1:6
    Jonáš KREYSA
    (Langer)

Bulldogs Brno - Tatran Teka Střešovice 1:6
branky: 15. Adam Konečný - 17. Jakub Kolísko, 25. Filip Langer, 26. Pavel Sládeček, 29. Filip Langer, 42. Milan Meliš, 48. Jonáš Kreysa; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 238; zásahy brankářů: Kryštof Bartek 19 - Tomáš Fibiger 13; po třetinách: 1:1, 0:3, 0:2
60:00 Vyjádření trenéra hostů Milana Fridricha: Dnes jsme střídali dobré pasáže s těmi slabšími. Naštěstí naše drobná zaváhání soupeř nepotrestal a na spoustě věcí směřem k play off ještě musíme zapracovat. Děkujeme divákům a soupeři. Příjemný večer.
60:00 Vyjádření trenéra domácích Davida Kyzlinka: Dva slepené góly na začátku druhé třetiny nás herně položili. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za podporu.
60:00 Střely celkem - Bulldogs Brno: 14, Tatran Teka Střešovice: 25.
60:00 Počet střel ve třetí třetině - Bulldogs Brno: 7, Tatran Teka Střešovice: 5.
59:52 Koláčného střela prolétává vedle Fibigerovy branky.
59:24 V poslední minutě jsou na míčku střídavě domácí s hosty.
58:49 Střela buldoků míjí branku.
56:50 Koláčný s Kadavým se rozbíhají před Fibigera, k zakončení se však přes obranu nedostanou.
54:26 Domácí na míčku.
53:03 Koláčný s míčkem na holi obkružuje Fibingerovu branku, ale nic více z toho nevzešlo.
51:29 Buldoci se dostávají k zakončení, Šomodiho střela bohužel míří nad Fibigerovu branku.
49:17 Hosté opět před Bartekem, domácím se nedaří je odstavit od míčku a snížit tak nebezpečí další branky.
47:40 GÓL Tatran Teka Střešovice! 1:6
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #29 Filip Langer (1:6)
47:40 Kreysa po Langerově přihrávce střílí do pravého rohu již šestou branku hotujícícho celku.
46:36 Buldokům se nedaří dostat na delší dobu k míčku.
45:15 Tlapák rozehrává a domácí musí býti obezřetní.
44:32 Ulman má dobře rozeběhnuto, k zakončení se však nedostane.
42:46 Fibiger si po delší době musel poradit se střelou.
41:45 GÓL Tatran Teka Střešovice! 1:5
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #29 Filip Langer (1:5)
41:45 Meliš po Langerově přihrávce střílí do prázdné branky, neboť Bartek se zapomněl u své levé tyčky.
41:35 Koláčného pěkná střela vyražena.
41:24 Hosté střílí vysoko nad Bartekovu branku.
40:02 Úvodní buly poslední třetiny získávají hosté.
40:00 Počet střel ve druhé třetině - Bulldogs Brno: 2, Tatran Teka Střešovice: 11.
39:17 Domácí se dotali na delší dobu k míčku a budou se snažit snížit náskok hostů.
38:37 Opět se bojuje před Bartekem.
37:24 Ullmann na míčku, nahrávka Sládečkovi a plánovaný přesun k buldockému brankáři.
36:22 Šomodiho svižná střela i následná dorážka si nenašla skulinku do Fibigerovy sítě.
35:25 Kreysova nebezpečná střela naštěstí končí vedle Bartekovy branky.
34:12 Hosté udělali chybu v rozehrávce před vlastním brankářem, Šomodimu se však nepodařilo tuto chybu ztrestat.
33:12 Vítovec opět na míčku a zakládá se nový útok.
32:20 Lorencova střela prolétává nad Fibigerovou brankou.
31:18 Meliš ztrácí míček a Buldoci se dostávají k hostujícímu brankáři, k zakončení se však přes rychle se vracejícícho protihráče nedostanou.
29:47 Ulmanovi se podařilo rychle dostat do protiútoku, Fibigerovu branku však netrefuje.
29:02 Hosté nadále drží míček a jejich tlak tak nepoleví.
28:07 GÓL Tatran Teka Střešovice! 1:4
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #29 Filip Langer, asistoval #16 Martin Mühlfait (1:4)
28:07 Filip Langer od půlící čáry prudkou a rychlou střelou zakončuje do Bartekovy branky.
26:49 Hosté se vyburcovali a nadále opanují prostor před Bartekem.
25:11 GÓL Tatran Teka Střešovice! 1:3
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #25 Pavel Sládeček, asistoval #5 Adam Tlapák (1:3)
25:11 Sládeček při zemi střílí na bližší tyčku a překonává domácího brankáře.
24:57 GÓL Tatran Teka Střešovice! 1:2
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #29 Filip Langer, asistoval #8 Jonáš Kreysa (1:2)
24:57 Langer dostal přihrávku od Kreysy z rohu a po dvou rychlých krocích střílí gól.
23:54 Bartek si připíšá další úspěšný zákrok.
21:08 I na druhé straně si Fibiger poradil se střelou a jeho branka tak zůstala neohrožena.
20:30 Melišova pěkná střela zastavena Bartekem.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny ve prospěch domácích.
20:00 Počet střel v první třetině - Bulldogs Brno: 5, Tatran Teka Střešovice: 9.
19:46 Hosté si přivlastnili míček a budou se snažit ho udržet do konce první třetiny.
19:09 Ulmanova střela zblokována hosty.
18:38 Ullmannova střela z ostrého úhlu končí vedle Bartekovy branky.
18:18 Koláčný na míčku.
16:48 GÓL Tatran Teka Střešovice! 1:1
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #91 Filip Ullmann (1:1)
16:48 Ullmann nahrává Kolíškovi, který prudkou a rychlou střelou překvapuje Barteka, který nestačí zareagovat a míček tak končí v jeho síti.
15:42 Vítovec na míčku, jeho přihrávka míří na Mühlfaita.
14:35 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #66 Adam Konečný bez asistence (1:0)
14:35 Adam Konečný po rychlém protiútoku střílí první branku domácích, kdy švihem zakončuje do levého růžku Fibigerovy branky.
13:56 Meliš vlastní míček a bude zahajovat akci na Barteka.
13:03 Přesilovka nevyužita, hosté jsou v kompletní sestavě.
12:04 Buldoci jsou rozestavěni a připraveni pálit.
10:36 Vyloučen hráč #87 Dalibor Švéda družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
10:36 Buldoci si zahrají první přesilovku zápasu a mají tak velkou šanci otevřít skóre.
10:12 Mühlfaitova střela prolétává nad brankou buldockého brankáře.
09:15 Hosté se zmocnili míčku, přesunuli se před Barteka a budou zkoušet své štěstí.
08:27 Míček má na holi Kadavý a hledá komu přihřát.
07:53 Kreysova střela vyražena Bartekem mimo branku.
05:51 Koláčný se Surkošem zavezli míček před brankáře hostů, kde ho však ztrácejí.
05:06 Bartek si připisuje první zákrok v zápase.
03:11 Kadavý s Michálkem zahajují výpravu na Fibigerovu branku.
02:21 Míček je v držení Marka.
01:35 Prozatím žádný výstřel na branku, hráči si mezi sebou přihrávají.
00:16 První útočnou akci hostů v dnešním zápase rozjíždí Vítovec.
00:02 Úvodní buly zápasu ve prospěch hostů.
00:00 Vážení sledující, vítejte u 24. kola Tipsport Superligy mezi domácími Bulldogs Brno a Tatran Teka Střešovice.