4:5
    Milan GARČAR
    (Ujhelyi)

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - ACEMA Sparta Praha 4:5
branky: 29. Tomáš Sovják, 34. Martin Szweda, 47. Ladislav Gál, 52. Petr Kittel - 1. Jan Marvánek, 23. Luka Časar, 30. Ondřej Svatoš, 43. Lukáš Ujhelyi, 59. Milan Garčar; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 304; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 18 - Martin Beneš 15; po třetinách: 0:1, 2:2, 2:2
60:00 Komentář hostujícího trenéra, pana Radka Skaličky: 'V první třetině jsme mohli odskočit do výraznějšího vedení, ale soupeře držel, stejně jako ve zbytku zápasu, skvělý Michajlovič. Ve třetí třetině jsme polevili a dovolili soupeři se vrátit do utkání. V posledních minutách jsme se tlačili do útoku a chtěli rozhodnout, to se povedlo a odvážíme si důležité tři body. Děkuji soupeři za utkání a přeji hodně zdaru ve zbytku sezony'
60:00 Michal Kvapil (2): 'Opět jsme měli malou produktivitu střelby, na které musíme pracovat a určitě zlepšit. Jít víc do osobních soubojů, být tvrdší, důraznější, pozitivnější. Děkuji soupeři za utkání'
60:00 Komentář domácího trenéra, pana Michala Kvapila: 'Dnes jsme sahali určitě minimálně po bodu, neb nemáme žádný. Určitě byl velký aspekt to, že jsme v každé třetině dostali během prvních třech minut branku. V závěru jsme neproměnili hru v šesti a Sparta si odváží tři body. '
60:00 Střely ve třetí 10:8 pro domácí, celkem 19:23.
59:55 Závěrečný závar se konal, velkou šanci měl v závěru Zapletal, domácí však těsně prohrávají.
58:59 Timeout Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
58:59 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #17 Milan Garčar, asistoval #12 Lukáš Ujhelyi (4:5)
58:59 Jako blesk z čistého nebe Garčar zmrazil halu...
58:27 Kittel se hnal jako tank, nakonec těsně vedle Benešovy klece.
57:52 Gál odvážně prohazoval, což málem vyústilo v gól v domácí síti, se štěstím se tak opět nestalo.
56:06 Garčar to vzal teď na sebe a zkusil objet bránu, se štěstím pro domácí zůstává stav nerozhodný.
55:20 Sovják tísněn v pevném, až manželském objetí se sparťanským bekem.
52:27 Míček byl znovu nepříjemně tečován, ale Beneš zase pozorný.
51:48 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 4:4
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #69 Petr Kittel, asistoval #22 Marek Zapletal (4:4)
51:48 Hala bouří a stav je poprvé od začátku vyrovnaný!
50:58 Vykopal šel ze strany sám, ale z nějakého důvodu to už poněkolikáté zkoušel domácí hráč na vzdálenější tyč, kterou měl Beneš pokrytou.
50:06 Kvapil centroval před bránu, kde bylo spácháno zašlápnutí míčku.
48:55 Kittelův pokus sražen.
46:52 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 3:4
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #50 Lukáš Pešat (3:4)
46:52 Šťastný gól domácích, Vykopal výborně posunul Pešatovi, jeho střelu Sparta zblokovala jen ke Gálovi, který pohodlně skóruje.
45:03 Michajlovič maskou, dorážka Zouzala naštěstí pro domácího golmana jen do hráče.
43:57 Časar vedle.
42:50 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #12 Lukáš Ujhelyi, asistoval #29 Radim Křenek (2:4)
42:50 Sparta znovu odskakuje.
42:38 Gál se hnal do šance, ale měl to na backhand. Beneš situaci vyřešil.
42:06 Kittel se dobře vytočil, ale trefil jen vlastního spoluhráče.
40:57 Dobrá příhra na Gála, trefil hráče. Za chvíli šli domácí dokonce do 3 na 1, tentokrát to řešil Beneš.
