• 60 59:24
    2
    Milan TICHÝ

Technology Florbal MB - FBC 4CLEAN Česká Lípa 7:2
branky: 27. Jan Natov, 31. Jan Jelínek, 41. Jan Natov, 49. Jiří Curney, 54. Jakub Gruber, 56. Jan Natov, 59. Petr Novotný - 22. Radek Krajcigr, 53. Dominik Jansa; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 590; zásahy brankářů: Petr Musil 10 - Jan Dvořák 19; po třetinách: 0:0, 2:1, 5:1
60:00 Komentář trenéra domácích pana Jana Pazdery: 'Konečný výsledek je lepší, než byla předvedená hra i přesto, že jsme zápas měli převážnou dobu pod kontrolou, tak naše hra musí mít vyšší úroveň. V důležitých pasážích nás dnes podržel brankář.'
60:00 Komentář trenérky hostů paní Lenky Bartošové: 'Zápas rozhodlo neproměňování šancí v prvních dvou třetinách a obdržení gólů na začátku třetí třetiny.'
60:00 Střely ve třetí třetině (celkem). Domácí: 9 (26) Hosté: 5 (12)
59:24 Vyloučen hráč #4 Milan Tichý družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
59:24 Tichý postavil Natovovi do cesty ukázkový strom, a hosté tak zakončí utkání v oslabení.
58:23 GÓL Technology Florbal MB! 7:2
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #9 Petr Novotný bez asistence (7:2)
58:23 Novotný využil riskantní přihrávky Štěrby a po získání míčku překonal dvojici obránců a zakončil do odkryté branky.
57:46 Tlak hostů v šesti hráčích se stále stupňuje, ale domácím se zatím úspěšně daří bránit.
56:00 Hosté i nadále zkouší hru v šesti a vytváří si tlak na své útočné polovině, zatím však bez střeleckých pokusů.
55:18 GÓL Technology Florbal MB! 6:2
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov bez asistence (6:2)
55:18 Hosté zkoušejí zvýšit své šance na snížení odvoláním brankáře a hrou v šesti, což se jim však vymstilo, když Natov vystihl přihrávku, a poté mu už nic nebránilo ve vstřelení gólu do prázdné branky.
54:48 Ekl střílí po Slaného nahrávce od mantinelu pouze mimo branku domácích.
53:47 Vyloučen hráč #40 Jiří Curney družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře
53:14 GÓL Technology Florbal MB! 5:2
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #25 Jakub Gruber, asistoval #24 Josef Pluhař (5:2)
53:14 Domácí bleskově odpovídají Gruberovou střelou přesně do pravého rohu branky a opět odskakují na rozdíl tří branek.
52:55 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #37 Dominik Jansa, asistoval #50 Štěpán Slaný (4:2)
52:55 Slaného nabídku těsně před Musilem tečuje Jansa mimo dosah domácího brankáře, a snižuje tak na rozdíl dvou branek.
52:36 Kněžourovu přihrávku před prázdnou branku nevyužil Jirsa a stav zůstává stále stejný.
52:00 Curney zbytečně přidržel míček, a dostal se tak zcela mimo střeleckou příležitost.
50:46 Hostům se v přesilové hře zatím vůbec nedaří vytvořit si střeleckou příležitost, jediným pokusem tak zůstává Slaného střela mimo.
49:44 Vyloučen hráč #9 Petr Novotný družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost
48:25 GÓL Technology Florbal MB! 4:1
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #88 Jan Natov (4:1)
48:25 Jelínek našel křižnou přihrávkou úplně volného Curneyho, který bez problémů překonal Dvořáka, a zvyšuje tak na 4:1 pro domácí.
48:13 Natov z výběhu trefuje pouze Dvořáka.
48:06 Po aktivním napadání domácích se do šance dostal Zakonov, míček mu však na poslední chvíli ujel z čepele.
46:46 Domácí vytvářejí obrovský tlak, nicméně stále se jim nedaří překonat Dvořáka, a navýšit tak své vedení.
44:26 Pluhař po dlouhé době vyzkoušel pozornost Dvořáka střelou ze vzduchu.
41:27 Velkou chybu Vlčka před vlastní brankou nepotrestal ani Bína, ani Natov.
40:25 GÓL Technology Florbal MB! 3:1
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #40 Jiří Curney (3:1)
40:25 Curney nadvakrát našel Natova, kterému se daří druhou střelou překonat Dvořáka, a domácí tak navyšují své vedení již na 2 branky.
40:00 Střely ve druhé třetině (celkem). Domácí: 9 (17) Hosté: 3 (7)
39:52 Domácí zůstávají velice aktivní při napadání i ve vlastní přesilovce a dostávají Slaného až do rohu hřiště.
