45
  • 45 44:38
    Sparta

Tatran Střešovice - ACEMA Sparta Praha UNYP 3:4
branky: 3. Ivan Tomčo, 14. Matyáš Poch, 28. Ivan Tomčo - 8. Michael Řehák, 22. Adam Kocián, 33. Jan Josef Brychta, 40. David Kozelka; rozhodčí: Filip Leibl - David Hejzlar; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Jurco ? - Roman Nový ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 0:2
45:00 Komentář trenéra domácích: Polovinu zápasu jsme byli schopni plnit zadané úkoly a hrát tak kvalitní florbal. V závěru jsme začali dělat spoustu osobních chyb, což nás stálo body. Gratuluji soupeři k postupu do nadstavby.
45:00 Komentář trenéra hostů: Skvěle odmakané utkání. Od druhé třetiny jsme předváděli hru, jakou chceme hrát. Jsem hrdý na kluky a chci jim moc poděkovat, že jsme to dokázali a po tolika letech v této kategorii vybojovali pro Spartu postup do další fáze!
44:38 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
43:34 Timeout Tatran Střešovice
41:30 Vyloučen hráč #65 Matěj Vavroušek družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
39:40 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #49 Adam Šimek (3:4)
32:49 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #98 Jan Josef Brychta, asistoval #17 Lukáš Dubský (3:3)
27:51 GÓL Tatran Střešovice! 3:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #4 Ivan Tomčo bez asistence (3:2)
21:28 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #47 Adam Kocián, asistoval #3 Michael Řehák (2:2)
13:35 GÓL Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #33 Matyáš Poch, asistoval #9 Matyáš Padevět (2:1)
07:00 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #3 Michael Řehák, asistoval #17 Lukáš Dubský (1:1)
02:14 GÓL Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #4 Ivan Tomčo, asistoval #88 Matěj Šebek (1:0)