10:5
    Filip DABERGER
    ()

1. SC TEMPISH Vítkovice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 10:5
branky: 5. Marek Bräuer, 13. Roman Oborák, 19. Ondřej Firda, 21. Adam Delong, 30. Lukáš Hájek, 38. Josef Rýpar, 41. Jan Jastřembský, 47. Jiří Besta, 52. Adam Delong, 53. Jiří Besta - 6. Tomáš Kucharič, 30. Daniel Krejčíř, 46. Jan Novák, 54. Jakub Procházka, 59. Filip Daberger; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 111; zásahy brankářů: Lukáš Souček 17 - Jan Chrást 15; po třetinách: 3:1, 3:1, 4:3
60:00 Vyjádření trenéra Vítkovic, Pavla Bruse: Dneska jsme měli několik dobrých pasáží a zbytek zápasu byl takový z povinnosti. Vzhledem k extrémně náročnému týdnu to i chápu. Zasloužená výhra.
60:00 Vyjádření trenéra Znojma, Petra Chocholy: Gratulujeme domácímu družstvu k udělení florbalové lekce, proti takovému týmu si nemůžeme dovolit tolik individuálních chyb. Nicméně oceňuji snahu našich hráčů dohrát utkání se vztyčenou hlavou.
60:00 Nejlepší hráči: Vítkovice - 88 Besta, Znojmo - 92 Kucharič.
60:00 Střely celkem 25:22
60:00 Střely ve 3. třetině 9:12
58:43 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 10:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #98 Filip Daberger bez asistence (10:5)
58:43 Nedorozumění mezi vítkovickým gólmanem a jedním z obránců, znamená kuriózní gól pro Znojmo
57:24 Vítkovice nepůjčují Znojmu míček
55:50 Individuální akce Firdy ale nic z toho.
53:23 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 10:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #16 Jakub Procházka, asistoval #91 Josef Žižka (10:4)
53:23 Rychlá akce Znojma a střela Procházky nad Součkovo rameno
52:56 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 10:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Jiří Besta, asistoval #72 Adam Delong (10:3)
52:56 V tomtéž oslabení si oba aktéři role prohodili a přidávají desátý gól
51:11 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 9:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #88 Jiří Besta (9:3)
51:11 Oslabení využívá po rychlé akci Delong
51:02 Vyloučen hráč #8 Roman Oborák družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
48:11 Horák z pravého křídla do Součka
47:04 Vyloučen hráč #23 Martin Nehera družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
47:04 Odpočinout si půjde Nehera..
46:05 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 8:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Jiří Besta, asistoval #71 Jan Jastřembský (8:3)
46:05 Besta teď málem protrhl síť.
45:26 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 7:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #23 Jan Novák, asistoval #88 Martin Šindelář (7:3)
45:26 Šindelář na Nováka a Novák do kasy..
43:46 Chrást si počíhal na střelu Hubálka.
41:01 Souček výborně proti Kucharičovi.
40:18 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 7:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Jan Jastřembský, asistoval #72 Adam Delong (7:2)
40:18 Jastřembský bekhendem přehazuje Chrásta.
40:00 Střely ve 2. třetině 8:5
39:24 Vítky kontrolují hru
37:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 6:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #31 Josef Rýpar, asistoval #71 Jan Jastřembský (6:2)
37:31 Rýpar výborně našel místo u tyče Chrástovy branky
35:03 Herblich prověřil pozornost Chrásta.
33:25 Souček teď vyrazil Salavovu střelu ani neví jak.
31:48 Huby se pokusil sestřelit rozhodčího Mikulu, ten ovšem pohotově uhnul.
29:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #31 Josef Rýpar (5:2)
29:55 Hájek odčinil své vyloučení a konečně se prosazuje gólově.
29:00 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #22 Daniel Krejčíř, asistoval #88 Martin Šindelář (4:2)
29:00 Chvíli po návratu Hájka na hřiště trefuje od mantinelu přesně exvítkovický Krejčíř.
28:12 Domácí se brání v pohodě.
26:56 Vyloučen hráč #44 Lukáš Hájek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře
25:55 Tlak domácích bez úspěchu
24:12 Ďuriškovu střelu po zemi si Souča pohlídal.
23:15 Herblich z brankoviště za mantinel.
22:40 Jastřembský do bloku, Besta do tyče
20:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #31 Josef Rýpar (4:1)
20:12 Bleskový nástup domácích do druhé třetiny.
20:00 Střely v 1. třetině 8:5
19:03 Akce domácích na jeden dotek. Míček ale končí v rohu..
18:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #23 Martin Nehera (3:1)
18:09 Firda pěknou střelou na vzdálenější tyč zvyšuje.
16:54 Součka vystrašil neposedný míček. Situaci ale nakonec zvládl
15:22 Besta míček k Jastřembskému neprocpal
14:49 Rýpar důrazný proti Krejčířovi.
13:07 I po druhém gólu domácích se do šance dostal znojemský Kucharič ale tentokrát nebyl úspěšný.
12:34 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #53 Marek Bräuer (2:1)
12:34 Bräuer s Oborákem si tentokrát role vyměnili a Oborák prostřelil Chrásta.
11:54 Delong orazítkoval vzdálenější tyč..
10:45 Zatím to moc ke koukání není
08:58 Domácí si nějaké střelecké pozice vypracovali ale s ukazatelem skóre nepohnuli
07:22 Hájek těsně nad
06:52 Vyloučen hráč #88 Martin Šindelář družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za zvedání florbalky
06:30 Výhoda pro Vítky po faulu na Herblicha.
05:48 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #2 Jiří Salava (1:1)
05:48 Kucharič trefou do víka srovnává.
04:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #8 Roman Oborák (1:0)
04:35 Oborák vymyslel parádní přihrávku na Bräuera a ten už neměl nejmenší problém.
03:03 Novák to zkoušel bekhendem ale Souček ho dobře přečetl