• 60 59:39
    2:6
    (Sovják)

Bulldogs Brno - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 2:6
branky: 16. Tomáš Pešek, 46. Tomáš Kadavý - 11. František Vykopal, 34. Lukáš Kvapil, 42. Martin Rožnovják, 45. Petr Kittel, 59. Matěj Kostka, 60. Lukáš Kvapil; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 913; zásahy brankářů: Filip Kuhn 22 - Radovan Michajlovič 14; po třetinách: 1:1, 0:1, 1:4
60:00 Komentář trenéra domácích Davida Kyzlinka: Dnes to bylo o trpělivosti a té měli více hosté. Bohužel jsme dnes hráli hodně minut v oslabení a to nám vzalo mnoho sil. Snažili jsme se udělat pro výsledek. Děkuji hráčům a fantastickým divákům.
60:00 Střely celkem: 16 - 28
60:00 Komentář trenéra hostů, p. Kvapila: Dnešní utkání bylo o tom, kdo bude víc trpělivější, kdo dodrží danou taktiku a využije nabídnuté šance. První dvě třetiny jsme s tím měli trošku problém, ale třetí třetinu jsme si jasně řekli, jaký máme cíl a za tím jsme si šli. Děkuji fanouškům za podporu a soupeři za utkání, přeji hezké svátky všem.
60:00 Máme za sebou krásné vánoční utkání mezi Buldoky a Pantery, které dnes patřilo hostům a po právu si odváží domů ke stromečku tři bodíky. Byli jsme svědky napínavé podívané za pomoci skvělého publika, které dnes přišlo oslavit výročí 25 let od vzniku brněnského klubu. Děkuji za pozornost a vám všem přeji z haly Vodova hezké prožití vánočních svátků.
60:00 Střely po 3. třetině: 7 - 12
59:58 A tohle je pro dnešní vánoční utkání vše, Otrokovice vítězí v Brně a berou 3 body.
59:39 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 2:6
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #74 Lukáš Kvapil, asistoval #7 Tomáš Sovják (2:6)
59:39 A ještě jeden do prázdné...
59:30 Hrstka hostujících fanoušku zpívá vánoční koledy, domácí fanoušci smutní, to je bohužel závěr dnešního klání.
58:58 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 2:5
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #26 Matěj Kostka, asistoval #50 Lukáš Pešat (2:5)
58:58 A je dobojováno! Pešat se trefuje podruhé do odkryté klece a Otrokovice dostanou pod stromeček 3 body.
58:42 Málem došlo k boxerskému zápasu mezi jedním z hostů a domácím Michalem Terminátorem Pešákem.
58:15 Pálil Koláčný, pálil Grlický, ale marně.
57:40 Vojtíšek vyslal projektil na branku Michajloviče, ale ten byl připraven.
57:20 Domácí už nemají co ztratit a zkouší to v šesti!
57:08 Timeout Bulldogs Brno
55:53 Zbývají poslední čtyři minuty, dočkáme se nějakého překvapení?
55:08 Na druhé straně se dvakrát tlačil do zakončení Vykopal, dvakrát ho Kuhn vychytal.
54:48 Fajt vybojoval míček na půlce, sám se řítil do úniku, ale branku minul.
54:00 Buldoci se snaží, střílí ze všech stran, ale zatím naráží na dobře hrající otrokovickou defenzívu.
52:57 Pešat pálil ze stoje, ale i tak dokázal trefit tyč!
51:56 Jde se do tuhého a atmosféra na hale stoupá!
51:01 Domácí měli možnost zajímavé standartky, ale Surkoš pálil do zdi.
50:24 Opět zafungovala skvělá spolupráce mezi Kvapilem a Pešatem, brance chybělo jen nepřesné zakončení.
49:24 Brněnská defenzíva absolutně zaspala a hosté si z ní udělali dobrý den. Bohužel pro hosty Zapletal mířil na basketbalový koš.
48:05 Pešat si ukousl příliš velké sousto, když se sám pustil do tří brněnských hráčů.
46:09 Slovenská dvojka Grlický-Mráz kombinuje před brankou soupeře a zdá se, že domácí chytají druhý dech.
