• 61 60:44
    4:5
    (Zapletal)

FBC 4CLEAN Česká Lípa - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 4:5p
branky: 2. Radek Krajcigr, 9. Daniel Štěrba, 20. Jiří Vlček, 44. Milan Tichý - 27. Ladislav Gál, 31. Petr Kittel, 39. Lukáš Pešat, 43. František Vykopal, 61. Ladislav Gál; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 285; zásahy brankářů: Jan Dvořák 12 - Radovan Michajlovič 26; po třetinách: 3:0, 0:3, 1:1, 0:1
65:00 Vyjádření trenérky domácích, paní Lenky Bartošové: „Dnešní zápas jsme si prohráli úplně sami. Škoda našich neproměněných šancí, ale to si říkáme po každém zápase. Budeme muset zlepšit produktivitu. Díky soupeři za utkání.“
65:00 Vyjádření vedoucího hostí, pana Michala Kvapila: „Velice špatná první třetina, kdy jsme byli ještě někde v autobuse na cestě dostala soupeře do vedení a my jsme museli hodně bojovat o to, abychom dnes vůbec dosáhli na nějaké body. Po úpravě v sestavě se hra zlepšila a výborným výkonem našeho gólmana jsme se dostali zpět do hry. V závěru jsme měli více štěstí a vezeme si důležité dva body. Děkuji soupeři za utkání.“
65:00 Střely v prodloužení: 0 - 1. Střely celkem: 30 - 17.
60:44 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 4:5
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #22 Marek Zapletal (4:5)
60:44 Krátce po zahájení vidíme vítězný gól, který vstřelil Ladislav Gál.
60:01 O tři body se nyní obě družstva rozdělí, uvidíme napínavý souboj 3 proti 3.
60:00 Střely po třetí třetině: 10 - 8.
59:01 Rovněž i nyní časomíra pomyslně odtikává poslední minutu třetí třetiny.
58:08 „Vzhůru do nekonečna a ještě dál!“ Přesně to se mohlo honit hlavou hokejce Zimmera. když letěla českolipskou sportovní halou až ke stropu.
57:00 Hrají se poslední tři minuty základní hrací doby.
56:40 Buly po levé ruce Dvořáka s vítězným koncem pro domácí.
54:51 Hra se přelévá ze strany na stranu, chvíli tlačí domácí a chvíli hosté.
53:28 Diváci sice ženou domácí vpřed, ti se však nemohou dostat zpět do střelecké formy.
52:10 Vyloučen hráč #23 Martin Szweda družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
52:10 Další vyloučení na straně hostí, sekáním se provinil Szweda.
51:16 Slušný závar před bránou nerozuzlil Krajcigr a ani Štěrba, oba dva byli nepřesní.
50:40 Tichý se Slaným došli společnou kombinací až za vlastní bránu.
49:45 V přesilovce pozorujeme kombinace domácích za bránou hostí.
48:50 Vyloučen hráč #42 Denis Zimmer družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hra na zemi
48:22 Pod tlakem dvou otrokovických obránců vyrazil vpřed Krajcigr, po Michajlovičově levé ruce ale neměl úspěch.
46:47 V nadějné šanci sám před Michajlovičem Jansa, nedokázal ale účinně zužitkovat příležitost.
45:03 Faulem zastaven jeden z českolipských hráčů na vlastní polovině.
44:51 U vlastní brány spoří čas Nagy.
43:14 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #4 Milan Tichý, asistoval #66 Daniel Štěrba (4:4)
43:14 Nedlouho po gólu máme ale srovnáno! Po asistenci Štěrby střílí čtvrtý gól Tichý.
42:30 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 3:4
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #33 Ladislav Gál (3:4)
42:30 Vpřed ale z nenápadného brejku vyrazily otrokovičtí a zvyšují náskok.
40:50 Oba týmy hrají v bojovném duchu, tři body nechtějí utéct nikomu.
40:00 Střely po druhé třetině: 9 - 12.
39:44 Stejně jako v prvém dějství tlačí domácí na konci třetiny.
39:00 Hraje se posledních 60 sekund druhé třetiny.
