• 60 59:14
    4:6
    (Hájek)

Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice  4:6
branky: 7. Jan Galuszka, 13. Petr Šomodi, 13. Martin Ulman, 45. Martin Žák - 10. Lukáš Hájek, 11. Adam Delong, 17. Ondřej Lorenc, 18. Lukáš Hájek, 22. Marek Bräuer, 60. Marek Bräuer; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 218; zásahy brankářů: Jan Mazánek 20 - Petr Gurkovský 20; po třetinách: 3:4, 0:1, 1:1
60:00 Vyjádření trenéra domácích Davida Kyzlinka: Naše hra se zlepšuje každým zápsem.Příště už to dotáhneme do konce a vyhrajeme. Děkuji hráčům za výkon.
60:00 Vyjádření trenéra hostů Pavla Bruse:Po extrémně náročném týdnu a pátečním plese jsem čekal podobný průběh. Měli jsme pár dobrých pasáží, ale místama nám chyběl náboj, což se dalo čekat. Hodně věcí nám funguje. Na konci odmakané a morál. Dneska to bylo ok.
60:00 Počet střel celkem - Bulldogs Brno: 24, SC TEMPISH Vítkovice : 26.
60:00 Počet střel ve třetí třetině - Bulldogs Brno: 8, SC TEMPISH Vítkovice: 6.
59:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #44 Lukáš Hájek (4:6)
58:15 Buldoci před Gurkovským. Snaží se vyrovnat.
57:35 Koláčného střela vyražena před branku.
56:22 Buldoci hrají v šesti bez brankáře.
56:21 Timeout Bulldogs Brno
54:31 Buldoci si vytvořili dvě velmi pěkné šance před Gurkovského brankou, bohužel ani jedna ze střel nenašla své místo v síti.
54:08 Peškova střela po vyražení končí vpravo od branky hostujícího brankáře.
52:32 Nehera rozehrává z vlastní poloviny hřiště a nahrává Rýparovi.
51:34 Grlického střela míjí Gurkovského branku.
51:11 Vítkovice před Mazánkem.
49:14 Vyloučen hráč #23 Martin Nehera družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
49:14 Vyloučen hráč #14 Jan Vojtíšek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
49:14 Po vyloučení se bude dvě minuty hrát čtyři na čtyři.
48:21 Kadavý po dobré akci střílí tyčku.
47:57 Lorencova střela vyražena.
47:15 Žák se nedostává k zakončení, od míčku čistě odstaven.
45:57 Domácí před Gurkovským.
44:27 GÓL Bulldogs Brno! 4:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #49 Lukáš Michálek (4:5)
44:27 Michálek nahrává Žákovi, který překvapuje Gurkovského a střílí mu míček do levého rohu.
44:10 Žák rozjíždí akci.
42:58 Střela Vítkovic vyražena.
42:30 Bojuje se za Mazánkovou brankou.
41:05 Hosté kombinují a posunují se směrem k Mazánkově brance.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny ve prospěch domácích.
40:00 Počet střel ve druhé třetině - Bulldogs Brno: 5, SC TEMPISH Vítkovice: 3.
39:20 Rýpar na míčku.
37:48 Buldokům přeskočil míček při přihrávce a Vítkovice se opět ujímají hry.
35:32 Hubálkovi se podařilo zachytit buldockou přihrávku a vyrazil na sólovou akci, k zakončení se díky obraně nedostal.
34:31 Vítkovice rozestavěny, přihrávka střídá přihrávku.
33:55 Oborák na míčku.
33:05 Rýparova střela prolétává vysoko nad brankou domácího brankáře.
32:14 Buldokům se podařilo osvobodit z nátlaku vyvíjený hosty na Mazánka a otáčí hru.
31:29 Šebestova střela z velké dálky se dostává až k Mazánkovi, který vyráží.
30:48 Vítkovice se zmocňují míčku.
29:43 Koláčného sólová akce vedoucí až ke Gurkovskému končí vyraženou střelou.
28:00 Firdova ostrá střela mířící na Mazánka zblokována protihráči.