45:24 GÓL Bulldogs Brno! 2:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #19 Tomáš Kadavý, asistoval #87 Tomáš Pešek (2:4)
45:24 Jako slepec k holi se dostal k míčku Kadavý a z otočky překonává Michajloviče! Domácí jsou zpět v utkání!
44:32 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 1:4
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #69 Petr Kittel, asistoval #50 Lukáš Pešat (1:4)
44:32 Koláčnému nevyšel pas na Surkoše, o míček ho obral Pešat, který předložil do úniku Kittela a ten posílá Pantery do tříbrankového vedení.
43:19 Kadavý posunul do jízdy Peškovi, ale Michajlovič jeho samopal vytěsnil nad branku.
42:29 Pešák si chtěl pohrát s Kostkou, ale jeho úmysl byl až moc čitelný.
42:10 Buldoci jsou ve velkých problémech, nedaří se jim dostat z obranného pásma.
41:54 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 1:3
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #20 Martin Rožnovják, asistoval #7 Tomáš Sovják (1:3)
41:54 A tohle už je kritická situace pro domácí, hosté v přesilovce odskakují na dvě branky!
40:54 Tak tohle byla hodně sporná situace! Kostka vypálil a trefil obě tyčky! Otázkou je, zda obě byly ty přední...
40:02 Třetí část právě začíná a jsme svědky přesilovky hostů.
40:00 Vyloučen hráč #21 Michal Pešák družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
40:00 Střely po 2. třetině: 4 - 9
39:59 A domácí bude čekat na začátku třetí části nepříjemná situace, budou bránit další oslabení.
39:28 Domácí se ještě snaží vyrovnat do konce třetiny, ale otrokovická obrana pracuje na výbornou.
38:28 Máme tu zprávu pro pracovníky sdělovacích prostředků: dnešnímu výročnímu utkání přihlíží skvělých 913 diváků!
37:19 Hosté si zatím kontrolují průběh druhé části a nepouští domácí k žádné šanci.
35:48 Domácí hala se snaží podporovat své borce, opravdu jsme svědky hezké atmosféry.
34:26 Pešek se nechce smířit s vedením Otrokovic a hladově se tlačí do zakončení.
33:54 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 1:2
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #74 Lukáš Kvapil, asistoval #50 Lukáš Pešat (1:2)
33:54 Pešat si sám našel místo na mantinelu, poslal krásný pas na Kvapila a ten se nemýlil.
32:24 Fajt se odvážně vrhl do protiútoku, jenže místo branky ohrozil stehno Kvapila.
31:42 Kostka nevěděl, co s míčkem, tak ho jednoduše nahodil na Kuhna.
31:05 Zatím jsme ve druhé části svědky spíše boje než nějakého představení, velký vliv na vývoji zápasu bude mít, kdo se jako první dostane do vedení.
29:45 Petřík si pohrál s dvěma brněnskými hráči jak v hračkářství, ale to bylo vše, co nám ukázal.
28:23 Akce hostů vypadala nevinně, jenže Volek stál dobře postavený a svým bekhendem těsně minul.
27:53 Vojtíšek ukázal zkušenou fotbalovou souhru s brankářem Kuhnem, potlesk nesmí chybět.
27:13 Gál si pohrál s míčkem jak Jágr s pukem, ale jeho následná střela už tak mazlivá nebyla.
26:19 Koláčný nabral míček na vlastní polovině, nenápadně ho nahodil před Michajloviče a tečující hokejka Kadavého nadělala velké problémy.
25:23 Fajt se svou silou zapřel v souboji a vybojoval pro Buldoky možnost standartní situace v útočném pásmu.
24:29 Pešek opět skvěle založil akci, našel před brankou Koláčného, ale ten pouze provětral suspenzor Michajloviče.
23:56 Pešák při svém návratu ukázal domácím fanouškům něco z umění Kung-Fu.
23:02 Tato přesilovka domácímu týmu vůbec nevyšla.
22:21 Konečný-Pešák, Konečný-Pešák...
21:31 Do střely se opřel Surkoš, ale mířil spíš na komentátorské stanoviště v rohu hřiště.
