• 45 44:45
    6:10
    (Malič)

Panthers Praha - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 6:10
branky: 11. Karel Petrák, 30. Jan Waldhauser, 30. Antonín Ježek, 31. Karel Petrák, 32. Jaroslav Petrák, 41. Josef Nový - 1. Michal Vojtíšek, 3. Martin Kadlec, 21. Martin Kadlec, 23. Štěpán Straka, 26. Matěj Pěnička, 29. Michal Vojtíšek, 31. Jan Malič, 41. Michal Vojtíšek, 43. Matěj Pěnička, 45. Martin Kadlec; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 2:4; využití: 2:2; diváků: 52; zásahy brankářů: Kristián Ulrych ? - Jakub Zavřel ?; po třetinách: 1:2, 2:4, 3:4
44:59 Vyjádření trenéra domácích (Miloslav Mattes):'Zápas byl herně vyrovnaný, ale rozhodla lepší efektivita soupeře v koncovce.'
44:59 Vyjádření vedoucího hostů (Michal Jedlička): 'Pomalejší rozjezd, nakonec jsme to zvládli i přes velké množství individuálních chyb a hodně vyloučených. děkujeme soupeři za zápas. děkujeme divákům.'
44:45 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:10
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #26 Martin Kadlec, asistoval #38 Jan Malič (6:10)
42:20 Timeout Panthers Praha
42:20 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:9
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #38 Jan Malič (6:9)
40:51 GÓL Panthers Praha! 6:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #23 Josef Nový, asistoval #20 Jakub Žiška (6:8)
40:32 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:8
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #13 Michal Vojtíšek, asistoval #81 Filip Forman (5:8)
39:25 Vyloučen hráč #49 David Mašát družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
36:41 Vyloučen hráč #86 Štěpán Straka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za blokování florbalky
31:47 GÓL Panthers Praha! 5:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #76 Jan Waldhauser (5:7)
31:23 Vyloučen hráč #81 Filip Forman družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:47 GÓL Panthers Praha! 4:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #76 Jan Waldhauser (4:7)
30:21 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #38 Jan Malič bez asistence (3:7)
29:59 GÓL Panthers Praha! 3:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Antonín Ježek, asistoval #12 Karel Petrák (3:6)
29:17 GÓL Panthers Praha! 2:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Jan Waldhauser, asistoval #64 Michael Petráň (2:6)
28:22 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #13 Michal Vojtíšek, asistoval #41 Matěj Pěnička (1:6)
28:03 Vyloučen hráč #20 Jakub Žiška družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
25:57 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #41 Matěj Pěnička bez asistence (1:5)
22:51 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #86 Štěpán Straka, asistoval #23 Filip Folauf (1:4)
20:51 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #26 Martin Kadlec, asistoval #93 Jan Nachtmann (1:3)
17:44 Vyloučen hráč #23 Filip Folauf družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za blokování florbalky
10:55 GÓL Panthers Praha! 1:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #92 Zdeněk Prokůpek (1:2)
09:04 Vyloučen hráč #41 Matěj Pěnička družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost
02:51 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #26 Martin Kadlec, asistoval #41 Matěj Pěnička (0:2)
00:39 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:1