42
  • 42 41:40
    Tigers

Prague Tigers - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 5:7
branky: 5. Jakub Pluhař, 5. Jiří Líbal, 19. Jakub Pluhař, 26. Jakub Štellner, 38. David Veleba - 5. David Vít, 15. Marek Šmíd, 16. Tomáš Kuzma, 27. Jakub Flek, 30. David Vít, 31. František Vrňata, 39. František Vrňata; rozhodčí: Filip Leibl - David Hejzlar; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Kuchař ?, Michal Norek ? - Jan Buzík ?; po třetinách: 2:2, 2:3, 1:2
45:00 Komentář trenéra hostů: Zápas v dobrém tempu, kde soupeř hrozil převážně z brejků. Díky naší špatné produktivitě jsme hráli zbytečně dlouho vyrovnaný duel.Díky soupeři za utkání
41:40 Timeout Prague Tigers
38:51 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 5:7
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #87 František Vrňata, asistoval #13 Daniel Senko (5:7)
37:42 GÓL Prague Tigers! 5:6
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #41 David Veleba, asistoval #99 Jakub Pluhař (5:6)
32:41 Trestné střílení družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice neproměnil #78 Adam Kopal.
30:32 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 4:6
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #87 František Vrňata bez asistence (4:6)
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Michal Norek družstva Prague Tigers
29:59 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 4:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #91 David Vít, asistoval #88 Ondřej Hnátek (4:5)
29:50 Vyloučen hráč #78 Adam Kopal družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hrubost
26:43 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 4:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #37 Jakub Flek, asistoval #94 Michal Gabriel (4:4)
25:45 GÓL Prague Tigers! 4:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #33 Jakub Štellner, asistoval #4 Miloslav Stránský (4:3)
21:15 Vyloučen hráč #14 Adam Novák družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
18:30 GÓL Prague Tigers! 3:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #99 Jakub Pluhař, asistoval #1 Jiří Kuchař (3:3)
17:09 Vyloučen hráč #78 Adam Kopal družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře
16:17 Vyloučen hráč #4 Miloslav Stránský družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání
15:22 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 2:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #79 Tomáš Kuzma bez asistence (2:3)
14:11 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 2:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #33 Marek Šmíd bez asistence (2:2)
04:43 GÓL Prague Tigers! 2:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #66 Jiří Líbal, asistoval #33 Jakub Štellner (2:1)
04:29 GÓL Prague Tigers! 1:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #99 Jakub Pluhař, asistoval #18 Ondřej Kasan (1:1)
04:02 GÓL FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil #91 David Vít, asistoval #25 Šimon Denkstein (0:1)