7:6
    Jan SVOBODA
    (Stuchlík)

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC 4CLEAN Česká Lípa 7:6p
branky: 1. Petr Hartman, 14. Jan Svoboda, 15. Martin Skřivánek, 55. Jan Svoboda, 57. Petr Hartman, 60. Ondřej Stuchlík, 63. Jan Svoboda - 14. Daniel Štěrba, 22. Tomáš Kadlec, 25. Radek Krajcigr, 30. Radek Krajcigr, 48. Dominik Jansa, 56. Dominik Jansa; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 140; zásahy brankářů: Petr Weissgärber 12 - Ivan Ponomarev 33; po třetinách: 3:1, 0:3, 3:2, 1:0
65:00 počet střel v prodloužení: SKV-1 Lípa-1
65:00 Komentář trenérky hostů, Lenky Bartošové: 'Už vinou blbého startu do zápasu to bylo pro nás velmi těžké. Je škoda, že zlepšenou obranu, kterou jsme dokázali zvednout ve třetí třetině, jsme neudrželi až do konce zápasu. Vést 3 a půl minuty do konce zápasu o dva góly a pak díky neschopnosti udržet balonek o vedení přijít, je hřích. Na tomhle opravdu musíme zapracovat. '
65:00 Komentář trenéra domácích, Michala Pazdery: 'Dnes jsme hráli koncentrovaně první třetinu a část třetí. Naštěstí nás totální kolaps ve druhé třetině stál pouze bod. Trápila nás produktivita a ztráty míče v přechodové fázi. Děkujeme divákům, rozhodčím a soupeři. Tomu přejeme šťastnou cestu domů.'
62:19 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #76 Jan Svoboda, asistoval #65 Ondřej Stuchlík (7:6)
61:01 zatím více času míček stráví na polovině České Lípy
60:00 střely ve třetí třetině: SKV-12 Lípa-6
59:46 A na hale máme opět vyrovnáno
59:45 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #65 Ondřej Stuchlík bez asistence (6:6)
59:00 právě jsme vstoupili do poslední minuty 3. třetiny
58:34 tým domácích opět hraje v šesti bez gólmana
57:00 právě probíhají poslední 3 minuty 3. třetiny
56:37 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Petr Hartman, asistoval #29 Martin Skřivánek (5:6)
56:37 Hra v 6 se SKV vyplatila
55:39 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
55:39 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:6
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #37 Dominik Jansa, asistoval #88 Jaromír Ekl (4:6)
55:03 SKV se víc drží na útočné polovině
54:19 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #76 Jan Svoboda, asistoval #24 Petr Hartman (4:5)
53:08 zdržování hry ze strany Lípy se snaží zabránit Lukáš Gregor
52:14 Lípa drží balónek na své polovině
51:28 Milan Tichý jen tak tak netrefuje branku
50:31 Jaromír Ekl chtěl projít přímo na branku domácích , kteří mu v tom zabránili
49:13 Skřivánek chtěl prorazit obránce z Lípy, to se bohužel nepovedlo
48:20 Honza hanák nám na chvíli ztratil rovnováhu
47:45 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:5
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #37 Dominik Jansa bez asistence (3:5)
47:31 Jan Svoboda zkusil vystřelit
46:58 Vyloučen hráč #12 Lukáš Mlejnek družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
43:21 tým domácích hraje v plném počtu
41:42 Nastal okamžik zahrát si přesilovou hru i pro Českou Lípu
41:21 Vyloučen hráč #66 Martin Rossi družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za špatné střídání
40:30 Práve započala 3. třetina , všichni jsme zvědaví jak to dnes dopadne a kdo si odnese výhru
40:00 střely na branku ve 2. třetině. SKV-12 Lípa-6
39:22 Nahození od svého spoluhráče Svoboda bohužel nedoběhl
37:02 Na toto utkání se dne přišlo podívat 140 diváků, děkujeme !
35:55 A hosté nám hrají opět v plném počtu
35:33 Jan Svoboda házel jednu kličku za druhou , bohužel mu před bránou sjel balónek z čepele a ztratil nad ním kontrolu
34:12 Honza Linhart předvedl precizní střelu, na gólmana z Lípy však nestačila
33:55 Vyloučen hráč #77 Radek Krajcigr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
33:37 Kachnič se hry tělem rozhodně nebojí
31:47 Harnesk Johannes ukázal nádhernou střelu , která bohužel končila pouze tyčkou
30:40 Lípa hodně kombinuje , vymýšlí všelijaké záludné kličky a nahrávky
29:29 Do vedení se nám dostává Česká Lípa
29:28 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr bez asistence (3:4)
28:04 Lípa zatím drží dobrou obranu, i když domácí stále ohrožují branku
26:21 Z kupy fanoušků se ozývají dětské hlásky skandující ve prospěch domácích
25:31 Rossimu se povedla krásná nahrávka dozadu
24:13 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:3
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #66 Daniel Štěrba (3:3)
24:13 Na Vinohradech máme srovnáno
22:22 sice SKV obdrželo gól , ale rozhodně se nevzdá jen tak
21:43 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #23 Tomáš Kadlec, asistoval #50 Štěpán Slaný (3:2)
20:17 a máme tu další třeinu, doufáme, že bude stejně bohatá na góly jako ta předešlá, ne-li lepší
20:00 Střely v první třetině: SKV- 15 Lípa-5
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny
17:54 Lípa se ze všech sil snaží obrátit skóre ve svůj prospěch
15:33 Začíná se nám tu pomalu ale jistě zahušťovat atmosféra
14:45 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #29 Martin Skřivánek bez asistence (3:1)
14:45 góly nám tu padají v hojném počtu
13:53 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #66 Daniel Štěrba, asistoval #55 Jakub Jirsa (2:1)
13:12 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:0
13:12 Hráčům SKV se povedla uplatnit přesilová hra, davy šílí nadšením
12:16 Domácí se dostávají do přesilové hry s mírným počátečním zaváháním
12:00 Vyloučen hráč #29 Jan Merlíček družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
11:06 Domácí střílejí jak se dá ale Lípa odolává a odoláva...
10:09 SKVse neustále na polovině soupeře snaží vytvořit situaci vhodnou ke gólu
09:18 Lípa přidržuje balónek na své polovině
07:44 Právě jsme mohli vidět parádní střelu Radovana Vnuka, bohužel gól nepadl.
05:49 Více střel má SKV, jen ne a ne je proměnit
04:30 Zatím zápas vypadá velice vyrovnaně.
01:30 Lípa se snaží také střílet do Vinohradské brány a upravit tím skóre
00:59 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Petr Hartman bez asistence (1:0)
00:00 Vítáme Vás na naší sokolské hale na Vinohradech, právě se zde chystá zápas Sokola proti České Lípě. Přejeme příjemnou zábavu.