chybě Jansi vystřelil hráč Pardubic s číslem 20 gólman České Lípy však s přehledem střelu chytá.
40:59 Tento zápas sleduje 221 diváků.Děkujeme za návštěvu.
40:00 První buly třetí třetiny vyhrála Česká Lípa.
40:00 Střely po druhé třetině 11 - 6.
39:49 Česká Lípa se snaží na závěr dát gól, ale bohužel marně.
38:43 Slaný blokuje střelu.
37:30 Nahrávka od Bříšky na Krajcigra, Krajcigr střílí, ale gólman Pardubic střelu chytá.
34:56 Je vidět, že oba dva týmy chtějí zvítězit tak se snaží co nejvíc mohou.
34:28 GÓL Sokol Pardubice! 3:3
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #20 Jan Kourek, asistoval #15 Martin Zozuĺák (3:3)
33:32 Hra se odehrává na obranné půlce Pardubic
32:27 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #88 Jaromír Ekl (3:2)
28:03 Hráč Pardubic Žáček srazil Jirsu u střídačky hostů.
27:04 Pardubice se po neproměněné gólové šanci přesunuly defenzivy.
26:36 Bříška se probojoval na útočnou polovinu a zkouší zakončit, ale bohužel gólman Pardubic střelu chytil.
25:37 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #66 Daniel Štěrba, asistoval #55 Jakub Jirsa (2:2)
25:05 Míček přechází ze strany na stranu .
25:00 Jirsa vyváží míček nahrává Štěrbovi a gól.
22:12 Slaný a Kadlec si nahrávají, Slaný poté vyhodí míček do Útočné poloviny, ale tam hráč Pardubic přebírá míček a jde do protiútoku.
21:16 Vyloučen hráč #21 Ivo Teichman družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
20:54 Hra se spíše odehrává na obranné půlce domácích.
20:00 První buly druhé třetiny vyhráli Pardubice.
20:00 Střely po první třetině 5 -10.
19:49 Na závěr první třetiny podržel gólman svůj domácí tým.
18:20 Hráč Pardubic s čísle patnáct se snažil projít přes Českolipskou obranu, ale obránci mu balónek sebrali.
17:11 GÓL Sokol Pardubice! 1:2
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #95 Filip Krigovský, asistoval #11 Michal Janeček (1:2)
16:20 Česká Lípa se snaží tlačit na Pardubice.
15:16 Hra se přenáší ze strany na stranu.
13:48 Lípa nyní přešla do protiútoku ale Halešův zákrok zmařil šanci Lípy.
13:14 Gólman České Lípy chytil balónek letící vzduchem a dlouze vyhodil na protiútok.
09:11 Pardubice hrají na své obranné polovině a vyčkávají na dobrou šanci.
07:02 Štěstí se obrátilo, hostující tým stále tlačí.
04:34 Česká Lípa nechce nic dát soupeři zadarmo a tak si dává pozor na každou nahrávku.
02:42 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #88 Jaromír Ekl, asistoval #50 Štěpán Slaný (1:1)
02:42 Domácí tým rychle odpovídá na gól hostujícího týmu.
02:06 GÓL Sokol Pardubice! 0:1
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #26 Daniel Škeřík (0:1)
00:00 Úvodní buly vyhrál domácí tým.
00:00 Vítáme Vás v Českolipské sportovní hale kde se za malou chvíli pokusí Česká lípa obhájit svůj desátý post proti týmu FBC Sokol Pardubice.