40:00 Střely ve druhé 5:8 pro Spartu.
39:19 Zapletal opět se střelou čekal, ale opět minul.
38:34 Jurčík to dostal výborně od Vykopala, ale taktéž mu pokus vůbec nevyšel.
37:59 V dobíhající přesilovce Košir ve velké šance trestuhodně přestřelil.
37:33 V situaci 4 na 4 se příliš nestalo.
36:00 Vyloučen hráč #20 Martin Rožnovják družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost
35:33 Vyloučen hráč #29 Radim Křenek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
34:45 Chvíli poté na druhé straně 2 na 1, Časar těsně minul vzdálenější tyč.
34:26 Rožnovják se hnal do šance, Beneš ale vyrazil pryč.
33:53 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 2:3
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #23 Martin Szweda, asistoval #22 Marek Zapletal (2:3)
33:53 A ve výhodě je sníženo!
33:20 Zapletal se střelou čekal, a tak zakončil jen do hráče. Vybojoval ale faul.
32:00 Sparta chodí do soubojů agresivněji a vyplácí se jí to.
29:53 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #44 Ondřej Svatoš, asistoval #17 Milan Garčar (1:3)
29:53 Svatoš makes it 3:1.
28:37 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 1:2
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #7 Tomáš Sovják, asistoval #22 Marek Zapletal (1:2)
28:37 Zničehonic z jejich první střely ve třetině domácí snižují.
28:13 Garčar ze strany, Pacin opět kryl.
26:04 Košir šel sám, ale byl tísněn, tak jen střílel, Michajlovič pozorný.
24:03 Rožnovják dával vzduchem na osamoceného Kittela, který si před Benešem nedokázal stáhnout míček a zakončit tak do prázdné brány.
22:49 Vykopal dostal kříž od Nagyho, vysoko přestřelil.
22:05 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #90 Luka Časar, asistoval #67 Jakub Burian (0:2)
21:46 K Bartošovi vypadl míček, těsně vedle to zkoušel.
20:20 Kostka to zavezl, Jurčíkova náhra ale Vykopala nenašla.
20:00 Střely v první 4:6.
19:40 Sparta teď akci překombinovala. Následně se domácí nedostali do přečíslení. Pak už opět Sparta v útoku, jednomu z hostí stačilo trefil poloodkytou klec, což se nestalo.
17:35 Opět Pešat, na druhé straně ale vysoko přestřelil.
17:18 Pešat výborný blok proti Zemanovi.
16:37 Tentokrát dobře vyřešená kombinace domácích, Kittel si vyměnil s Kvapilem, první jmenovaný ale neprocpal míček na Beneše.
15:21 Ježek se dostal k nebezpečné střele.
14:27 Pruner nakonec procpal náhru na Marvánka, ten pálil vedle.
13:01 Teď to zkusil Pešat nahozením na Beneše, ten s jistotou míček sbírá.
11:25 Založení útoku domácím vázne, nemají si to přes obranu soupeře jak dát a ztrácejí míčky.
09:22 Během chvíle přečíslení na obou stranách, Zeplatelovu střelu vyrazil Beneš, na druhé straně kryl Michajlovič pokus Marvánka.
07:54 Beneš teď musel skočit po nebezpečně sražené střele, jinak se ale zatím domácí do moc šancí nedostali.
06:20 Rožnovják vybojoval a míček se dostal až k Pešatovi, ten trefil jen hráče před sebou.
04:31 Ujhelyiho střela ze strany, Michajlovič vyráží.
02:30 Šelmy na to zatím jdou přes pressing, což moc nevychází, Sparta zatím nechybovala.
00:52 Rychlá a přímočará akce, Sparta vede.
00:51 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #24 Jan Marvánek, asistoval #14 Marek Zouzal (0:1)
00:00 Zdravíme z Otrokovic, kde se dnes Šelmy postaví jednomu z nejatraktivnějších soupeřů této sezony, tedy pražské Spartě, která je momentálně třetí pouze o skóre za Chodovem.