5:6
    Lukáš PEŠAT
    (Sovják)

Tatran Teka Střešovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 5:6p
branky: 5. Marek Beneš, 25. Filip Langer, 28. Jakub Slavík, 30. Jonáš Kreysa, 40. Marek Pixa - 3. Lukáš Petřík, 33. Marek Zapletal, 37. Lukáš Pešat, 52. Lukáš Petřík, 55. Ladislav Gál, 62. Lukáš Pešat; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Michal Rebro 19 - Radovan Michajlovič 20; po třetinách: 1:1, 4:2, 0:2, 0:1
65:01 Dnešní zápas si tedy diváci gólově i časovou porcí užili nadmíru. Díky za sledování online přenosu a někdy příště se těším opět napočtenou.
65:00 Komentář trenéra hostů Michala Kvapila: Dnes jsme začali hrát až za stavu 4:1 po našem timeoutu, kdy jsme zlepšili pohyb a začali věřit tomu, že můžeme zápas obrátit. Po úpravě sestavy jsme odehráli výbornou třetí třetinu a po bojovném týmovém výkonu si odvážíme dva body. Děkujeme soupeři za utkání.
65:00 Komentář trenéra domácích Milana Fridricha: Dnes jsme v zápase udělali extrémní počet individuálních chyb a nepomohli jsme si ani v zakončeních. Musíme se v těchto jednotlivých činnostech výrazně zvednout a každý hráč musí pracovat tvrdě, nejen na tréninku. Gratulujeme soupeři a děkujeme divákům.
65:00 Celkový počet střel: Tatran 25 - Otrokovice 25
65:00 Střely v prodloužení: Tatran 0 - Otrokovice 3
61:40 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 5:6
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #50 Lukáš Pešat, asistoval #7 Tomáš Sovják (5:6)
61:40 Štěstí si ale domácí vybrali, Pešat nakonec prostřeluje Rebra a tím přispívá svému týmu k zisku bonusovího bodu. Po prodloužení tedy Tatran odchází s jedním bodem za prohru 5:6.
61:06 Tak jestli kdy měli domácí štěstí, teď to bylo asi dvoj nebo trojnásobné. Tyčky Rebrovy osamocené brány byly proti gólu.
60:46 Hosté střílí míček do zámezí, takže tentokrát je na střídačce Rebro.
60:29 Meliš skolil Kostku k zemi.
60:05 Po kolotoči na buly utíká Michajlovič na střídačku.
60:01 Prodloužení 3 na 3, míček pro hosty.
60:00 Střely ve třetí třetině: Tatran 6 - Otrokovice 9
59:59 A z vcelku pohodlného náskoku Tatranu se stává dramatická koncovka, kterou rozhodne prodloužení nebo případně trestná střílení.
59:26 Langerovi nesedl míček, kterým by jistě v ideální pozici ohrozil Michajlovičovu branku lépe.
58:42 Několikátá minela tatranských už dovádí některé hráče k šílenství.
58:25 Sládeček se vrhnul pod nohy Sovjáka. Míček pro hosty, stále z nebezpečné vzdálenosti.
57:45 Ullmann měl vyhlídnutou delší stranu branky za Michajlovičem, ale střelu zablokovala zeď hostů.
57:21 Kolísko netrefuje branku, hosté z protiútoku zatím nic zásadního nevymysleli.
56:50 Beneš trefuje hruď Michajloviče.
56:24 Ullmann na ůpolovině soupeře promáchnul míček, naštěstí hosté nedokázali míček zkrotit a vyrazit do útoku.
55:40 Teď Rebro podržel domácí tým.
54:50 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 5:5
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #50 Lukáš Pešat (5:5)
54:50 Hosté srovnávají, po přečíslení vymetá Gál protější roh Rebrovy branky.
54:20 Volek doběhl vracejícího se Sládečka, ale proběhla jen menší šavlovačka florbalek a drobná střela na Rebra v pozici.
