• 60 59:55
    10:7
    (Kadavý)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Bulldogs Brno 10:7
branky: 1. Ondřej Mikeš, 11. Tom Ondrušek, 35. Tom Ondrušek, 38. Tom Ondrušek, 39. Ondřej Mikeš, 50. Dan Kašovský, 51. Marek Vávra, 53. Marek Vávra, 56. Daniel Maxa, 58. Marek Matejčík - 2. Martin Grlický, 13. Tomáš Kadavý, 13. Adam Konečný, 15. Martin Fajt, 42. Martin Fajt, 50. Martin Ulman, 60. Adam Konečný; rozhodčí: Steven Preisig - Cyrille Schädler; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 110; zásahy brankářů: Karel Šantora 11 - Kryštof Bartek 29; po třetinách: 2:4, 3:0, 5:3
60:00 Komentář trenéra domácích Davida Podhráského: 'Odfláknutou první třetinu jsme Brnu umožnili nehrát. To ale nejde vydržet celý zápas. Především první lajna pak soupeře umačkala, ale i tak to byl z naší strany hodně špatný výkon.
60:00 Komentář trenéra hostí Davida Kyzlinka: 'Škoda výpadku ve 2.třetině. V ostatních třetinách jsme hráli velmi koncentrovaně a těžili jsme z rychlých útoků. Dnes jsme tu mohli pomýšlet na body. Děkuji hráčům za výkon.'
60:00 Střely celkem: Chodov 39 - Brno 18.
60:00 Střely ve třetí třetině: Chodov 18 - Brno 9.
59:55 GÓL Bulldogs Brno! 10:7
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #66 Adam Konečný, asistoval #19 Tomáš Kadavý (10:7)
59:55 Na závěr ještě kosmetická korekce v podání Brna.
57:01 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 10:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Marek Matejčík, asistoval #25 Tom Ondrušek (10:6)
57:01 Přestože měl Ondrušek před sebou pouze prázdnou branku, volil přihrávku na Matejčíka.
56:18 Brno to zkouší bez golmana.
55:27 Timeout Bulldogs Brno
55:27 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #4 Daniel Maxa bez asistence (9:6)
55:27 Maxa teď doslova plácnul do balonku, ten skončil v brněnské brance. Nikdo neví jak, včetně samotného Maxy.
54:27 Další Ondruškova střela, Bartek bez problémů likviduje.
52:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #9 Ondřej Mikeš (8:6)
52:20 Přesně 88 vteřin stačilo Vávrovi na jeho druhý dnešní kousek.
50:58 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #3 Martin Pražan (7:6)
50:58 Na Chodově to dnes vypadá jako na střelnici. Tentokrát pálil ostrými Vávra.
49:59 GÓL Bulldogs Brno! 6:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #10 Martin Ulman, asistoval #70 Matěj Surkoš (6:6)
49:59 Další rychlá odpověď brněnských. Surkošovu střelu tečoval do branky Ulman.
49:32 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #12 Dan Kašovský, asistoval #68 Marek Matejčík (6:5)
49:32 Nenápadná střela Kašovského končí v brněnské brance.
48:10 Koláčný teď střelou z otočky prověřil Šantorovu pozornost.
45:58 Vošta těsně míjí branku.
44:52 Domácím zatím marně buší na vrata brněnské obrany.
43:26 Vyloučen hráč #25 Petr Koláčný družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hra rukou
43:26 Koláčný zahrál balonek rukou a nabídl tak domácím přesilovku.
42:51 Kašovský sbírá balonek za vlastní brankou a zakládá útok.
41:25 GÓL Bulldogs Brno! 5:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Martin Fajt, asistoval #14 Jan Vojtíšek (5:5)
41:25 Brno doslova dotlačilo balonek do branky.
40:00 Střely ve druhé třetině: Chodov 12 - Brno 3.
39:52 Brněnské nahození z poloviny hřiště uklidnil Doubek.
38:59 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Ondřej Mikeš bez asistence (5:4)
38:59 Mikeš nejprve odbránil a několik vteřin později strhává vedení na Chodovskou stranu.
37:00 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #21 Marek Vávra (4:4)
37:00 Ondrušek třetí gól, čtvrtý bod a máme srovnáno!
34:55 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #97 Šimon Doubek (3:4)
34:55 Ondrušek dnes podruhé a máme tu rozdíl jedné branky.
32:01 Chodov točí balonek na obranné polovině Brna.
30:59 Ondrušek zpětnou přihrávkou hledal na polovině Pražana, marně.
29:33 Matejčík po souboji s bolestivou grimasou odchází ze hřiště.
28:33 Ondrušek napoprvé trefuje mantinel, napodruhé Mikeše.
27:04 Maxa se protáhnul přes celé hřiště podél mantinelu, bohužel víc z toho nebylo.
26:00 Kašovský teď výborně zblokoval přihrávku.
24:23 Vyloučen hráč #9 Ondřej Mikeš družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za opakované přestupky
24:23 Mikešův faul a uvidíme další brněnskou přesilovku. Uvidíme co předvedou hosté tentokrát.
23:01 Koutný perfektním návrat zneškodnil brněnský útok.
21:49 Matejčík se snaží za brněnskou bránou umotat oba obránce.
20:29 Ondruškovu střelu likviduje Bartek.
20:00 Střely v první třetině: Chodov 9 - Brno 6.
19:57 Domácí si přesilovku zahrají i ve druhé třetině.
18:54 Vyloučen hráč #14 Jan Vojtíšek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
18:45 Uvidíme přesilovku po faulu na Voštu.
17:30 Brno se přiznalo k teči a rozehru si tak střihnou domácí. Fair-play k florbalu prostě patří.
16:25 Pražan vystihl dlouhý pas brněnských a rychle se žene do útoku.
14:37 GÓL Bulldogs Brno! 2:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Martin Fajt, asistoval #12 Martin Grlický (2:4)
14:37 Fajt se nemýlil a pro změnu studená sprcha pro domácí.
13:39 Vyloučen hráč #68 Marek Matejčík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování florbalky
13:39 Matejčík si půjde odpočinout a domácí si zkusí první oslabení.
12:53 GÓL Bulldogs Brno! 2:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #66 Adam Konečný, asistoval #84 Antti Jaakkonen (2:3)
12:53 Brno otáčí druhý gólem během jedné minuty!
12:00 GÓL Bulldogs Brno! 2:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #19 Tomáš Kadavý bez asistence (2:2)
12:00 Kadavý se trefuje pod víko a máme tu opět vyrovnaný stav.
10:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
10:43 Vávrovu křižnou přihrávku využívá Ondrušek a domácí si berou zpátky vedení.
07:10 Oba týmy nikam nespěchají a jejich rozehrávka je velmi poklidná.
05:21 Chodov vystřídal a postupně se posouvá na polovinu hostí.
03:03 Brno trpělivě na balonku čeká na mezeru v domácí obraně.
01:46 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #12 Martin Grlický, asistoval #66 Adam Konečný (1:1)
01:46 Hosté využili standartní situaci a srovnávají.
00:15 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Ondřej Mikeš, asistoval #25 Tom Ondrušek (1:0)
00:15 Rychlá sprcha pro hosty. První střela a Mikešův gól.
00:00 Úvodní buly pro domácí Chodov.