27:04 Hra se nachází v levém mantinelu u buldockého brankáře.
25:48 Hosté drží míček a kombinují.
25:03 Šebesta zahajuje od Gurkovského gólovou výpravu na Mazánka.
24:14 Řezaninova střela z ostrého úhlu míjí Mazánkovu branku.
23:16 Buldokům se zatím nedaří gólově prosadit a přesilovka tak končí bez využití.
21:31 Vyloučen hráč #5 Ondřej Firda družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra rukou
21:31 Buldoci si zahrají první přesilovku v dnešním zápase a budou se snažit snížit náskok Vítkovic.
21:18 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:5
21:18 Marek Brauer po Hájkově přihrávce rychlou střelou překvapuje Mazánka a zakončuje do jeho sítě.
21:05 Míček je v držení domácího celku.
20:03 Úvodní buly druhé třetiny získávají domácí.
20:00 Počet střel v první třetině - Bulldogs Brno: 11, SC TEMPISH Vítkovice: 17.
19:47 Na míčku jsou hosté a ještě se snaží Buldokům znepříjemnit konec první třetiny.
18:37 Vojtíškovo mírné nadhození před Gurkovského branku nenachází hokejku spoluhráče a končí tak v rukavicích hostujícího brankáře.
17:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #53 Marek Bräuer (3:4)
17:19 Po vlastní brance se do Mazánkovy brány uchýlil i míček po Hájkově střela a hosté se tak dostávají do vedení.
16:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:3
Vlastní branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #9 Ondřej Lorenc (3:3)
15:42 Konečné střela vyražena, pokus o rychlou dorážku končí také mimo.
15:08 Hosté se po delší době dostali k míčku a hned se usazují před Mazánkovou bránou.
14:34 Koláčného rychlá střela od poloviny hřiště končí nalevo od Gurkovského branky.
14:12 Na míčku jsou domácí, hosté se jim snaží vložit do přihrávek.
12:38 GÓL Bulldogs Brno! 3:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #10 Martin Ulman, asistoval #25 Petr Koláčný (3:2)
12:38 Buldoci se rozhodli vzíti Gurkovského branku útokem. Po Koláčného přihrávce se prosazuje Ulman střelou do levého rohu.
12:09 GÓL Bulldogs Brno! 2:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #71 Petr Šomodi, asistoval #86 Martin Žák (2:2)
12:09 Šomodi po Žákově přihrávce posílá krásnou střelu přímo do Gurkovského branky.
11:38 Grlický rozehrává útočnou akci domácích.
11:11 Bojuje se před buldockým brankářem.
10:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #88 Jiří Besta (1:2)
10:12 Adam Delong z otočky střílí míček do levého rohu Mazánkovy branky a hosté tak navyšují svůj brankový náskok.
10:04 Delongova střela míří mimo bránu.
09:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #23 Martin Nehera (1:1)
09:15 Hájek svižnou a rychlou střelou po Neherově přihrávce vstřeluje první branku hostů do pravého horního růžku Mazánkovy branky.
08:39 Hra je za Mazánkovou brankou.
07:50 Na míčku je Besta a přibližuje se k buldocké bráně.
07:17 Před Mazánkovou brankou je živo, hosté se snaží najít skulinku.
06:30 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #22 Jan Galuszka, asistoval #86 Martin Žák (1:0)
06:30 Galuszka po Žákově přihrávce střílí do levého rohu první branku domácího celku.
05:12 Další buldocká střela vyražena mimo branku.
04:58 Kadavý bojuje o míček u levého mantinelu.
02:41 Ulmanova bekendova střela končí vedle branky.
02:00 Buldoci prověřují Gurkovského pozornost, ten vyráží.
01:05 Šebesta rozjíždí akci na Mazánkovu branku.
00:02 Úvodní buly zápasu ve prospěch hostů.
00:00 Vážení sledující, vítejte u 22. kola Tipsport Superligy mezi domácími Bulldogs Brno a SC TEMPISH Vítkovice.