39:39 Vyloučen hráč #55 Jakub Jirsa družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
39:26 Dvořákův dlouhý výhoz využívá Krajcigr pouze střelou ze vzduchu do Musila.
38:41 Brejk domácích v situaci 3 na 1 zachraňuje bravurním zákrokem Ekl.
37:33 Po chybě Jirsy se Řehořovi nakonec nepodařilo zakončit svůj výběh střelou.
36:10 Domácí v posledních minutách kontrolují hru a nedávají hostům možnost vyprostit se z jejich obranné poloviny.
33:35 Musil předvádí výtečný zákrok proti střele Tichého.
32:41 Ve změti před brankou hostů nakonec míček trefuje Bína, míří však mimo.
31:25 Povedenou kombinaci domácích zastavuje v poslední možnou chvíli Pastor.
30:45 GÓL Technology Florbal MB! 2:1
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #33 Jan Jelínek, asistoval #71 Milan Tomašík (2:1)
30:45 Volný úder v podání domácích končí gólem Jelínka, který byl po přihrávce od Tomašíka úplně osamocen, a prostřelil tak Dvořáka.
29:23 Jansovu střelu z otočky blokuje na poslední chvíli Zakonov.
28:40 Hra se díky výhozům obou brankářů přelévá ze strany na stranu, ale žádnému z týmů se nedaří, vytvořit si z brejku gólovou příležitost.
27:08 Tokoš sklepává letící přihrávku od Höffera pouze mimo Dvořákovu branku.
26:17 GÓL Technology Florbal MB! 1:1
26:17 Domácí srovnávají skóre. Curney našel z rohu Natova, a ten se již nemýlil.
24:17 Velkou šanci po Štěrbově ztrátě nevyužívá Tokoš.
23:26 Hosté se po úvodní brance osmělili a začínají dělat domácím problémy i při rozehrávce.
22:47 Volný úder hostů z bezprostřední blízkosti nakonec končí pouze zblokovanou střelou.
21:52 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 0:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #44 Petr Novotný (0:1)
21:52 Dvořák následným výhozem našel Novotného, který přistrčil míček Krajcigrovi, a ten tak otevírá skóre utkání.
21:45 Jelínkovo nahození jen projelo prostředkem hřiště Dvořákovi přímo do náruče.
20:40 Domácí i na začátku druhé třetiny tlačí hosty, nicméně z tlaku zatím nevytěžili ani jednu střelu na branku.
20:00 Střely v první třetině. Domácí: 8 Hosté: 4
19:14 Štěrba našel křižnou přihrávkou Krajcigra, kterému se však střelou po zemi nepodařilo překonat Musila.
16:47 Další povedený zákrok Dvořáka proti tečované střele Nováka.
15:53 Dvořák předvádí výtečný zákrok proti Höfferově střele.
14:15 Povedený brejk hostů zakončuje Ekl pouze do Musila.
12:53 Hra se nám mírně uklidnila, když se domácím nedaří překonat hostující blok a nalézt vhodnou pozici ke střelbě.
11:46 Nyní se z brejku dostávají k šanci domácí, ale Jelínek míří mimo.
10:55 Hosté si zatím vytvářejí více šancí především díky nepřesnosti domácích v rozehrávce.
10:15 Krajcigr ze samostatného úniku míří těsně mimo branku domácích.
08:15 Nahozený míček od Slaného nakonec chytá domácí brankář, míček mu však po zásahu od Karla vypadává z ruky.
07:30 Bína z bezprostřední blízkosti nedoráží míček za Dvořákova záda.
06:38 Dobrou přihrávku od Krajcigra se nepodařilo využít Novotnému, který míjí míček před prázdnou brankou domácích.
05:24 Dvořák předvádí dva výtečné zákroky, nejdříve proti Gruberovi, a poté také proti dorážce Tomašíka.
04:04 Vysoké napadání domácích zatím působí hostům velké problémy.
03:14 Dobrá kombinace dvojice Chroust-Pluhař, která končí střelou nad branku.
02:41 První vážná situace pro domácí obranu, kdy míček málem proskákal za Musila, ten jej však dokázal včas zastavit.
01:43 První střelu na branku má po výběhu z rohu na svědomí domácí Bína.
00:49 Domácí od začátku utkání kontrolují míček a budou se snažit najít cestu skrze blok hostů.
00:00 Dobrý večer Vážení čtenáři, vítám Vás u online přenosu z dnešního utkání mezi domácí Mladou Boleslaví a hostující Českou Lípou. Těšme se na parádní florbalovou podívanou.