53:40 Beneš přihrával Langerovi, který tutovku spálil trefou do bránícího hráče.
52:20 Tlapák s Pixou se mezitím na druhé straně snažili opět vrátit pohodlnější náskok Tatranu. Michajlovič ale na brankové čáře zabetonoval všechna volná místa.
51:50 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 5:4
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #91 Lukáš Petřík, asistoval #50 Lukáš Pešat (5:4)
51:50 Střela hostujících hráčů doskákala až nza záda Rebra. Nikdo určitě ani neví, jak. Otrokovice snižují na 5:4.
51:01 Po souboji u mantinelu skončil na chvilku na domácí střídačce Jurčík.
50:17 Beneš z ostrého úhlu netrefuje branku.
49:34 Kreysa z výběhu trefil připravené ruce Michajloviče.
48:59 Domácí branka opět v ohrožení, naštěstí se skóre nemění.
48:40 Ullmannovu dalekonosnou střelu trefuje Kostka vysokou holí.
47:25 Sovják mířil přesně na bližší tyč Rebra, ten tam ale naštěstí klečel jako přikovaný.
46:51 Hosté neúnavně napadají přihrávky domácích hráčů.
45:17 Od domácích i hostů vidíme spoustu nepřesností v zakončeních.
44:25 Místo na horách s námi v hale tráví dnešní večer 65 diváků. Děkujeme moc za přízeň!
43:59 Kreysa se neohroženě plnou rychlostí vrhnul kupředu, přihrál Mühlfaitovi, který svou střelu opřel do bránícího hráče Panthers.
43:00 Pešatovu střelu vypíchnul Rebro špičkou boty.
42:25 Sovjákovi střela nesedla, Rebro odražený míček zpoza branky chytá.
41:22 Ullmann se zavěsil do Zapletala, míček pro hosty.
40:50 Nagy se pokusil zavěsit z poloviny, ale jenom donutil Rebra k mírnému protažení se.
40:31 Kittel mířil daleko za delší roh Rebrovy branky.
40:01 Naposledy na úvod třetiny dnes získávají po menším kolotoči míček domácí.
40:00 O přestávce probíhá soutěž o balíčky sponzora dnešního zápasu, firmy Penco.
40:00 Střely ve druhé třetině: Tatran 9 - Otrokovice 7
39:57 GÓL Tatran Teka Střešovice! 5:3
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #41 Marek Pixa, asistoval #8 Jonáš Kreysa (5:3)
39:57 I přes obří snahu hostů o vyrovnání se těsně před koncem druhé třetiny ještě stíhá prosadit Pixa. Navyšuje opět náskok Tatranu na dva góly.
39:38 Hosté teď měli několik šancí na dorovnání stavu.
38:54 Meliš dalekonosnou střelou orazítkoval břevno za Michajlovičem.
37:20 Beneš - Langer - Kolísko. Všichni své nahrávky měli přesné (osobně bych si tedy tolikrát v předbrankovém prostoru nenahrávala, ale budiž). Situaci trochu přehráli, Michajlovič stihnul zasáhnout.
36:58 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 4:3
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #50 Lukáš Pešat, asistoval #69 Petr Kittel (4:3)
36:58 Hosté postupně stahují vybudovaný náskok Tatranu, trefuje se Pešat.
36:14 Tlapák byl v souboji natlačen na mantinel. O pár vteřin později Rebro podržel domácí.
35:45 Langer lehce točenou střelou jen těsně netrefuje branku ani hřiště.
34:39 Oba týmy už hrají v pěti.
32:48 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 4:2
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #22 Marek Zapletal, asistoval #33 Ladislav Gál (4:2)
32:48 Hosté využívají nestandardního počtu hráčů, kdy dvojice Zapletal - Gál vykoupala Rebra v brance. První jmenovaný zavěšoval.