38:10 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 3:3
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #50 Lukáš Pešat, asistoval #22 Marek Zapletal (3:3)
38:10 V odloženém vyloučení se potřetí prosazují hosté. Svou sbírku bodů rozšířil Lukáš Pešat.
35:44 Z rohu od brány Michajloviče rozehrávají domácí.
34:49 Teď si vyzkouší rozehru volného úderu před bránou i hostí z Otrokovic.
33:31 Faul Novotného zastavil obránce Otrokovic v plánované cestě vpřed.
31:09 Na hřišti v důvěrném rozhovoru rozhodčí s jedním z hráčů Otrokovic.
30:15 Druhý gól hostí přichází krátce po konci přesilové hry. Stejným způsobem, tedy prohozem mezi obranou asistoval se prosadilo duo Kittel-Pešat.
30:14 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 3:2
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #69 Petr Kittel, asistoval #50 Lukáš Pešat (3:2)
29:59 Domácí tým hraje v plném počtu, přesilovku přežil bez újmy.
27:59 Vyloučen hráč #44 Petr Novotný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za držení
27:59 Za držení si na trestnou lavici jde odpočinout Petr Novotný.
26:17 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 3:1
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #50 Lukáš Pešat (3:1)
26:17 Po střelecké smůle se prosazují i hosté, stahují na 1:3.
24:36 Pěknou akci rozjížděl po levé křídle Kadlec, nedokázal však správně umístit přihrávku.
23:53 Mlejnek u vlastní střídačky kombinuje s Dzieržou.
22:42 Standardní situace před bránou hostí, z volného úderu nakonec nebylo nic.
21:18 Skvělé fotbalové zpracování ukázal Novotný a vyslal vpřed Krajcigra, pro kterého nebyl Michajlovič překážkou. Domácí vedou 3:0.
20:26 Pod velkým tlakem u své brány hosté.
20:00 Střely po první třetině: 11 - 6.
19:53 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:0
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #84 Jiří Vlček, asistoval #9 Marek Dzierža (3:0)
19:53 Další gól domácích! Za asistence Marka Dzierži se prosadil Jiří Vlček!
19:24 Na své polovině spoří čas Kostka a Vykopal.
19:01 Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:43 V obležení teď branka hostí, Michajlovič má plné ruce práce.
15:13 Dlouhá křižná přihrávka Slaného zakončila svůj let přistáním těsně před Kněžourem, v nastálém tlaku ale nedokázal zakončit ideálně.
13:18 Nebezpečná střela Kostky, kterou dokázal zastavit Dvořák.
12:39 Jansa osamocený před Michajlovičem, ten ale vystihl zamýšlený směr českolipského útočníka a střelu mu vykryl.
11:07 Nahrávka Krajcigra na osu hřiště byla promyšlená dobře, Štěrba ale nedokázal využít příležitosti.
09:45 Přes blok Kněžoura pálil Jansa, balon kryje Michajlovič.
09:36 Haša vysoko nad.
08:45 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:0
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #66 Daniel Štěrba, asistoval #44 Petr Novotný (2:0)
08:41 Ve skvělé šanci o balon teď přišel Novotný, po následné střele Štěrby končí balon v síti!
06:40 Další zákrok si do statistik zapisuje také Dvořák.
05:53 Na středovém kruhu nyní na zemi leží Pešat, je ale také v pořádku a už na střídačce.
04:28 Na zemi ale nyní leží Krajcigr, po chvíli se zvedá a odchází na střídačku.
04:23 Po levé straně nadějně unikal Novotný, byl však zastaven a přišel o balon.
02:43 V rohu plochy svedl o balon souboj Spilka, Mlejnek však svému spoluhráči pomohl vyvézt balonek ven z nebezpečné zóny.
01:18 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:0
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #44 Petr Novotný (1:0)
00:47 První pohlednou šanci měl Ekl z levé strany hřiště.
00:01 O úvodní balon zápasu se na buly strhla pěkná mela, po nedovoleném zákroku ale z kruhu hrají hosté.
00:00 Zahajovací sestavy již také známe, na buly se představují první formace obou týmů, zahájení zápasu tak nic nebrání.
00:00 Českolipská sportovní hala je zaplněna lidmi, kteří dnes jistě uvidí skvělou florbalovou zábavu. Domácí Česká Lípa totiž vyzve Otrokovice.