2
    Petr NOVOTNÝ
    zdržování hry

Bulldogs Brno - Technology Florbal MB 4:10
branky: 11. Lukáš Mráz, 28. Tomáš Pešek, 28. Adam Konečný, 32. Martin Grlický - 8. Jan Natov, 17. Tomáš Chroust, 20. Jiří Curney, 32. Jiří Curney, 36. Jiří Curney, 43. Milan Tomašík, 49. Jakub Bína, 51. Tadeáš Chroust, 53. Tomáš Novák, 59. Jan Natov; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 206; zásahy brankářů: Kryštof Bartek 13 - Petr Musil 15; po třetinách: 1:3, 3:2, 0:5
60:00 Komentář trenéra hostů Jana Pazdery: Dvě třetiny se hrál naprosto vyrovnaný zápas. Nebyli jsme schopni se vypořádat se zataženou obranou Brna, které dobře zahušťovalo střed a trestalo z brejků naše naivní kombinace přes střed. Ve třetí třetině jsme stáhli obranu na čtyři obránce a zvýšili pohyb v nabídce a to nám přineslo zlepšenou produktivitu.
60:00 Střely celkem: BB: 19, MB: 23.
60:00 Komentář trenéra domácích Davida Kyzlinka: Myslím, že za dnešní výkon se vůbec nemusíme stydět. Dvě třetiny jsme s Boleslaví drželi krok. Bohužel přílišný respekt ze soupeře nás stál větší počet vstřelených branek. Děkuji hráčům za výkon.
60:00 Ve 3. třetině mají Bulldoci pouze jednu střelu, Mladá Boleslav mají na kontě 12 střel.
59:55 Hráči Brna předvedli hezké kombinace v přesilovce, gólem však neskončily.
59:40 Timeout Bulldogs Brno
59:40 Vyloučen hráč #9 Petr Novotný družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za zdržování hry
59:00 Poslední minuta 3. třetiny.
58:06 GÓL Technology Florbal MB! 4:10
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #40 Jiří Curney (4:10)
57:00 Poslední 3 minuty 3. třetiny.
55:09 Brněnská obrana dobře odolává tlaku Boleslavi.
54:00 Boleslav předvádí pěkné souhry a nepouští Brno téměř k míčku.
52:00 GÓL Technology Florbal MB! 4:9
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #7 Tomáš Novák, asistoval #70 Petr Krzyžanek (4:9)
51:18 Mráz se dobře utrhl a zkouší individuální akci, je však zastaven obranou hostů.
50:14 Chroust rychlou střelou zápěstím zvyšuje skóre na 8:4 pro Boleslav.
50:13 GÓL Technology Florbal MB! 4:8
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #16 Tadeáš Chroust, asistoval #7 Tomáš Novák (4:8)
48:40 Po rychlém protiútoku Gruber netrefuje branku.
48:02 GÓL Technology Florbal MB! 4:7
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína, asistoval #88 Jan Natov (4:7)
42:13 Brno nenastoupilo nejlépe do 3. třetiny, Tomašík s Jelínkem vykombinovali obranu domácích a přidávají 6. gól.
42:12 GÓL Technology Florbal MB! 4:6
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #71 Milan Tomašík, asistoval #33 Jan Jelínek (4:6)
40:00 Ve 2. třetině mají Bulldoci na svém kontě 9 střel, ze kterých dávají 3 góly. Mladá Boleslav nastřílela pouze 4 střely, dávají z toho však 2 góly.
39:00 Začíná poslední minuta 2. třetiny.
37:30 Žák dává tyčku!
35:50 Svým dalším gólem si Curney připisuje hattrick!
35:49 GÓL Technology Florbal MB! 4:5
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #88 Jan Natov (4:5)
35:05 Brno předvádí hezkou akci, střela Němce ale v brance nekončí.
33:20 Tomašík svou nahrávkou nachází dobře postaveného Grubera, akce je však zneškodněna brankářem Brna.
31:27 Zatím jsme svědky nádherného utkání, které je plné akce.
31:26 GÓL Bulldogs Brno! 4:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #12 Martin Grlický, asistoval #10 Martin Ulman (4:4)
31:18 GÓL Technology Florbal MB! 3:4
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #33 Jan Jelínek (3:4)
30:39 Boleslav v přesilovce okamžitě zamyká obranu Brna.
30:19 Vyloučen hráč #19 Tomáš Kadavý družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování florbalky
29:00 Rozhodčí napomíná hráče Galuszka a Nováka za šarvátku v brankovišti.
27:51 Boleslav je zřejmě pod velkým psychickým tlakem, Bulldoci šikovnou kombinací vyrovnávají stav utkání.
27:50 GÓL Bulldogs Brno! 3:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #66 Adam Konečný, asistoval #12 Martin Grlický (3:3)
27:15 Po krásném protiútoku Bulldoci snižují na 2:3.
27:14 GÓL Bulldogs Brno! 2:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #87 Tomáš Pešek, asistoval #19 Tomáš Kadavý (2:3)
24:10 Brnu se nedaří rozjet úspěšnou rozehrávku.
22:34 Po krásném pasu se Bulldoci dostávají do obrovské šance, míček však končí za mantinely.
20:29 Bulldoci začali aktivněji a hned se dostávají do šance.
20:00 Ve 2. třetině měli Bulldoci na svém kontě 9 střel, ze kterých dávají 3 góly. Mladá Boleslav nastřílela pouze 4 střely, dávají z toho však 2 góly.
20:00 V 1. třetině má Brno na kontě 3 střely, Mladá Boleslav 10 střel.
19:59 Boleslav téměř okamžitě využívá přesilovku a navyšuje na stav 3:1.
19:58 GÓL Technology Florbal MB! 1:3
19:41 Vyloučen hráč #41 Jakub Marek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hra rukou
16:53 Po dlouhém tlaku Boleslav nakonec přidává 2. branku.
16:52 GÓL Technology Florbal MB! 1:2
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #24 Josef Pluhař (1:2)
10:57 Mráz po výběhu z půlky vymetá taženou střelou šibenici a vyrovnává tak skore.
10:56 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #6 Lukáš Mráz, asistoval #13 Matyáš Němec (1:1)
07:38 Po krásné kombinaci Natova a Curneyho vede Boleslav 1:0.
07:37 GÓL Technology Florbal MB! 0:1
04:30 Boleslav tlačí na domácí.
02:28 Střela Němce (Brno) končí za mantinely.
00:01 Úvodní buly vyhrála Mladá Boleslav.
00:00 V první třetině mají na kontě Bulldoci 3 střely, ze kterých dali 1 gól, Boleslav 10 střel, ze kterých dali 3 góly.
00:00 Zápas zahájen!
00:00 Vítáme Vás u 19. kola Tipsport Superligy mužů. Dnes se proti sobě utkají týmy Bulldogs Brno (domácí) a Technology Mladá Boleslav (hosté). Netradičně se zápas pořádá v Kuřimi, zápas začne za pár okamžiků.