()
  • 60 59:47
    Ostrava

FbŠ Bohemians - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 3:4
branky: 1. Jakub Buršík, 8. Patrik Kieler, 52. Tomáš Kindl - 24. Aleš Zálesný, 24. Filip Hrabal, 31. Filip Hrabal, 60. Michal Sládek; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 135; zásahy brankářů: Tomáš Hyršl 12 - Štěpán Laja 9; po třetinách: 2:0, 0:3, 1:1
60:00 Komentář trenéra domácích Michala Jedličky: Po první celkem slušné třetině jsme předvedli ve zbytku zápasu velkou bídu. Budeme rádi, když nebudeme hrát play-down. Díky.
60:00 Komentář trenéra hostí Karla Ševčíka: Na zápas jsme se opět velmi dobře připravili. Naše organizovaná hra je čím dál lepší. Nevyšel nám úvod zápasu, kdy jsme dostali 2 nešťastné góly po individuálních chybách. To byl velmi těžký moment, ale naštěstí jsme se rychle dostali do zápasu zpět. Celý tým zahrál velmi zodpovědně a golman též vynikající. Soupeři děkujeme za zápas.
60:00 Střely ve 3. třetině: Bohemians - 4, Ostrava - 7
59:47 Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
59:47 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 3:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #43 Michal Sládek bez asistence (3:4)
59:00 Právě probíhá poslední minuta 3. třetiny
56:31 Tomáš KIndl si při svém gólu zranil nohu a k dnešnímu zápasu už zřejmě nenastoupí
55:23 Hra je vyrovnaná po všech stránkách, atmosféra houstne
54:26 Bauer dostává ze své střídačky pokyny i v angličtině.. slyšíme 'shoot shoot'
53:15 Dnešní utkání sleduje 135 diváků! Děkujeme!
51:12 GÓL FbŠ Bohemians! 3:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #74 Tomáš Kindl, asistoval #21 Jakub Buršík (3:3)
49:16 Vyloučen hráč #98 Kryštof Krbec družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře
48:44 Je vidět, že nikdo nechce udělat chybu, takže i když má Bohemka přesilovku, tak se do ničeho velkého nepouští
48:20 Vyloučen hráč #14 Jiří Juhaňák družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání
47:20 Dneska Ostravě křižné přihrávky vycházejí, ovšem ta koncovka už je trochu horší
44:31 Zálesný hecuje celou ostravskou střídačku
43:05 Šanci Krebnera stačil ještě ostravský obránce na poslední chvíli vyvést pryč ze hřiště
40:45 Nához Lipového z obrany na útočnou poloviny končí v rukách Hyršla
40:01 Buly pro Ostravu
40:00 Střely ve 3. třetině: Bohemians - 5, Ostrava - 6
39:35 Ostrava se v posledních vteřinách nehrne do žádné výrazné akce a spíše si přihrává na své polovině
39:01 Právě probíhá poslední minuta 2. třetiny
36:37 OPět spadlý mantinel, který je důkazem již zmíněné bojovnosti a slyšíme písknutí
36:18 Vyloučen hráč #17 Marek Lípový družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání
35:09 Ostrava je opatrná a čeká, až Bohemka udělá chybu
31:29 Bauer sice skvěle vystartoval dopředu, ale nevyšla mu přihrávka na Hrabala, kterou Bohemka zastavaila a musí se rychle vracet dozadu
30:16 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #23 Filip Hrabal z trestného střílení (2:3)
30:16 Stejný scénář jako v první třetině, opět faul na Zálesného před brankou Hyšla, ale nyní s úspěšným koncem ve fomě proměněného nájezdu.
29:38 Hodně se začíná vyhrocovat hra u mantinelů, hráči často končí mimo hřiště
26:28 Po nevydařeném přečíslení Bohemky 3 na 2, končí Bauer za mantinely
25:06 Ač byl Z8lesný na míčku a startoval vstříc Hyršlově bráně, tak stačil u toho držet Krebnera a Bohemka získává výhodu ve formě standardky
24:04 Doslova během pár vteřin tady máme vyrovnaný stav a boj o play-off začíná být zajímavější
23:33 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #23 Filip Hrabal, asistoval #27 Dominik Eichner (2:2)
23:10 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #19 Aleš Zálesný, asistoval #23 Filip Hrabal (2:1)
23:10 Zálesný vypouští, po Hrabalově přihrávce, jedovatou střelu přímo do šienice
22:09 Váhání Sládka s balonkem napadá Kolstrunk, Sládek ale zaváží balonek do bezpečí za branku
21:12 Hyršl hodil míček až na polovinu hostí na Kielera, ale Ostrava byla připravena
20:01 POčáteční buly druhé třetiny pro Ostravu
20:00 Střely v 1. třetině: Bohemians - 3, Ostrava - 3
19:28 Přečíslení 3 na 1 zastavuje Bauer
18:17 Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA neproměnil #27 Dominik Eichner.
18:17 Zálesný šel sám do třech hráčů Bohemky a byl faulovaný přío před svatyní Hyršla
16:57 Vidíme první přesilovku ze strany Bohemians, je také plně v jejich kompetenci a hra se odehrává na hostující polovině
16:41 Vyloučen hráč #29 Václav Jurdzin družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře
15:48 Taktika Bohemians je jasná, klidné přihrávání v obraně a poté chladnokrevné zaútočení. Už to ale Ostrava prokoukla
14:48 Hra je velmi rychlá, ale už nevidíme takové napadání ze strany Bohemians jako na začátku
13:02 Zálesný míjí! Skvělá nahrávka od Judrzina končí mimo hřiště
10:10 Ze souboje u mantinelu v podní Krbec - Hrabal, vychází vítězně domácí tým
08:38 Trio Kindl - Ďopan - Krbec zkouší trpělivost hostů a nečekaně startují do útoku
07:00 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #66 Patrik Kieler, asistoval #98 Kryštof Krbec (2:0)
05:55 Šebek vyborně vystartoval proti Lajově bráně, ale nečekal, že Jurdzin mu položí hokejku přesně tam, kam chtěl střílet
04:25 Moravčíkovu střelu zastavuje zády Růžek
02:01 Vidíme spíše hru nahoru dolů, ale je vidět bojovné nasazení z obou stran
00:21 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #7 Patrik Šebek (1:0)
00:01 Úvodní buly pro Bohemians
00:00 Dobrý den vážení sportovní diváci, vítám vás na dnešním utkání 24. kola Superligy mužů, kde se jako domácí utkají FbŠ Boheians a jako hosté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Přejeme příjemnou zábavu!