8:1
    Adam TLAPÁK
    (Pixa)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - Tatran Teka Střešovice 8:1
branky: 15. Matyáš Šindler, 15. Filip Hrabal, 23. Jakub Mendrek, 34. Michal Sládek, 42. Michal Sládek, 47. Aleš Zálesný, 52. Jakub Mendrek, 52. Filip Hrabal - 60. Adam Tlapák; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 373; zásahy brankářů: Štěpán Laja 24 - Michal Rebro 8, Tomáš Fibiger 2; po třetinách: 2:0, 2:0, 4:1
60:00 Pokračování komentáře (2):Skvělý brankář Laja. Výborně do týmu zapadla naše nová posila a legenda Aleš Zálesný. Byl skvělý na hřišti i v kabině. Teď musíme jen udržet laťku a v těchto výkonech pokračovat do konce sezony.
60:00 Komentář trenéra hostí pana Milana Fridricha: Dnes se bohužel pro nás stále hrálo na góly a v tom jsme vůbec neobstáli. Do dalších zápasů to musíme hodit za hlavu a ještě více se tlačit do zakončení. Gratulujeme soupeři a děkujeme divákům.
60:00 Komentář trenéra domácích pana Karla Ševčíka (1): Konečně se nám zúročila obrovská porce tvrdých tréninků. Kluci si pořád stěžují, že mají nohy jako konve, dnes to tedy vidět nebylo. Všechny tři lajny šlapaly na 100%, vše v pohybu, obrovské týmové nasazení.
60:00 Střely ve 3. třetině: 6 - 11
59:17 GÓL Tatran Teka Střešovice! 8:1
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #5 Adam Tlapák, asistoval #41 Marek Pixa (8:1)
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:20 Domácí hrají v plném počtu.
57:50 Langer nulový proti Lajovi.
56:54 Tatran zatím bez střely.
56:20 Vyloučen hráč #17 Marek Lípový družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:11 Fibiger vychytal Mendrekovu kličku.
55:36 Bauer zkušeně sbírá nahrávku protihráče a žene se do útoku.
54:27 Kuczera hasí nebezpečnou situaci.
53:22 Šance na obou stranách, ani jedna proměněná.
51:55 Vítovcova 100% šance končí pouze střelou do Laji.
51:32 Timeout Tatran Teka Střešovice
51:32 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 8:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #23 Filip Hrabal, asistoval #44 Jakub Mendrek (8:0)
51:32 Hrabal přímo mezi nohy Fibigera.
51:13 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 7:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #44 Jakub Mendrek, asistoval #43 Michal Sládek (7:0)
51:01 Bauer střílí jen do bloku.
49:41 Zálesný v 'boji' o míček s Vítovcem, nakonec byl šťastnější druhý jmenovaný.
48:30 Hrabal s Mendrekem vymysleli zajímavou akci, která si zasloužila skončit gólem.
47:26 Slavík střílí pouze do bloku.
46:56 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 6:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #2 Aleš Zálesný bez asistence (6:0)
46:56 Střídání brankáře. Nový brankář #90 Tomáš Fibiger družstva Tatran Teka Střešovice
46:56 Po chybě Rebra se prosazuje ZÁLESNÝ.
46:16 Hra se přelévá ze strany na stranu.
44:52 Sládek se snažil 'dokopat' míček do brány, ale teď mu to Rebro už nepovolil.
43:37 Moravčík se hrdinsky postavil do střely Kreysy a zamezil možnému nebezpečí.
43:15 Tlapák ve výhodné pozici, avšak střela mu nesedla.
42:19 Těžká chvíle pro domácí, ale Laja opět výborně zasahuje.
41:40 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 5:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #25 Matyáš Šindler (5:0)
40:56 Beneš střílí dvakrát do bloku.
40:44 Domácí pod tlakem na vlastní polovině.
40:00 Střely ve 2. třetině: 6 - 6
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:11 Domácí drží míček na útočné polovině, ale zatím bez větší šance.
37:17 Dnešní utkání sleduje 373 diváků! Děkujeme.
36:01 Čonka-Skyba bohužel nepřesně nahrál a Ostrava ztrácí míček.
35:00 Tatran drží míček v obranném pásmu.
33:39 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 4:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #38 Jan Daniš (4:0)
33:39 Takzvaně nedáš-dostaneš.
33:32 Lajovi to dnes opravdu jde, další skvělý zákrok.
33:08 Trestné střílení družstva Tatran Teka Střešovice neproměnil #28 Jakub Kolísko.
32:27 Střela se málem odrazila od Šebesty přímo do brány, jen se štěstím to byla nakonec tyč a ne vlastní gól.
31:42 Langer střílí přímo do břicha Laji.
31:12 Hosté hrají v plném počtu.
30:19 Beneš si snažil obhodit protihráče, ale na Bauera byl krátký.
29:34 Čonka-Skyba nevychytal přihrávku a Kreysa sbírá míček.
29:12 Vyloučen hráč #5 Adam Tlapák družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání
28:33 Lipový šikovně zasáhl proti Benešovi a bere mu míček.
27:13 Domácí si snaží vykombinovat šanci pro útok, zatím drží míček pouze v obraně.
26:08 Moravčík hází míček za mantinel, rozehrávat bude Tatran.
25:42 Laja opět krásný zákrok, značně podržel svůj tým.
24:18 Hrabalovi se nepovedlo přemoct Rebra 1na0.
23:33 Tatran otravuje domácí v rozehrávce a dělá jim značné problémy.
22:34 Tlapák to zkusil bekhendem, ale míjí bránu.
22:02 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 3:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #44 Jakub Mendrek, asistoval #27 Dominik Eichner (3:0)
21:30 Beneš nebezpečně vyjel zpoza brány domácích, ale na poslední chvíli byl zastaven Hrabalem.
21:07 Domácí hrají v plném počtu.
20:41 Ostrava šikovně brání v oslabení.
20:00 Střely v 1. třetině: 6 - 8
19:11 Vítovec tyč!
19:07 Vyloučen hráč #65 Jiří Bauer družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za blokování florbalky
18:31 Ostrava zatím bez střely.
17:49 Vyloučen hráč #41 Marek Pixa družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky
17:11 Beneš v gólové šanci netrefuje míček.
16:05 Domácí kombinují v obranném pásmu.
14:59 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #23 Filip Hrabal, asistoval #17 Marek Lípový (2:0)
14:59 Lipový zpoza brány nahrál Hrabalovi, který se nemýlil.
14:25 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #25 Matyáš Šindler, asistoval #38 Jan Daniš (1:0)
14:25 Opět krásná kombinace, tentokrát už gólová.
13:20 Hluché místo hry, žádné střely ani šance.
12:11 Hra je opět 5na5.
11:46 Ostrava kombinuje na útočné polovině.
10:48 Laja výborný zákrok proti kličce Meliše.
10:11 Vyloučen hráč #16 Martin Mühlfait družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hrubost
10:11 Vyloučen hráč #2 Aleš Zálesný družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost
09:02 Zálesný kombinuje za bránou Rebra.
07:48 Tatran je zatím aktivnější a lepší na míčku.
06:51 Šindler-Daniš předvedli hezkou kombinaci, která bohužel nekončí míčkem za zády Rebra.
06:07 Čonka-Skyba to zkusil, ale střílí pouze do bloku.
05:38 Domácí pod tlakem na své polovině.
04:39 Bauer v zajímavé šanci míjí bránu.
04:07 FBC má problémy vůbec se dostat na útočnou polovinu.
03:06 Hosté drží míček na své polovině.
01:53 Tlapák vyslal jedovatou střelu, ale střílí nad.
00:52 Daniš vypíchl Sládečkovi míček na polovině, ale Pixa tuto nebezpečnou situaci hasí.
00:01 Úvodní buly pro tým hostí.