• 57 56:30
    2
    Jan ŘEHOŘ

TJ Sokol Královské Vinohrady - Technology Florbal MB 1:9
branky: 39. Ondřej Stuchlík - 7. Jan Natov, 10. Jakub Bína, 16. Milan Tomašík, 20. Tadeáš Chroust, 22. Jan Natov, 24. Jan Natov, 35. Jan Natov, 39. Tomáš Chroust, 52. Jiří Curney; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 137; zásahy brankářů: Rastislav Mazák 7, Jiří Buchta 28 - Petr Musil 12; po třetinách: 0:4, 1:4, 0:1
60:00 Komentář trenéra hostů, pana Jana Pazdery: 'Do stavu 6:0 velice disciplinovaný a dobře odpracovaný výkon. Pak jsme zápas už jen ohrávali, což je škoda. Vzhledem k tomu, jak Vinohrady letos umí potrápit favority, jsme spokojeni.'
60:00 Komentář trenéra domácích, pana Michala Pazdery: 'Do zápasu jsme vstoupili bez sebevědomí, se strachem ze soupeře. Neplnili jsme stanovené pokyny a nehráli dobře s míčkem. Chyběl nám pohyb a lepší rozhodování v situacích, kdy se nám podařilo získat míč. Ve třetí třetině se náš výkon zvedl, nicméně je otázkou, jak moc to ovlivnilo polevení soupeře. Děkujeme rozhodčím a divákům.'
60:00 Střely celkem: SKV 13, MLB 44
60:00 Střely ve třetí třetině: SKV 6, MLB 16
59:30 Tokoš střelecky při chuti, Buchta to odnesl šrámem na ruce
58:39 Také Boleslav přežila oslabení bez úhony
58:08 Natov se poroučel k zemi, ještě v průběhu letu ale stihl zadovku na Krzyžanka, který vytáhl hru k domácí brance
57:47 Buchta zlikvidoval únik Jirky Curneyho
57:19 trochu není poznat, že na hřišti chybí jeden hráč
56:30 Vyloučen hráč #18 Jan Řehoř družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání
55:51 Svoboda si ramínkem trefil míček za dva bránící hráče, střela už mu ale nesedla.
55:06 Tomašík vypustil fešnou střelu, ale trefil jen boční síťku
51:52 GÓL Technology Florbal MB! 1:9
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #70 Petr Krzyžanek (1:9)
51:26 Timeout Technology Florbal MB
50:31 Ani druhý pokus z předbrankového prostoru Chroustovi nevyšel
49:21 Tadeáš Chroust po přihrávce zpoza branky pálí do připraveného Buchty
49:05 Vyloučen hráč #64 Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
49:05 Tak to máme komplet, na trestné se teď objevil i Zbyňa Stuchlík
48:35 Krzyžanek nestíhal Hartmana, i tak se mu už poněkolikáté povedl čistý zákrok mimo zorné pole bráněného hráče
47:03 Vinohrady ustály i třetí přesilovku, z protiútoku zahrozil Linhart, ale jeho pomalý běh korunovala střela vysoko nad Musilovu bránu
45:45 Svoboda se teď hojně seznamuje s Musilem, už potřetí v této části se snažil procedit skrz soupeřova brankáře druhý domácí gól
45:15 Třetí přesilovka mistrů, zatím mají 50% úspěšnost početních výhod tohoto utkání
45:02 Vyloučen hráč #65 Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
43:31 Míček v Buctově malém brankovišti teď poskakoval jak rozzuřený superligový trenér po střídačce, zazvonila tyčka a Buchta uchránil aktuální stav
41:07 Svoboda sám proti Musilovi, ale vypadalo to spíš na předzápasou rozcvičku na půl plynu
40:00 Občas jsem na pochybách, zda ten online vůbec někdo čte v reálném čase. Dnes se však ukázalo, že tomu tak skutečně je. Tímto děkujeme nejmenované facebookové stránce za propagaci našeho fanouškovského servisu a věříme, že našim onlinům zůstanou i nadále věrní.
40:00 Střely ve druhé třetině: SKV 5, Boleslav 19
39:46 Linhart se nestihl zorientovat při boleslavské rozehrávce, nakonec z toho vyšel jako hrdina, zblokoval Curneyho střelu
38:40 GÓL Technology Florbal MB! 1:8
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #24 Josef Pluhař (1:8)
38:40 Využitou přesilovku bleskově oplatil Tomáš Chroust, který trefil odražený míček před bránou
38:35 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #65 Ondřej Stuchlík, asistoval #27 Lukáš Gregor (1:7)
38:35 Gregor střílel ze středu, jeho střela se odrazila od břevna, Ondřej Stuchlík ji však pohotově dorazil Musilovi nad rameno
37:39 Vyloučen hráč #58 Filip Zakonov družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za vysoká florbalka
37:39 Také SKV si vyzkouší přesilovku
37:02 Protiútok bratří Chroustů zlikvidoval Buchta
35:45 SKV 3 na 2, Stuchlík ze středu na Hartmana, ten trefil jen připraveného Musila
34:55 GÓL Technology Florbal MB! 0:7
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #40 Jiří Curney (0:7)
34:31 Hájek se mocně rozeběhl, Krzyžanek ho zkušeně vystál a počkal si, až mladému útočníkovi ujede míček
33:20 Pluhař z úhlu do pozorného Buchty
32:17 Boleslavi druhá přesilová hra nevyšla, SKV bránilo mnohem efektivněji, než v první třetině
32:04 Buchta zatím v domácí brance řádí, snad mu to vydrží i ve zbytku utkání
31:31 Curneymu střely v přesilovce moc nesedly, buď trefil připraveného Buchtu, nebo střílí mimo
30:45 Vyloučen hráč #87 Johannes Harnesk družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za vysoká florbalka
28:35 Lanc vlastním tělem zlikvidoval dělovku Tomáše Chrousta
27:30 Buchta zachránil sám sebe, po tom, co míček hodil Tokošovi na hokejku. Zákrok však patřil k těm méně uvěřitelným
27:16 Hra se uklidňuje, Boleslav chystá postupný útok
26:02 Tomáš Chroust sám před brankou, Buchta pohotově vytrčil rameno a střelu zlikvidoval
25:09 Standardka u mantinelu, Rossi přiťuknul Gregorovi, ten vytahuje z paty nepříjemnou střelu, Musil v pozoru u tyčky
23:50 GÓL Technology Florbal MB! 0:6
23:50 Střídání brankáře. Nový brankář #13 Jiří Buchta družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
23:50 Tak asi vidí ... Mazák opouští domácí branku, do hry naskakuje Jirka Buchta
23:21 Tajná zbraň Vinohrad, do hry se dostal asi nejvyšší hráč obou formací, Radovan Vnuk, jeho předností je, že přes něj na sebe Curney a Natov nevidí
22:15 Pluhař udělal chybu, Hartman se chopil míčku a rovnal si ho na střelu, Pluhař však svou chybu bleskově odčinil čistým odběrem míčku zezadu
21:58 Svoboda chtěl tečovat Lancovu střelu, ale zabránil tak gólu
21:07 GÓL Technology Florbal MB! 0:5
20:45 Boleslav zjevně dostala vyčiněno, začátek druhé části je jz její strany hodně aktivní
20:00 Střely v první třetině: SKV 2, MLB 9
19:57 GÓL Technology Florbal MB! 0:4
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #16 Tadeáš Chroust, asistoval #24 Josef Pluhař (0:4)
19:57 Čtvrtou branku hostů vstřelil Tadeáš Chroust přízemní střelou k tyči z otočky na středu
18:53 Tokošova střela na bližší tyčku byla opět doslova na bližší tyčku ... *cink* ... Mazákovi balonek prolétl za zády, ale ne za brankovou čáru
18:24 Rossi vystřelil ze středu, zblokovaná střela minula bránu
17:07 Zbyněk Stuchlík rád rozdává 'housky', občas vyzraje dokonce i sám na sebe
15:18 GÓL Technology Florbal MB! 0:3
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #71 Milan Tomašík, asistoval #33 Jan Jelínek (0:3)
15:18 Boleslav svou početní výhodu zužitkovala. po krátkému krosu trefil z vrchu šibenici Tomašík
13:58 Vyloučen hráč #27 Lukáš Gregor družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
13:58 Téměř minutu se Boleslav snažila obehrát domácí bez brankáře v brance, nakonec Vinohrady přerušily hru a jdou do 4
13:14 Odložené vyloučení za faul domácího útočníka
12:08 SKV na balonku, Marian Jelínek zatáhl míček za branku Boleslavi a nahrál Hartmanovi, tomu se vzdušná přihrávka těžko usměrňovala
11:08 Převážnou většinu dosavadní hry je na míčku Boleslav a snaží se zavřít domácí na obranné polovině
10:30 Z protiútoku se málem prosadil Tadeáš Chroust, ale Mazák ho vychytal
10:15 Malou domu potrestali rozhodčí vinohradskou rozehrávkou z hranice velkého brankoviště. Hartmanovu střelu zablokovali obránci.
09:40 Curney střílená přihrávka od mantinelu, Bína jen nastavil čepel a usměrnil míček za Mazákova záda
09:35 GÓL Technology Florbal MB! 0:2
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína, asistoval #40 Jiří Curney (0:2)
08:15 Vinohrady se prokousaly na soupeřovu polovinu , ale nic z toho nevzešlo
07:43 Zbyněk Stuchlík si udělal dobrý den z Tomáše Chrousta a Pluhaře a nahrával Hanákovi do prázdné, střela byla zblokována
06:39 GÓL Technology Florbal MB! 0:1
06:39 O první branka utkání se postarala chronicky známá dvojice Natov - Curney. Curney prostrčil balonek na osamělého Natova, ten před brankou bleskově zareagoval a otevřel skóre
06:14 Jakub Záň chtěl otestovat Musila, ale v rychlosti netrefil bránu
03:30 Hraje se hodně plynule bez přerušení
01:32 Jakub Gruber vypálil ze středu, Mazák si připsal první sebevědomý zákrok
01:17 První střela zápasu míří z čepele Martina Tokoše do tyčky
00:48 Boleslav je na balonku, soupeřům ho nechce půjčit
00:00 Dnešní duel je okořeněn zajímavou statistikou, do dnešního utkání se zapojí hned 5 sourozeneckých dvojic. Na straně domácích jsou to bratři Záňové a dvojčata Stuchlíkovi. Na straně Boleslavi bratři Chroustovi a obránce Tomáš a člen realizačního týmu Mar, na obou střídačkách pak má hlavní slovo trenér Pazdera - Jan u Bolky a Michal u SKV.
00:00 Hezký večer, vážení florbaloví přátelé, vítejte u onlinu z utkání 21. kola Tipsport Superligy. Na půdě vinohradské sokolovny se utká domácí TJ Sokol Královské Vinohrady a úřadující mistr Technology Florbal MB.