32:39 Vyloučen hráč #28 Jakub Kolísko družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
32:39 No, ale domácí si přesilovku moc dlouho neužili, Kolísko se do bránění vložil natolik, až si také vykoledoval dvojku. Hrajeme tedy 4 na 4.
32:26 Vyloučen hráč #56 Michal Nagy družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
32:26 Jen co jsem to dopsala, už svoji urputnost v souboji odnesl Nagy dvouminutovkou.
32:15 Hra se přiostřuje.
31:20 Pešat ve vyložené šanci netrefil zařízení.
31:07 Kostkova střela byla zblokována domácí obranou, ale míček skončil v autu.
29:10 Timeout Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
29:10 GÓL Tatran Teka Střešovice! 4:1
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #25 Pavel Sládeček (4:1)
29:10 Vytrvalost domácích v útočné fázi zúročil Kreysa. Donutil tím Panthery vybrat timeout.
28:56 Sládeček stíhán obránci Otrokovic střílel při klopýtání, jak na něj doráželi hosté, ale ani výhodu nedostal. Prostřelil krosem brankoviště, na druhé straně však nebyl připraven nikdo z jeho spoluhráčů.
27:53 GÓL Tatran Teka Střešovice! 3:1
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #23 Jakub Slavík, asistoval #55 Zbyšek Piták (3:1)
27:53 Radost domácím fanouškům dělá Slavík, který po přihrávce od Pitáka zvyšuje náskok Tatranu na dva góly.
26:43 Vítovcova střela z vlastní poloviny doplachtila před Michajloviče, ale před ním ji ještě tečoval do autu někdo z dvojice Kolísko - Zimmer. Rozhodčí ale míček nechávají hostům.
26:02 Hosté po obdrženém gólu přidali na obrátkách, rádi by stav srovnali.
25:27 Zapletalova florbalka si udělala letecký den, naštěstí nikoho nezasáhla.
24:50 Kreysova střela z rohu nebyla nebezpečná, nedostala se k žádnému jeho spoluhráči před brankou.
24:07 GÓL Tatran Teka Střešovice! 2:1
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #29 Filip Langer, asistoval #28 Jakub Kolísko (2:1)
24:07 Langerův projektil rozvlnil síťku za Michajlovičem.
23:25 Sovják z otočky míjí branku Rebra.
21:57 Kvapil vyslal střelu, Kittel mohl dorážet, ale jeho ránu Rebro vyrazil. Bohužel ale jen před sebe, do velmi nebezpečného prostoru velkého brankoviště. Naštěstí byla domácí obrana na místě, a tak mohla volně se válící míček uzmout a vyrazit pryč.
21:17 Kolísko krosovou ranou našel Beneše, který míří na bližší tyčku, kde klečí Michajlovič.
20:30 Kolískova střela nepřesná, sončila v autu.
20:01 Míček na začátku druhé třetiny ukořistili hráči Tatranu.
20:00 Počet střel v první třetině: Tatran 10 - Otrokovice 6
19:55 V samotném závěru hry ještě Sovják ohrozil branku Rebra, ale zasáhl jen boční síťku. Stav po první třetině je tedy stále nerozhodný 1:1.
19:14 Ačkoliv byla tato přesilovka z pohledu domácích už jistější, skončila podobně jako ta první - neproměněná.
18:55 Meliš dobře viděl volné místo v brance přesouvajícího se Michajloviče, ale nezamíři nejlépe a míček poslal jen do tyčky.
18:04 Kolískova střela orazítkovala koleno připraveného Michajloviče.
17:14 Vyloučen hráč #50 Lukáš Pešat družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
17:14 Po odloženém vyloučení se hosté zmocnili míčku, takže se již může hrát klasicky odpočítávaná přesilovka pro domácí. Povede se jim tentokrát lépe než při první početní výhodě?
16:52 Švédova 'zvedačka' míčku jen orazítkovala tyčku Michajloviče. To je ale smůla!
