• 48 47:45
    2
    David MARHAN

FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC Liberec 6:1
branky: 5. Kamil Břiška, 6. Daniel Kněžour, 23. Jaromír Ekl, 31. Daniel Štěrba, 32. Dominik Jansa, 39. Radek Krajcigr - 12. Daniel Kroupa; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 360; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 22 - Vít Vaníček 14; po třetinách: 2:1, 4:0, 0:0
60:00 Vyjádření trenérky domácích, paní Lenky Bartošové:„Dnešní zápas se hrál v bojovném dojmu, jsem ráda, že kluci zabojovali a urvali velmi cenné body do tabulky. Budeme se snažit zůstat na téhle vítězné vlně i v dalších zápasech. Děkuju všem aktérům.“
60:00 Vyjádření vedoucího hostí, pana Filipa Hanžla: „Zápas rozhodlo bojovné srdce České Lípy, my se musíme vzchopit a soustředit se na další zápasy. Soupeři i rozhodčím děkuji.“
60:00 Střely ve třetí třetině: 7 - 8.
59:10 Klucho v ostřejší výměně názorů s Dzieržou, nic vážnějšího se ale neudálo.
57:00 Hrají se poslední tři minuty základní hrací doby.
56:46 Pěkně smýšlel nyní Daniel Kněžour, když zkoušel z rohu vrátit balon nabíhajícímu Krajcigrovi, liberecký obránce si ale na jeho přihrávku počkal a tečoval ji mimo nebezpečný prostor.
56:06 Mezi pořadatelský tým se málem nedobrovolně připojil i Lukáš Mlejnek, který po zákroku hostujícího hráče skončil za mantinelem v prostoru stolku.
55:24 Ve slibné pozici vrátil Jakub Jirsa ještě balon zpět do obrany a ztratil tak veškeré šance na střelu.
53:50 Další zákrok ukázal Ivan Ponomarev!
52:42 Domácí se teď ovšem brání tlaku libereckých.
50:07 Slaný se u mantinelu setkal s Valešem, držel se zřejmě přísloví, které praví, že moudřejší ustoupí a balon zaváží za svou bránu.
49:45 Hosté hrají v plném počtu.
49:32 Dzierža předložil do běhu Krajcigrovi, jeho nahození z rohu zpět před branku si ale hosté dokázali pohlídat.
47:45 Vyloučen hráč #16 David Marhan družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
47:45 Marhan se provinil sekáním a hosté si zahrají druhou přesilovku.
46:09 Po odpískaném faulu a před rozehrou českolipských si balon připravil Valeš a rozehrál jej na bránu domácích, následná ostrá výměna názorů ukončena rozhodčím.
45:58 Ztráta ovšem rychle nahrazena, do minuty je připraven opět naskočit do hry.
44:58 V Dzieržových rukách právě skonala jeho hůl, v návalu smutku ze skonu odběhl střídat.
42:50 O zábavu nejen na zapisovatelském stolku, ale i v hledišti se momentálně stará českolipský maskot, který roztleskává diváky.
40:04 I po třetím úvodním buly balon drží na čepelích hosté.
40:00 Střely po druhé třetině: 5 - 7.
39:00 Rozebíhá se poslední minuta druhého dějství.
38:07 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 6:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #30 Ivan Ponomarev (6:1)
38:07 Velmi dlouhý výhoz Ponomareva skončil až u Krajcigra, který neměl žádný problém obhodit si Vaníčka.
35:00 Dnešní utkání sleduje celkem 360 diváků! Velmi krásná účast na tuto denní dobu! Děkujeme!
31:40 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 5:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #37 Dominik Jansa, asistoval #88 Jaromír Ekl (5:1)
31:40 Něco přes minutu trvalo domácím navýšit svůj náskok, postarala se o to dvojice Jansa-Ekl.
30:21 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #66 Daniel Štěrba, asistoval #4 Milan Tichý (4:1)
30:21 Další gól pro domácí! Česká Lípa vede již o tři branky. Tichý šikovně přihrál Štěrbovi, který rozhodně nepřesný nebyl.
29:25 „To na mě nezkoušej, tohle!“ ozvalo se halou směrem k padajícímu Spilkovi, kterému nezbylo nic jiného, než svůj let plavmo vybrat tak, aby si nepřivodil zranění.
27:49 Štěrba vyslal pokusnou střelu na libereckou bránu, Vaníček svým zákrokem drží hosty.
27:15 Pěkně se balon snažil vyvézt Kadlec, bez úspěchu.
25:33 Pěkný blok předvedl Spilka.
24:40 Žádná gólová šance ale z jejich snažení nepřišla.
24:32 Z tečované střely domácích vyplývá další balon pro Českou Lípu.
24:21 Balon u sebe drží Tichý.
22:57 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #88 Jaromír Ekl, asistoval #50 Štěpán Slaný (3:1)
22:57 To se ale právě teď mění, Ekl se prosadil po asistenci Slaného!
22:05 Minuta početní převahy je za námi, žádnou výraznější šanci jsme ale neviděli.
21:05 Vyloučen hráč #5 Jakub Kopecký družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
21:05 A přesilovku si zahrají i domácí, z Liberce obdržel trest Jakub Kopecký.
20:01 I druhý úvodní balon patří hostům zpod Ještědu.
20:00 Střely po první třetině: 8 - 8.
19:00 Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:50 Přesilovka zatím neproměněna, domácí se drží statečně.
17:10 Vyloučen hráč #54 Daniel Kněžour družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
17:10 Po mantinelu unikajícího hráče hostí fauloval Kněžour, faul nyní již potrestán vyloučením.
15:13 Mlejnek odstavil libereckého útočníka mimo hřiště, potrestáno volným úderem pro hosty.
13:20 Hosté vědí, že nemohou ztrácet čas, kombinace ale neproniká přes domácí obranu.
11:50 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #89 Daniel Kroupa, asistoval #9 Radek Valeš (2:1)
11:50 Druhý jmenovaný se teď předvedl coby finalista gólové situace připravené Valešem. Hosté snižují.
11:20 Dzieržovým náletům se brání střídavě Klucho a Kroupa.
08:48 Pohledný pokus Krajcigra zastavil opět Vaníček.
06:48 Za vlastní bránou čas spoří Marek.
05:58 Kořínek pálí nad bránu domácích.
05:07 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:0
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #54 Daniel Kněžour, asistoval #50 Štěpán Slaný (2:0)
05:07 Po třiadvaceti sekundách domácí navyšují svůj náskok! Spolupráce matadora Slaného s mladíčkem Kněžourem přinesla gólové ovoce!
04:44 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:0
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #91 Kamil Břiška, asistoval #16 David Marhan (1:0)
04:44 První gól domácích, ještě neuběhlo ani pět minut, ale Česká Lípa jede vpřed! Po Marhanově přihrávce skóruje Bříška!
04:10 Faulem se provinili i domácí, z hranice velkého brankoviště rozehraje jeden z libereckých obránců.
02:34 Téměř po třech minutách přichází první hvizd rozhodčích, faulem se provinili liberečtí, rozehrávají domácí před jejich střídačkou.
02:05 Další zákrok i pro Ponomareva.
01:20 Přes hřiště se vydal Štěrba, Vaníček byl ale bystrý.
00:27 Perspektivu v útočné šanci viděl Kněžour, zastavil ho ale obránce hostí.
00:01 Úvodní buly pro hosty.
00:00 Zahajovací sestavy obou týmů jsme se dozvěděli, hra právě začíná.
00:00 Vážení sledující, z českolipské sportovní haly se vám, jak už je zvykem ze superligových utkání, hlásí David Vosála. Schyluje se zde k severskému derby, kde domácí hostí FBC Liberec,