21:02 Vyloučen hráč #7 Tomáš Sovják družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
21:02 Sovják si nepohlídal své emoce a je vyloučen.
20:09 Druhá třetina je tu, začínají opět hosté na míčku.
20:00 Střely po 1. třetině: 5 - 7
19:52 Poslední akce hostů končí v Kuhnově hrudi, pro první třetinu je to vše.
19:18 Grlický chytře přešel dva obránce,jenže jeho střela pozdravila kotník Jurčíka.
18:40 Pešek se nám svíjí bolestí v brankovišti, zřejmě dostal slušně naloženo.
17:56 Hosté zatlačili Buldoky a vytvořili si sérii pěkných šancí, které si ale cestu do branky nenašly.
17:02 Konečný nahodil před branku, ale Fajt minul letící míček.
16:15 Buldokům pokračuje přesilovka a svůj tlak stupňují!
15:37 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #87 Tomáš Pešek, asistoval #25 Petr Koláčný (1:1)
15:37 Domácí bez problému využívají dvojnásobnou přesilovku a vyrovnávají na 1:1!
15:08 Vyloučen hráč #26 Matěj Kostka družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hra bez florbalky
15:08 Hosté zbytečně faulují a nabízí domácím přesilovku 5 na 3! Toto je velice důležitý moment zápasu.
14:30 Grlický našel před brankou Fajta, tomu ale sjel míček z čepele.
13:40 Vyloučen hráč #74 Lukáš Kvapil družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:40 Kvapil předvedl likvidační faul na Pešáka a domácí dostávají první šanci v podobě přesilové hry.
12:15 Pešek obešel dva obránce, předložil Koláčnému, který tvrdou střelou z otočky nadělal problémy Michajlovičovi.
11:01 Hosté po vstřelené brance získali větší klid na míčku a kombinují před brankou Buldoků.
10:10 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 0:1
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #33 Ladislav Gál (0:1)
10:10 Teď už byl Kuhn bezbranný, do odkryté sítě otevírá skore Vykopal.
09:48 Gál to zkusil, ale Kuhn připraven.
09:03 Kuhn vytáhl svůj klenot proti střele Pešata a dočkal se ovací domácího publika.
08:37 Vyloučen hráč #14 Jan Vojtíšek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
08:36 Fajt zkusil parádičku, která ale vůbec nevyšla a Vojtíšek musel zatáhnout za záchrannou brzdu.
07:52 Buldoci přečkali oslabení a okamžitě se ženou dopředu.
07:00 Dvojice Konečný-Pešák teď skvěle posbírala drahocenné vteřiny daleko od vlastní branky.
06:36 Panteři to zkouší ze všech stran, zatím ale brněnská obrana odolává.
05:44 Vyloučen hráč #87 Tomáš Pešek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
05:44 Nagy nám ukázal něco z fotbalové dovednosti pádů a vybojoval pro hosty první přesilovku.
05:01 Publikum na Vodovce se pomalu, ale jistě rozehřívá a mám tušení, že nás čeká skvělá atmosféra.
04:01 Vykopal se hezky vytočil v rohu hřiště a protáhl Kuhna.
03:20 Domácí kouč už volal ke střídání, ale Pešek jeho prosbu odmítl a ještě jednou si prověřil hostujícího brankáře.
02:51 Pěkná akce první domácí pětky skončila v náručí Michajloviče.
02:01 Buldoci zatlačili Pantery, Marek prověřil hostujícího brankáře.
00:39 Hosté začali zápas na míčku, Jurčík zkusil lišácký pas, ten ale překazil vracející se Pešek.
00:01 Dámy a pánové, výroční utkání je tu a my jdeme na to!
00:00 Krásné sobotní dopoledne z brněnské haly Vodova. Dnes je na programu vánoční utkání mezi domácími Buldoky a Pantery z Otrokovic. Jedná se o poslední utkání v tomto kalendářním roce, takže se máme na co těšit.
00:00 Domácí dnes požene zaplněná Vodova, jedná se o sváteční utkání k výročí 25 let od vzniku klubu. Pohodlně se usaďte, ve 12 začínáme!