4:5
    Pavel JURČÍK
    ()

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:5
branky: 19. Lukáš Pešat, 33. Ladislav Gál, 57. František Vykopal, 58. Pavel Jurčík - 8. Daniel Maxa, 12. Ondřej Plíhal, 44. Tom Ondrušek, 46. Tom Ondrušek, 47. Marek Matejčík; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 366; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 22 - Jan Barák 13; po třetinách: 1:2, 1:0, 2:3
60:00 Komentář trenéra hostů, pana Davida Podhráského: 'Podle očekávání velmi těžký zápas, ve kterém jsme měli plno dobrých pasáží, ale také plno hluchých a jedna z nich nás málem stála body. Jsem rád, že jsme to zvládli, protože Otrokovice budou v závěru základní části velmi nebezpečné'
60:00 Michal Kvapil (2): 'Tam jsou právě ty osudné tři minuty, kdy soupeř odskočil o 3 góly a my museli bojovat do posledních sil, abychom zápas otočili na naši stranu. Musíme bojovat 60 minut naší hrou, kterou musíme ještě zlepšit. Děkuji soupeři a všem zúčastněným za utkání.'
60:00 Komentář domácího trenéra, pana Michala Kvapila (1): 'Dnešní zápas jsme prohráli ve třech minutách. Když jsme se dostali zpět do zápasu a neproměnili pár nabídnutých šancí, mělo se rozhodnout ve třetí třetině. '
60:00 Střely ve třetí 7:9. Celkově 17:27 pro Chodov.
59:59 Neuvěřitelné poslední vteřiny. Panteři měli 3 gólovky v posledních vteřinách, nicméně body si odváží Chodov.
59:30 Domácí v šesti.
58:59 Hrozná rozehra hostí a Pešat v šanci jen do Baráka.
57:43 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 4:5
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #21 Pavel Jurčík bez asistence (4:5)
57:43 Ani tenhle gól jsem neviděl, ale rázem jsou domácí na dostřel.
57:09 Opět Vykopal mohl snižovat na rozdíl jediného gólu, ale přestřelil.
56:27 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 3:5
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #50 Lukáš Pešat (3:5)
56:27 Vykopal dává nejspíš poslední naději.
56:07 Barák rukou proti Kostkovi, následně nahrávkou zahnaný Jurčík do rohu.
55:20 Domácí se snaží, ale čas ubíhá rychle a otevírají se jim okénka v obraně.
52:37 Zničehonic v šanci Gál, ležící Barák za sebe loptu nepustil.
50:06 Po souboji zůstává na zemi Nagy.
49:04 Panterské finální nahrávky bývají bohužel zpravidla skákavé, a tak se do zakončení často vůbec nedostanou.
48:05 Michajlovič maskou proti Ondruškovi.
46:12 Timeout Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
46:12 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Marek Matejčík, asistoval #50 Mikuláš Krbec (2:5)
45:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #21 Marek Vávra (2:4)
45:40 Nedáš, dostaneš. Míček se válel v brankovišti hostí, následně je to 2:4.
45:08 Jurčík složitě zpracovával před bránou, a tak se dostal ke střele pozdě a Chodov blokoval.
44:44 Řezáč nad.
43:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:3
43:45 Teď už ale Pražané znovu vedou.
43:08 Kvapil to zkoušel před poloprázdnou klec na Szwedu, neúspěšně.
42:00 Čevelova fotbalová vložka.
40:39 Vávra dalším z těch, který dnes na Michajlovičovi pohořel.
40:00 Střely 6:11 pro Chodov.
39:50 Na konci třetiny zařadil Chodov vyšší stupeň a domácí se jen brání.
38:49 Mikeš břevno.
38:09 Další zákrok domácího brankáře, pozice hráče zápasu domácích asi jasná.
37:56 Ondrušek neproměňuje další únik.
37:05 Pacin další zákrok, na druhé straně Pešatova šance zablokována.
35:00 Hra nabrala tempo a nutno dodat, že i diváci ožili!
33:40 A opět famózní Michajlovič, tentokrát vychytal v úniku Ondruška.
32:47 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 2:2
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #98 Radovan Michajlovič (2:2)
32:47 Výhoz domácího muže v masce znamená vyrovnání!
32:29 Tlak Chodova, 'Pacin' drží.
31:20 Zápas chvílemi až v poklidném předvánočním tempu.
29:36 Rožnovjákovi to dnes nelepí, místo náhry na Švajného chtěl střílet sám, jeho pokus ale vůbec nebezpečný nebyl.
26:54 Ve velké šanci zničehonic Kostka, ale trefil rameno Baráka.
26:22 Vykopal nedostal náhru ke Kittelovi.
24:19 Rožnovják bohužel nechal míček za sebou.
23:45 Michajlovič helmou vyráží.
20:00 Střely 4:7 pro Chodov.
18:48 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 1:2
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #50 Lukáš Pešat, asistoval #68 Marek Švajný (1:2)
18:48 Švajný povodil hostující beky a volný Pešat snižuje.
17:23 Chodov se zkušeně drží na míčku.
15:38 Pěkně šel míček po ose Pešat - Švajný a Rožnovják, bohužel poslední jmenovaný míček vůbec netrefil.
14:23 Ondrušek mířil k tyči, Michajlovič nechal nohu na svém místě.
12:24 Vošta vychytán Michajlovičem.
11:06 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 Ondřej Plíhal, asistoval #27 Martin Řezáč (0:2)
11:06 Rychlá kombinace a Pražané vedou o dvě branky.
10:00 Určitě se nedá říct, že by zatím domácí chodovskému tempu nestačili, ale nevytváří si příliš příležitostí.
09:24 Nagy zabránil Krbcově průnikové nahrávce.
07:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #4 Daniel Maxa, asistoval #25 Tom Ondrušek (0:1)
07:18 Ondrušek nachází Maxu a je to 0:1.
06:20 Pražan od začátku aktivní v soubojích na středu.
03:28 Zapletal faulován.
02:29 Od domácích zatím sledujeme důraznou hru.
00:57 V první šanci Kostka po přenechání od Kittela, Barák pozorný.