15:59 Kreysa soubojem u mantinelu vybojoval míček ve prospěch Tatranu.
14:44 Beneš přihrál jen Jurčíkovi, který se okamžitě vydal útočit. Rebro střelu chytil a rozehrál spoluhráčům.
14:27 Prošlápnutý míček přerušuje útočnou snahu Tatranu.
13:04 Sádlo chtěl přihrát nabíhajícímu Slavíkovi, ale míček ještě před ním stihl chytit Michajlovič.
12:20 Vykopalovu střelu kryje Rebro. Rána od helmy byla slyšet až k nám na stolek.
11:30 Kittel vyslaný na zteč přeběhl s míčkem branku, a skončil až v rohu.
10:54 Podobnou ztrátu teď předvedl Meliš, ale z akce nic nebylo.
09:50 Tak teď měl Sádlo štěstí, že nezapříčinil gól hostí, když zadovkou 'na nikoho' našel jenom tři hráče Otrokovic, kteří se po míčku hladově vrhli a vydali se k brance Rebra.
09:00 Pešat po křižné přihrávce od Gála trestuhodně nezakončil do prázdné branky.
07:55 Hosté oslabení přečkali bez újmy na stavu hry.
07:50 Melišovi ke konci přesilovky ulítnul míček příliš vysoko. Skončil sice v rohu, ale určitě ne v tom, ve kterém by ho rád viděl sám Meliš.
07:01 Přesilovka se zatím domácím moc nedaří, Panthers dobře vyváží míček a nenechávají se zavřít na své polovině.
05:55 Vyloučen hráč #21 Pavel Jurčík družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
05:55 Na trestnou lavici nám dorazil Jurčík potrestaný za sekání.
05:46 Gál nabíhal osamocen směrem k Rebrově brance, ale zamotaly se mu nohy a nedokázal zacílit. Následná dorážka neohrozila branku domácích.
05:16 Pixa nastřelil nohu Michajloviče.
04:57 GÓL Tatran Teka Střešovice! 1:1
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #28 Jakub Kolísko (1:1)
04:57 Přeci jen se útočné úsilí domácích vyplatilo, Beneš dorovnává skóre na 1:1.
04:12 Střela Pitáka jen lehce bouchla do hrudi Michajloviče. Švédova dorážka také nebyla úspěšná.
03:45 Mezitím se hra několikrát přenesla z jedné strany na druhou.
02:38 Na hrací ploše skončil hráč Otrokovic, nejspíše dostal zásah do oka. Snad to nebude nic vážného.
02:06 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 0:1
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #91 Lukáš Petřík, asistoval #21 Pavel Jurčík (0:1)
02:06 Střelu Gála Rebro dokázal vyrazit pryč, ale z následných dorážek míček z hole Petříka doskákal až za brankáře domácích. Hosté tedy vedou, stav 0:1
01:56 Mühlfait vybojoval nedovolený zákrok těsně u branky.
01:15 Pixa po přihrávce minul horní roh branky Michajloviče.
01:10 Pixa nastřelil jen hostující obranu.
00:47 První akce Tatranu neohrozila branku Michajloviče.
00:10 Míček si ale sebrali domácí a kombinují na své polovině.
00:01 Úvodní buly zápasu vyhrává tým hostů.
00:00 Zbývá posledních deset minut do zahájení utkání, takže vám popřeji příjemný zážitek, ať už přímo naživo v hale, nebo přes internet u video/textového přenosu.
00:00 Zároveň je dnešní zápas označen jako Penco Game, kdy ve druhé přestávce proběhne soutěž o produktové balíčky sponzora Penco.
00:00 Domácí Tatran je s 29 body na šestém místě tabulky, hostující Panthers s 25 body společně s Bohemians o skóre na osmém místě.
00:00 Dobrý večer, střešovická STODOLA Aréna dnes opět ožije florbalovou Tipsport Superligou, představí se nám týmy Tatran Teka Střešovice a Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE.