6:4
    Martin ŠINDELÁŘ
    (Procházka)

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - TJ Znojmo LAUFEN CZ 6:4
branky: 16. Petr Kittel, 29. Matěj Kostka, 34. Tomáš Sovják, 46. František Vykopal, 53. Lukáš Volek, 59. Tomáš Sovják - 2. Petr Číhal, 25. Tomáš Kucharič, 54. Petr Číhal, 60. Martin Šindelář; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 312; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 19 - Jan Hándl 13; po třetinách: 1:1, 2:1, 3:2
60:00 Komentář domácího trenéra, pana Michala Kvapila 'Dnes jeden z nejhorších výkonů na domácím hřišti nám přinesl 3 body. Naše hra byla nesoustředěná, dělali jsme spousty chyb při rozebírání standardek soupeře a trápili jsme se opět v zakončení. Zítra si musíme odpočinout a v neděli odjet na zápas jako nový tým. Děkuji soupeři za utkání'
60:00 Komentář hostujícího trenéra, pana Virgla 'Vyrovnané utkání, které rozhodly naše individuální chyby a neproměňování šancí. Děkujeme domácím.'
60:00 Střely ve třetí 8:7 pro Znojmo. Celkově 23:19 ZNO.
59:53 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 6:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #16 Jakub Procházka (6:4)
59:53 Gál čistě ubráněn od možného úniku. Následně Znojmo ještě kosmeticky upravuje.
58:40 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 6:3
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #7 Tomáš Sovják, asistoval #50 Lukáš Pešat (6:3)
58:40 Pešat vystihuje, nahazuje na Sovjáka, ten uklízí.
57:29 Opět skvěle Vykopal, vybojoval faul, sám rozehrál na naběhnutého Gála, který ztroskotal na Hándlovi.
57:12 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
57:10 Nagy si dlouho hrál s míčkem kolem své brány, což se mu málem stalo osudným.
56:04 Už v podstatě dva na nikoho to měli Gál a Zapletal, ale první jmenovaný na Zapletala nedokázal propasírovat náhru.
55:40 Domácí teď několikrát ztratili na středu míček a dávají Znojmu naděje.
53:57 Na hraně vysoké zakončoval jeden z hostí, naštěstí pro šelmy to nebylo do prázdné.
53:17 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #14 Petr Číhal, asistoval #16 Jakub Procházka (5:3)
53:17 Znojmo rychlou akcí vykřesalo naději.
52:43 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 5:2
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #77 Lukáš Volek, asistoval #88 František Vykopal (5:2)
52:43 A opět výborný Vykopal získal na středu míček a poslal to Volkovi, který se tentokrát už nemýlil.
49:52 Agilní Vykopal to rozběhl a hledal Volka, bohužel náhru poslal už za něj.
49:26 Teď se vytáhl i Hándl, když Pešat prohodil na volného Kittela, ale ruka hostujícího golmana byla rychlá.
48:03 Famózní Michajlovič proti Ďuriškovi.
46:32 Nebezpečný pokus jednoho z hostí, těsně nad.
45:55 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 4:2
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal bez asistence (4:2)
45:55 Zmatky před bránou hostí a Vykopal makes it 4:2!
45:14 Juříček volný z levé strany, Michajlovič na svém místě.
44:59 Zapletal byl z boku úplně sám, ale počkal a Sovják prázdnou bránu trefit nedokázal.
43:49 Volek číhal vepředu, dostal náhru od Nagyho, ale opět jen zblokovaná střela.
41:49 Znojmo akci překombinovalo.
40:00 Střely ve druhé 7:6 pro domácí.
39:48 Juříčkovi se povedlo prostrčení na Paláta, ten šancí pohrdl.
38:52 Až teď zakončoval nadvakrát Procházka, ale 'Pacina' neprostřelil.
38:35 Znojmo na míčku, ale do šancí se poslední minuty příliš nedostávalo.
35:45 Vykopal měl poloodkrytou bránu, ale nebyl přesný.
34:55 Šindelář dobře zblokoval střelu Rožnovjáka v šanci.
34:28 Vyloučen hráč #8 Pavel Palát družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
34:10 Teď se zdá, že vyšší stupeň zařadilo Znojmo, ale zatím se Panteři ubránili.
33:28 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 3:2
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #7 Tomáš Sovják, asistoval #22 Marek Zapletal (3:2)
33:28 Krásná akce, už se zdálo, že zakončující Sovják je z úhlu, ale je to 3:2 pro šelmy!
32:05 Po vstřeleném gólu teď domácí na hřišti dominují.
30:21 Gál krásně obral beka, b ackhandovým blafákem ale na Hándla nevyzrál.
28:55 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 2:2
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #26 Matěj Kostka, asistoval #77 Lukáš Volek (2:2)
28:55 Krásná akce a je srovnáno.
26:44 Palát a Ďuriška ve dva na jednoho, druhý jmenovaný ztroskotal na Michajlovičovi, což se v této hale stává často.
24:55 I domácí málem skórovali v situaci 4 na 4, Sovjákův pokus byl na poslední chvíli blokován.
24:07 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #88 Martin Šindelář (1:2)
24:07 Krásně sehraná akce a Znojmo vede.
23:41 Vyloučen hráč #79 Martin Pánek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost
23:41 Vyloučen hráč #77 Lukáš Volek družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za držení
23:26 Volek získal míček do situace 3 na 1, následně ale místo náhry sám střílel.
22:30 Pešatův pokus z půlky, Hándl pozorný.
21:41 Michajlovič se vytáhl proti pokusu Dabergera z dálky.
20:00 Střely v první 5:9 pro ZNO.
18:50 Rychlá akce Znojma, naštěstí pro domácí nedokázal jeden z hostí dorazit. Následně vybojoval Sovják akce, Gálovi přeskočil míček hůl.
15:54 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 1:1
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #69 Petr Kittel, asistoval #50 Lukáš Pešat (1:1)
15:01 Kdyby si teď Palát všiml ještě Salavy, mohlo to možná být už 0:2, takhle to ale zkoušel sám a domácí brankář pozorný.
12:49 Michajlovič proti pokusu Horáka.
12:20 Sovják se dral do zakončení v oslabení, ale byl pouze faulován.
12:00 Znojmo v přesilovkovém tlaku, zatím neúspěšně.
11:19 Vyloučen hráč #22 Marek Zapletal družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za vysoká florbalka
11:19 Hůl v obličeji.
10:58 Rychle sehraná standardka z rohu, Zapletal nemířil přesně po výzvě od Sovjáka.
10:22 Znojmo šlo do dalšího brejku, Michajlovič pokryl i dorážku.
08:42 Ďuriška se zkoušel obtočit kolem Michajloviče, což na domácího golmana neplatilo.
08:01 Pěkná Volkova akce, po které ale Kittel trefil jen Hándla.
06:34 Pánek si našel prostor a střílel vedle.
06:12 Domácí zatím nejistí na balonku.
05:16 Rychle sehraná akce, Petříkova střela po zemi blokovaná.
02:43 Kostka dobře hledal volného Kittela, tomu náhra utekla.
01:55 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:1
01:55 Nepříjemná teč téměř skončila za Hándlem. Z protiútoku Znojmo vede.
00:00 Zdravíme při pátečním večeru z Otrokovic, dnes to je moravský souboj a šelmám se postaví Znojmo!